>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jesteś bogiem - film

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a tutaj nie ma co rozkminiać dla mnie Paktofonika nie jest najlepszym zespołem w polskim hh ,po drugie co to ma być za ranking,jak każdy ma inny gust proste
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
a tutaj nie ma co rozkminiać dla mnie Paktofonika nie jest najlepszym zespołem w polskim hh ,po drugie co to ma być za ranking,jak każdy ma inny gust proste
Ja zawsze wychodziłem z założenia, że Zespołem to jest Kombi, w hh bardziej mi pasuje określenie grupa. Ale to moje odczucia.
A co do tego czy jest najlepsza czy nie przyznam Ci rację. Są gusta i guściki. Ale Paktofonice trzeba przyznać, że zostawili po sobie grube ślady na polskiej scenie hiphopowej.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
a tutaj nie ma co rozkminiać dla mnie Paktofonika nie jest najlepszym zespołem w polskim hh ,po drugie co to ma być za ranking,jak każdy ma inny gust proste
proste ze nie jest bo juz nie istnieje:razz:

a tak na serio to kto niby mial byc lepszym zespołem?nie ma takiego ,chyba ze porownujesz nowe slabe ekipy do starych klasyków.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
dla mnie jedno jest pewne najlepszy głos w polskim hh - Fokus , a jego płytka Prewersje, dla mnie jedna z najlepszych jakie mam ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
7/10 wg mnie to sprawiedliwa ocena. trzeba wziąć pod uwagę fakt, że to film a nie dokument więc sporo faktów była mocno naciąganych.Fajnie i ciekawie się zaczynało , + i - n początku rozjebało, ale skończyło się to tak jakby w jakimś serialu. Rahim i Kozak nie pałają do siebie zbytnio miłością , a wiadomo wg czyjej wersji film powstawał. Ogólnie jak na Polskie kino film całkiem dobry.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
no ja bym dorzucił Grammatik ,jak już tak się dzieje;)
ale nie wiem czy jest sens bo już nie istnieje ,ale z perspektywy czasu jak najbardziej
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Smutna solidna opowowieść o szarości tamtych lat na śląsku
Nie no to zdanie to istny kabaret. 2000 rok a Ty mówisz tutaj o szarości tamtych lat. Gdyby to było z 10 lat wcześniej to bym się może zgodził.
Opinię o narkoskoczku mam jak najbardziej negatywną, ale podchodząc do tego filmu odłożyłem ją na bok.
Po pierwsze to w filmie strasznie denerwowała mnie ta wszechobecna bieda. Magik tam sępił pieniądze od kogo się tylko dało, a wstydu przy tym nie miał. Młodzi ludzie zamiast wziąć się za jakieś porządne rzeczy wolą palić maryśkę, siedzieć na dupie i narzekać jaka to u nich jest bieda. Żałosne.
Z perspektywy widza nieobeznanego z tym gatunkiem muzycznym i historią Paktofoniki film wypada blado. Historia w ogóle nie jest wciągająca, bohaterowie zachowują się sztucznie, trudno odgadnąć jakie motywy nimi kierują. Film nie określa w sposób jednoznaczny dlaczego Magik zdecydował się skoczyć( być może dlatego, że tak naprawdę to tego nie wiadomo...).
Ogólnie wieje nudą strasznie i filmu nie polecam.
 
tomk 11

tomk

Użytkownik
Osobiście zauważyłem, że film ma sporo przekłamań (np Rahim przedstawiony jako typ zupełnie zielony w klimacie podczas gdy już wcześniej nagrywał z inną grupą), parę bezsensownych wstawek (np akcja w supermarkecie, która nigdy nie miała miejsca).. Ogólnie z perspektywy człowieka &#39;z rejonu&#39;, w którym Paktofonika miała swój udział (do miejsca w którym nagrywali klip do Jestem Bogiem mam rzut beretem, stara cynkownia na Wełnowcu) oceniam go raczej słabo. Z drugiej strony miło jest znów widzieć młodzież śmigającą z muzyką PFK w tle na mieście.. Tylko dlaczego &#39;Są nowiny&#39; są teraz takie popularne? Hm.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Opowieść o zespole hip-hopowym Paktofonika &quot;Jesteś Bogiem&quot;, w reżyserii Leszka Dawida, zdobyła Złotą Kaczkę dla najlepszego polskiego filmu sezonu 2011/2012. Nagrody przyznawane przez czytelników magazynu &quot;Film&quot; wręczono w poniedziałek w Warszawie.
W plebiscycie na najlepszy polski film sezonu 2011/2012 wygrało &quot;Jesteś Bogiem&quot;. W ocenie czytelników magazynu &quot;Film&quot; opowieść o Paktofonice jest filmem lepszym niż &quot;Róża&quot; Wojciecha Smarzowskiego i &quot;W ciemności&quot; Agnieszki Holland - te dwie produkcje były również nominowane do Złotej Kaczki.
HAHAHA
 
Do góry Bottom