>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie zdarzenia warto grać

bludek 367

bludek

Użytkownik
Obstawiam od dawna. Po prostu inaczej podchodzę do tematu. Jeśli w meczu obawiam się remisu to po prostu odpuszczam (u Ciebie remis jest sprzymierzeńcem). Z racji tego bliżej mi do gry w ligach overowych niż w lidze rosyjskiej, fińskiej czy czeskiej gdzie faktycznie remisów jest sporo. Jeśli podpieram hokeja to tylko w przypadku gry przeciw wyraźnemu faworytowi.

Ja po prostu wolę grać czysty typ z kursem 1.7, ponieważ podpórka jest dla mnie zbyt małym zabezpieczeniem, a spadek kursu zbyt wysoki.

Grając 100 typów z 1.7 żeby wyjść na zero trzeba trafić 59.
Grając 100 typów z 1.3 żeby wyjść na zero trzeba trafić 77.
Różnica 18 poprawnych typów. Wątpię czy przy moim sposobie gry to 18 meczy kończyłoby się remisem.

Wiem, że to duże uproszczenie, ale chciałem jakoś modelowo to przedstawić.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
do tematu powrócę kiedy będę miał bardziej szczegółowe statystyki, ale mam wrażenie, że moja skuteczność w spotkaniach z podpórkami wynosiła sporo więcej niż te 77 %. Druga sprawa jest taka, że mecz meczowi nierówny i jedno zdarzenie np. byłbym gotowy postawić za 100 zł, inne za 50, a w Twoich statystykach te wyniki przedstawiają się, jak równorzędne spotkania. Podczas, gdy spotkania stawiane za 100 mogłyby być liczone x2 ;) trochę zawile, ale myślę, że wiesz o co chodzi.
ps: w ligach overowych też te remisy się zdarzają, masz rację, że teoretycznie rzadziej, z drugiej strony wyniki w stylu 5:5 nikogo nie powinny zbytnio zaskakiwać ;) przytoczona przez Ciebie liga czeska, czy fińska nie są tutaj najtrafniejsze, bo siły zespołów są dosyć wyrównane, tak przynajmniej sugerują wyniki. Co za tym idzie, dużo łatwiej o niespodziankę, z tego powodu w ostatnim czasie ja również w tych rejonach nie obstawiam.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Wasze dywagacje na temat kursów z podpórkami i ich skutecznością można porównać do grania live po 80. minucie, że nie padnie gol w danym meczu.
Najlepszy patent, jaki spotkałem dotychczas jest granie na zwycięstwo w drugim meczu pucharowym siatkówki w 1. secie, kiedy w pierwszym dana drużyna wygrała 3:0.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Jakie zdarzenia warto grać? Najważniejszy temat w bukmacherce a odpowiedź jest stosunkowo prosta tylko ciężka do praktykowania.
Aby na dłuższą metę wygrywać danym systemem należy grać valubety czyli: prawdopodobieństwo*kurs &gt; 1
Szacowanie prawdopodobieństwa jest najtrudniejsze. Na pewno jednak należy każde zdarzenie przeanalizować pod kątem prawdopodobieństwa i jeśli nie wychodzi nam value powyżej 1 to takiego kursu nie opłaca się grać.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Założyłem kiedyś taki temat, więc pozwolę sobie go odkopać trochę, bo zmieniło się trochę moje myślenie na temat tego jakie zdarzenia warto grać.
Na pewno zdecydowanie numerem jeden stał się tenis, który jak wiadomo jest dwu drogowy co automatycznie daje nam czysto teoretycznie większe szanse na poprawne wytypowanie wyniku. Szczerze mówiąc jakimś ekspertem wielkim nie jestem w tej dziedzinie chociaż pogłębiam powoli moją wiedzę w tej dyscyplinie i mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre, wyniki typowanie jak na razie są zadowalające.
Czasami zapożyczę od kogoś siatkówkę (najczęściej i najlepiej od akselka, Redwitza), w siatkówce również remisu mieć nie będziemy, więc podoba mi się taka opcja grania. Wiadomo, że często również zdarza mi się grać moją ulubioną dyscyplinę (w którą sam gram od 8 lat), czyli piłkę nożną, ale staram się grać jej mniej, wprowadzać większą selekcję typów.
Chciałbym się jeszcze odnieść do zakładów dwu drogowych i trzy drogowych, bo już wcześniej o tym wspominałem, że w piłce nożnej również możemy stworzyć sobie zakład dwu drogowy grając zdarzenia z podpórką, czyli zamiast 1-X-2 mamy 1X-2, ale jednak ta forma nieco mniej mnie przekonuje niż granie spotkań tenisowych. Poza tym kursy na podpórki często są bardzo marne, pozostaje jeszcze opcja zwrotu za remis, którą będę się starał częściej wykorzystywać, tak samo jak granie zamiast over/under 2,5 zdarzeń dwu drogowych over/under 3. Wiadomo, że często trzeba liczyć się ze zwrotem, ale lepsze to niż porażka, a zdecydowanie zwiększamy nasze szanse na zminimalizowanie strat.
 
F 0

frbolo1987

Użytkownik
ja staram sie grac 12. wtedy jest 50% ze wejdzie.
zastanawiałem sie czy nie lepiej grac 1x, x2 (w pilce noznej) jaka jest wasza opinia? wtedy jest 66% ze wejdzie
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Chciałbym się jeszcze odnieść do zakładów dwu drogowych i trzy drogowych, bo już wcześniej o tym wspominałem, że w piłce nożnej również możemy stworzyć sobie zakład dwu drogowy grając zdarzenia z podpórką, czyli zamiast 1-X-2 mamy 1X-2, ale jednak ta forma nieco mniej mnie przekonuje niż granie spotkań tenisowych. Poza tym kursy na podpórki często są bardzo marne, pozostaje jeszcze opcja zwrotu za remis, którą będę się starał częściej wykorzystywać, tak samo jak granie zamiast over/under 2,5 zdarzeń dwu drogowych over/under 3. Wiadomo, że często trzeba liczyć się ze zwrotem, ale lepsze to niż porażka, a zdecydowanie zwiększamy nasze szanse na zminimalizowanie strat.
bart... bo tak na prawde 1X X2 12 to tylko Europa gra i kursy są pozaniżane
cała Azja i zapewne świat stuka asiany, które mają świetne kursy, a marże
mniejsze niż na tenisie o którym wspominasz.

pozdr,
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom