>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jedzenie hot-dogów na czas/ Nathans Hot Dog Contest

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik


Wprawdzie nie jestem ekspertem w tej dziedzinie hmm... sportu? Ale z mojej nikłej wiedzy to Takeru Kobayashi był zawsze królem w tej dziedzinie. Szkoda że nie ma tego w ofercie ziemniaków bo bym dał na Japończyka. Ciekawe czemu taki duży kurs, czyżby buk myślał że może pęknąć z przejedzenia? ????
Ja osobiście trzymam kciuki za Kobayashiego, widziałem kiedyś na MTV jego filmik. Bardzo sympatyczny człowiek ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widząc ten temat sądziłem, że to jakiś spam... ;)
Nie mam pojęcia o co chodzi w tym.
Ale posłużę pomocą taką:
- ofertę, którą wkleił marqs3lby to bukmachera Ladbrokes. Poznałem po grafice. Może to się przydać innym co będą chcieli obstawić. Zakładka &quot;Specials&quot; - Specials / Nathans Hot Dog Contes.

- po szybkim googlowaniu znalazłem to:
http://www.google.pl/search?q=Jedzenie+hot-dog%C3%B3w+na+czas&amp;ie=utf-8&amp;oe=utf-8&amp;aq=t&amp;rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&amp;client=firefox-a
http://pl.wikipedia.org/wiki/Takeru_Kobayashi
Powodzenia w obstawianiu ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to nie on przypadkiem w programie &#39;ludzie kontra zwierzeta&#39; jadł na czas parówki z niedźwiedziem?\

edit: teraz czytam wikipedie i widze ze tak ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Widząc ten temat sądziłem, że to jakiś spam... ;)
No widzisz ???? nie oceniajmy książki po okładce ;)

Ale posłużę pomocą taką:
- ofertę, którą wkleił marqs3lby to bukmachera Ladbrokes. Poznałem po grafice. Może to się przydać innym co będą chcieli obstawić. Zakładka &quot;Specials&quot; - Specials / Nathans Hot Dog Contes.
Tak, oczywiście zgadza się. Zapomniałem napisać aczkolwiek wątpie by znalazła się osoba która obstawi takie bukamcherskie &quot;dziwactwo&quot; ;)
to nie on przypadkiem w programie &#39;ludzie kontra zwierzeta&#39; jadł na czas parówki z niedźwiedziem?\
edit: teraz czytam wikipedie i widze ze tak ????
Ale przegrał :/
Hah, widze że jednak znajdzie się grono wielbicieli tej jakże elitarnej dyscypliny sportu ???? Tylko sami admini, ciekawe :p
 
Do góry Bottom