>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jazda konna...

M 67,8K

marok

Użytkownik
chętnie zobaczę ten przykład bo na początku grasz jednak swoimi pieniędzmi, a o ile będzie green to trudno ugrać 1$ grając 2$ pre-play ????
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Właśnie odbyła się super gonitwa, tylko spóźniłem się z wejściem na rynek, dlatego bez rewelacji. O 14:45 jest kolejna gonitwa z potencjałem.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
No i jak to zwykle bywa, jak chciałem pokazać sposób gry, rynek zachował się całkowicie nie tak jak przewidywałem ;/ także tylko green:


Postaram się za chwilkę zaktualizować
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Panowie, strategia jest banalnie prosta:
-jak kurs za wysoki, gram back
-jak kurs za niski, gram lay
I to cala filozofia

A teraz tak na powaznie, w tradingu nie ma i nie bedzie zlotej strategii, sukces mojej gry polega na tym ze przetestowalem ich mnóstwo i w każdej przegrywalem(7 razy po 10$), zawsze w ten sam sposob. Na poczatku szlo dobrze, pozniej nagle boom i po bankrollu. Teraz po prostu gram wszystkimi znanymi mi &quot;strategiami&quot;, w kazdym wyscigu moje podejscie jest inne.
Druga sprawa, ktorej nigdy nie docenialem: zarzadzanie kapitalem!!!!!!!!!!!!
Najwazniejsza sprawa w tradingu, czy jakiejkolwiek dzialalnosci zwiazanej z obracaniem gotowka. Jezeli na prawde jestes w tym dobry i czujesz &quot;to cos&quot; to nie wazne czy zaczynasz od 10 czy od 3000 $, procent skladany zrobi swoje.
Trzecia sprawa, podzial ryzyka. Sa trady &quot;bezpieczne&quot; jak i te &quot;ryzykowne&quot;, na tych drugich zarabiamy wiecej, ale i wiecej mozna stracic. Ja lacze oba, dlatego ryzykuje niewiele % dla nienajmniejszych greenow.
Ps. Greeny powyzej powstaly przy stawkach odpowiednio 2$, 3$
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 67,8K

marok

Użytkownik
spróbuję podsumować to co wyczytałem w temacie na temat Twojego sposobu gry:
- stawka max 30% kapitału, czyli w twoim przypadku kilka euro
- analizujesz tylko wykresy, czyli rozumiem, że to analiza techniczna jak na GPW
- grasz tylko jednego konia ale wchodzisz i wychodzisz kilka razy, a od drugiego razu już tylko kwotą za pierwszego greena
jeśli nie tak to popraw mnie ????
nie znam się na analizie wykresów, nie mam do niej przekonania i dlatego nie staram się poznać, natomiast pomysł aby za 2$ ugrane &quot;pre&quot; zagrać &quot;in&quot; wydaje mi się ciekawy i zagram tak kilka razy dla testów ????
ugrać pojedynczym tradem 2$ pre stawką 20-30$ to mi się zdarzało, ale aby to zrobić stawką 2-3$ to trzeba mieć nosa i szczęście, tak że jeszcze raz gratuluję ????
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Tak, to jedna z metod jaką gram.
Z tym że te 30% to na prawde meeeeeeega max i musze byc w 200% pewien jak zachowa sie rynek, zwykle stawka nie przekracza 15%.
Dlatego moj bank rozwija sie bardzo wolno, ale sie rozwija. Zaczynalem od 10$ wiec sa to groszowe sumy.
Co do ilosci koni, to jest raczej luzne, na poczatku gralem tylko jednego konia, ale hamowalo to zyski, dlatego teraz gram czasami nawet do 3 koni(ekstremalnie rzadko).
Uciekla mi super gonitwa o 17:50 bo pisalem tego posta ???? alez jestem zly.
No ale nic, trzeba szukac dalej, stawka 0.85$
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Troche mnie nie było, ale wróciłem i odpowiadam.

Na początku rzeczywiście tak robiłem, ale na ostatnim screenie było wejście w rynek tylko in play ze zobowiązaniem 0.85$ Wykonałem 3 operacje, na faworycie, back, lay, back.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Ryzykowne, ale gratuluję wyników.
Trading z założenia jest ryzykowny (chyba?). A ja z każdą operacją ryzykowałem mniej, bo każda kolejna po prostu mogła pozbawić mnie zysku, a nie zwiększyć straty. Tak na prawdę próbowałem jakoś uschematyzować swoją gre, żeby dojść do jednej metody, ale po prostu się nie da, na każdym rynku działają inne. Jest jeszcze kilka gonitw na które absolutnie nie mam pomysłu i tam nie zaryzykuję nawet centa na chwile obecną.
@edit
Za 7 minut pierwszy bieg, ruchy na faworycie wyglądają obiecująco, postaram się tam coś powalczyć.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Rynek wprost idealny, mimo wszystko udało mi się zachować zimną krew i trzymać BM. Chociaż potencjał był tam ogromny.

I ten sam tor, zysk prawie 6$, zobowiązanie w &quot;najgroźniejszym&quot; dla mnie momencie 1,2$
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Zawsze wychodzę z założenia że skoro chce się zarabiać długofalowo na różnego rodzaju giełdach, to kapitał początkowy nie ma najmniejszego znaczenia. To nie bukmacherka, gdzie dostając cynk na temat spotkania
To ja wolę mieć więcej niż 10$ i też wolałbym te &quot;cynki&quot;, które są w bukmacherce.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Niestety dla mnie to wakacje się nawet nie zaczęły :p
A temat mogę kontynuować, jak najbardziej, tylko mały odzew był, to jakoś nie chciało mi się pisać :p

Do niedzieli mnie nie będzie, ale od poniedziałku mogę coś powrzucać ????
 
P 3

preplayer

Użytkownik
18:25 Tipperary
Tue 6 Oct 2m4f INHF
Polecam dzisiaj pooglądać ten rynek, ja postaram się tam coś upolować ????
Co do reszty, to niestety brak czasu dzisiaj.
Od siebie proponuję Lay The fav ???? !
Mi udało się ugrać ponad 38%
Ktoś poszedł za moją radą ???? ?
 
Do góry Bottom