>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Jawne oszustwo beta

qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Przedstawię moją sytuację, ponieważ z tak widocznym oszustwem nigdy się nie spotkałem.
Otóż 6 lutego postawiłem na jeden z zespołów w siatkówce żeńskiej po kursie 2,3. Moim zdaniem bylo lekkie value, wiec zainwestowalem w to trochę grosza. Kurs wraz ze zbliżającą się godziną meczu lekko spadał aż do 1,9 i był cały czas widoczny do owej godziny. Okazało się, że moja drużyna wygrała. Natomiast bet po 2 dniach nierozliczania zakładu, dopiero teraz przyznał....zwrot. Gdy pytałem na chacie o co chodzi, to babka się zasłaniała regulaminem:
&quot;Nieprawidłowy kurs - Przed rozpoczęciem wydarzenia, na żywo lub po wydarzeniu, gdzie zidentyfikowano oczywisty błąd, wszystkie otwarte zakłady będą ważne i zostaną rozliczone przez bet365 po zmienionych kursach.&quot;
Problem w tym, że nie był to żaden oczywisty błąd, bo drużyny prezentują podobny poziom w lidze, a i sam mecz też był dosyć zacięty. Ponadto kursy nie zmieniały się znacząco przez wiele godzin aż do końca rozpoczęcia meczu.
Rozumiem, ze niektorzy chca sie wyklocic, gdy ewidentnie graja mocno pomylone kursy na live, ale ta sytuacja nie ma zadnej oznaki tego, aby zrobic zwrot. Jestem troche wkurzony, bo stawka była dosyć poważna, a bet mnie wyr***ał na całego.
Ma ktos jakis pomysl, jak od nich skutecznie wyciagnac moja wygrana ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Nic nie wskórasz. To są &quot;normalne&quot; praktyki tego bukmachera, wiele osób już o tym na forum pisało.
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Nawet gdy ktos obstawial zaklad przedmeczowy, gdzie kursy nie zostaly nagle zablokowane i odwrocone ? Zaznaczam ze kurs ten widnial przez jakies 10 godzin, az do rozpoczecia meczu.
Potrafie odroznic sytuacje, gdy buk wystawi absurdalne kursy, zablokuje je potem i odwroci - ok w takim przypadku rozumiem zwroty, sam mialem takie sytuacje i nie mialem wtedy jakis wiekszych pretensji.
Natomiast w mojej sytuacji kursy zostaly wystawione dobrze, nawet na fonbecie lecial ten mecz na live i kursy rowniez wygladaly podobnie. Takze na 100% nie zachodzi tutaj zadne zjawisko typu &quot;oczywista pomylka&quot;...
 
B 0

busakka

Użytkownik
Mój brat doświadczył czegos bardzo podobnego w 365 kilka miesięcy temu, równiez mieszali kursami miał niby wygrany kupon co prawda za niska stawkę ale mu wszystko anulowali, tłumaczenie było bardzo podobne jak Ty opisujesz, pieniędzy z wygranej nie dostał... dostal zwrot i tyle.
Nie wiem czemu tak robią, ale moga być bardzo wysokie wygrane na tych meczach i poprostu jawnie oszukują ludzi w ten sposób anulując po fakcie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Nic nie zrobisz, mają zapis w regulaminie, mogą się na niego powołać, a ty podczas rejestracji zatwierdziłeś go. Niestety to jeden minus tego bukmachera...
 
B 0

busakka

Użytkownik
No tak jasper masz rację z tym regulaminem, skoro go akceptujesz to wiesz że mają takie prawo, ale to jest ogromny HAK dla ludzi i bet365 w ten sposób unika wysokich wygranych...
Na szczęście nie robia tego często, gram u nich od 2011r i mi się to nie przytrafiło, ale tak jak wspomniałem byłem naocznym świadkiem tego oszustwa osoby postronnej.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
&quot;Nieprawidłowy kurs - Przed rozpoczęciem wydarzenia, na żywo lub po wydarzeniu, gdzie zidentyfikowano oczywisty błąd, wszystkie otwarte zakłady będą ważne i zostaną rozliczone przez Bet365 po zmienionych kursach.&quot;
Jak sie zaslaniaja tym punktem, to napisz, zeby rozliczyli po tym zmienionym kursie. Wygrasz troche mniej, ale zawsze coś.
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Właśnie regulamin jest trochę niejednoznaczny, ale działa zdecydowanie na moją korzyść:
&quot;Nieprawidłowy kurs - Przed rozpoczęciem wydarzenia, na żywo lub po wydarzeniu, gdzie zidentyfikowano oczywisty błąd, wszystkie otwarte zakłady będą ważne i zostaną rozliczone przez Bet365 po zmienionych kursach.&quot;
Otoz zaden oczywisty blad to nie byl, bo kursy utrzymywaly sie podobne az do konca. Jestem prawie pewien, ze po kursie 1,9 normalnie rozliczali zaklady, jeszcze poszukuje osoby ktora by ten mecz tez obstawila i miala rozliczony zaklad, wtedy bym moze cos zmienil.
Rowniez gram na tym buku od 2011 roku i w zasadzie pierwszy raz mam z nimi taki cyrk, wczesniej wydawal sie byc solidnym bukiem. Najgorsze jest to, ze ludzie ktorzy siedza tam na chacie absolutnie nic nie ogarniaja, po prostu widza zwrot w kuponie i przytaczaja regulamin, nic wiecej zrobic nie chca.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Przez czat nawet nie próbuje, tam siedzą robotoludzie, którzy robią tylko kopiuj-wklej formułkę czy fragemtn regulaminu nic od siebie nie dodając.
Próbuj mailowo. Walcz chociaż o wygraną o zmienionym kursie.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
jesli to prawda to b365 jest ŚMIESZNY. roznica miedzy 2.3 a 1.9 jest bardzo mała (w przypadku błedow tego buka, ktory robi mase debilnych bledow i jest ich na pęczki) widywalem tam babole zdecydowanie wieksze (kurs 4-5 a powinno byc 2.5 i mialem takie pograne i zadnych zwrotow czy innnych dupereli nigdy mi nie zrobili). chyba ze grasz za porzadne tysiace, ja gram za setki wiec moze o to chodzi.
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
jesli to prawda to b365 jest ŚMIESZNY. roznica miedzy 2.3 a 1.9 jest bardzo mała (w przypadku błedow tego buka, ktory robi mase debilnych bledow i jest ich na pęczki) widywalem tam babole zdecydowanie wieksze (kurs 4-5 a powinno byc 2.5 i mialem takie pograne i zadnych zwrotow czy innnych dupereli nigdy mi nie zrobili). chyba ze grasz za porzadne tysiace, ja gram za setki wiec moze o to chodzi.
Otoz to, tez czesto gralem takie babole i nigdy problemow nie bylo, co najsmieszniejsze teraz zwrot otrzymalem po 2 dniach...oczywiscie gdyby zaklad zostal przegrany, to pewnie po paru godzinach po meczu juz bylaby oczywista decyzja przegranego zakladu. Fonbet wystawil oferte na live za 2,05 na moj zespol, takze oczywista pomylke to sobie wymyslili na poczekaniu. Za tysiace tego nie gralem, ale w sumie do wygrania cos kolo tysiaca bylo. A spadek kursu to nie byla nawet roznica 0,4. Najpierw spadl po kilku godzinach do poziomu 2,1 a za kolejnych pare godzin do 1,9 - wielkosci spadkow jak w wiekszosci meczow....
Nie pierwsza i nie ostatnia firma która stosuje takie praktyki:
http://forum.bukmacherskie.com/f142/tobet-opinie-40175-36.html#post3311530
Z kontekstu wnioskuje, ze zwrot byl przed rozpoczeciem meczu ? W sumie to sytuacji anulowania kuponu przed meczem mialem dosyc sporo, wiec takie sytuacje mnie nie dziwia (szczegolnie w takich podworkowych bukach jak tobet). Natomiast anulowanie kuponu 2 dni po wyniku, widze pierwszy raz...
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Wie ktoś może czy w b365 da się ustawić filtr na mecze, by wylistowało je według godziny rozpoczęcia? Chodzi mi o wszystkie mecze w ciągu dnia/24h.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przez czat nawet nie próbuje, tam siedzą robotoludzie, którzy robią tylko kopiuj-wklej formułkę czy fragemtn regulaminu nic od siebie nie dodając.
Próbuj mailowo. Walcz chociaż o wygraną o zmienionym kursie.
No to i ja się podzielę przygodami.
Masz racje z tym czatem. Ale mailowo też nie jest lepiej. Ogólnie poziom supportu oceniam jako żenujący. Od jakiegoś czasu próbuję rozwiązać problem znajomego ???? z błędnym adresem tj. inny zarejestrowany inny na dowodzie. Inna sprawa że przeszkadza im dopiero teraz, po paru latach mimo masy transakcji wpłat/wypłat (nawet w tym miesiącu) i zdałem sobie sprawę że z polskim supportem nie da się dojść do porozumienia. Kontaktuje się tylko z brytyjskim, choć ten z kolei kazał mi zrobić dokładnie na odwrót jak support polski ???? Dziwne rzeczy...
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
No więc i ja Wam przedstawię moją sytuację, żal czytać takie rzeczy, zawsze uważałem tego bukmachera za naprawdę solidną instytucję, teraz zdanie zmieniam. Otóż:
Widnieje sobie zakład na live, koszykówka itp. Obstawiam sobie wygraną gości w I kwarcie po kursie 6.25 (to już zakład zmieniony przez bet365)

wszystko idzie zgodnie z planem, goście wygrywają 6 pkt na 3 minuty przed zakończeniem kwarty. Nauczony życiowym doświadczeniem, że w koszykówce cuda się zdarzają, kontruję sobie dla pewnego zysku

I co się okazuje? Za ponad 2h, rozliczają mi zakłady i piszą:
&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. ...postawionym po kursie 6.25 na Garuda Bandung (1. kwarta - Zwycięzca (2-drogowo) Satya Wacana Angsapura Salatiga v Garuda Bandung). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.10.&quot;
Cyrk na kółkach i tyle, jawne walenie w chu...a, a co cholera gdybym ja się pomylił???
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Teraz już wiem, lecz bardziej zależy mi na wałku z ich strony, bo w dupie mam te 40zł przegrane... Chcę aby ludzie grający u nich zastanowili się zanim coś wpłacą...
może mi ktoś doradzi, spadam z gotówką od nich. W jakim buku znajdę taką ofertę na live w zakładach na koszykówkę?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. ...postawionym po kursie 6.25 na Garuda Bandung (1. kwarta - Zwycięzca (2-drogowo) Satya Wacana Angsapura Salatiga v Garuda Bandung). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.10.
w bet365 nie gra się źle wystawionych kursów, a już na bank nie należy ich kontrować. tu były ewidentnie odwrotnie wystawione, więc to normalna rzecz w przypadku tego buka :]
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dla ścisłości. Problemem nie jest kontra, bo tego bukmacher (a przynajmniej nie B365) Ci nie cofnie. Ja walę tam lajfy i kontry non stop i nigdy nie miałem problemu. Ale jak pisze Obserwator źle wystawione kursy zawsze są tam rozliczane jako zwrot. Z resztą buk ten poza bardzo obszernym trybem live, który niemiłosiernie można kontrować niewiele ma atutów.
 
Do góry Bottom