>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeden cel - wygrać!

kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Cześć, dziś zaczynam prowadzić swój temat na forum. Mam nadzieję, że komuś pomogę pomnożyć swój kapitał. Kilka słów o mnie, zbyt często teraz nie będę się udzielać, ponieważ preferuję głównie piłkę nożna (Liga angielska/hiszpańska) oraz NBA. Z czasem zacząłem się także interesować tenisem, wiedzy wielkiej z tenisa nie mam, ale zawsze coś się ugra. ????

Podsumowanie będę robić w każdą niedziele, gram stawkami 50/100/150. Preferuje grę na Bettsonie, czasami zdarzy mi się zagrać na innym buku ze względu na linie azjatyckie.

To na tyle, większość moich typów i tak będzie w Typach dnia.

#1
???? Dyscyplina: Tenis, USA Newport ????
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dancevic vs Karlovic


Typ: Dancevic +1,5 seta
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bettson


Dziś idę w stronę ugrania przynajmniej jednego seta przez Kanadyjczyka. W moich oczach kursy to nieporozumienie. Chorwat już na Wimbledonie pokazał, że jego forma na trawie pozostawia wiele do życzenia. Franek dysponuje mocnym serwisem, przy wymianie też będzie ciężko. Tie break również bardzo możliwy. H2H 2/2 na moją korzyść.​


No i pięknie, łatwa wygrana. Szkoda Kanadyjczyka. ✅✅
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
#2
Dyscyplina: Siatkówka, Liga światowa
Godzina: 20:30
Polska vs Francja


Typ: Francja -1,5 seta
Kurs: 2.10
Stawka: 50
Bukmacher: Bettson


Stwierdziłem, że to może się udać. Ogólnie gram najmniejszą stawką - zawsze kierowałem się zasadą żeby nie grać przeciwko swoim, ale między nami, a trójkolorowymi jest diametralna różnica, Polacy powinni się już skupić na IO. Stawka 50 zł, kurs ładny patrząc na ostatnie nasze występy. Jednak jeżeli Polacy wygrają, nie pogniewam się :cool:

Nie wierzę, zagrać 2 razy w życiu siatkówkę i zostać tak samo wy******m z 2:0 na 2:2, to też talent. Notujemy minus, teraz niech Polacy wygrają. Pozdrawiam ????
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Polska wygrała, chociaż taki plus ????

#3​

Dyscyplina: Tenis, Newport
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sela vs Baghdatis
Typ: Sela +1.5 seta
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bettson
Stawka: 50

Moim zdaniem typowy mecz 50/50. Sela wczoraj pokazał, ze jest w formie. Mimo, ze przeciwnik mu dużo pomógł. Marcos to jeden z moich ulubionych tenisistów, ale czy jest On w gazie? Jeszcze nie tak dawno, może i był, teraz aż tak bardzo bym go nie afiszował jak zrobił to bukmacher. Kursy na Sele idą w dół, więc nie tylko ja tutaj widzę szanse, mimo wszystko nie szedłbym w stronę zwycięstwa - chyba, że za małą stawkę, ale 3 setowy pojedynek jak najbardziej możliwy.

Zasnąłem meczu nawet nie oglądałem, po wyniku można określić, że Sela zgwałcony i to mocno :/
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga światowa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Brazylia vs USA


Typ: Brazylia -2,5 pkt w 1 secie
Kurs: 1.99
Bukmacher: MarathonBet
Stawka: 50

Siatkówka - good bye.


Ach ta nieszczęsna siatkówka.. ale spróbuję podejść ją od innej strony. Co do meczu Brazylia jest lepsza w każdym elemencie gry od Amerykanów, typ mocno też grany pod statystki. H2H na 5 meczy 3 razy typ wchodził. Liczę, że Brazylia wyjdzie w pełni skupiona i rozprawi się z USA. #Angielskamissyou
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Typy teraz sporadycznie, bez większych lig jak bez ręki - niestety.

4 kupony
3 ⛔
1 ✅

Bilans: -50 ????

Idziemy dalej.

#5
Termalica over 1,5 - 1,43
Midtjylland 1 1,74
AKO: 2,49
Bettson
50zł
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
#6
Traver 2,15
Bettson
50zł

Od rana o tym myślałem. Widzę, że na forum kilka osób ma podobne zdanie, więc gramy.



Mecz sam w sobie dziwny, ale siedzi plus. ✅✅ :cool::cool:
 
Do góry Bottom