>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie zdarzenia warto grać

B 94

bart7890

Użytkownik
Witajcie, założyłem ten temat, ponieważ chciałbym poznać zdanie wielu osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi na temat tego jakie zdarzenia warto grać, może osoby zaczynające przygodę z bukmacherką dowiedzą się czegoś ciekawego.

Może najpierw opowiem coś o mnie, pierwszy kontakt z zakładami bukmacherskimi miałem już w gimnazjum, słynne taśmy w totomixie za 2 zł trzeba było grać codziennie i sprawdzać wyniki, jak wiadomo nie liczyło się wtedy statystyk, ale i tak wiem, że byłem na &quot;sporym&quot; minusie, raz na jakiś czas tylko coś wpadło. Później zaczęło się kombinować, jakieś systemy, może mniej zdarzeń, ale stawka większa, ogólnie nadal były minusy, ale wyglądało to coraz lepiej. Jakieś pół roku temu założyłem konto u bukmachera internetowego i zaczęło się szybkie przegrywanie kasy, na samo początek zniszczyła mnie możliwość obstawiania co godzinę jakieś kuponu i oczywiście ukochane zakłady live. Zdesperowany porażkami postanowiłem poszukać wiedzy o bukmacherce w internecie i w ten sposób również trafiłem na forum bukmacherskie, na którym właśnie piszę tego posta. Śledziłem tematy najlepszych typerów, czytałem wszystkie rady i wypowiedzi i tak po trochu moje granie poprawiało się, obecnie nadal gram za bardzo niskie stawki, ponieważ nie dysponuje zbyt wielkim budżetem, ale jeśli będę widział, że regularnie z miesiąca na miesiąc notuje plusy i zyski zwiększę zapewne mój kapitał.

Zapewne bardzo dużo osób z tego forum przeszło podobną lub taką samą drogę w przygodzie z zakładami bukmacherskimi, niektórzy z pewnością są dopiero na którymś z etapów, które przedstawiłem powyżej. Muszę przyznać, że te wszystkie etapy i porażki chyba trzeba jednak przejść samemu, aby wyciągnąć z tego wnioski i nauki.

A teraz główny powód dla, którego założyłem ten temat. Dużo czasu spędzam na forum i przeglądam prawie wszystkie tematy z typami użytkowników i nieraz nie mogę patrzeć na niektóre zakłady. Najbardziej nie mogę zdzierżyć takich zakładów jak granie: over 1,5 lub under 3,5 po śmiesznych kursach 1,20-1,30. Przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak ułoży się dany mecz, szybko strzelona bramka może być tego powodem, świetny dzień bramkarz lub defensorów może mieć wpływ na wynik, jest ogrom czynników, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a kursy wobec tego są strasznie nieopłacalne! Kolejna sprawa to granie wszystkich dyscyplin jak leci, jedno spojrzenie w statystyki, ten zawodnik jest dobry i na pewno wygra, a później wielkie zdziwienie dlaczego kurs 1,20 znowu nie wszedł, wielu było już takich specjalistów od wszystkiego, a jak kończyli wszyscy wiedzą. Bardzo dziwne moim zdaniem również wydaje się granie meczów typu: Manchester United - Chelsea, Bayer Leverkusen - Bayern Monachium gdy obydwie drużyny są w formie i wygrywają swoje spotkania, to takie granie w totolotka, bo obydwie drużyny w takich spotkaniach stworzą sobie pełno sytuacji i wygrywa ten, który więcej ich wykorzysta. Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to widziałem, że sporo osób grało na Chelsea po kursie 1,95, która grała na wyjeździe z Tottenhamem! Czy naprawdę warto dla takiego kurs grać ten typ, no nie wiem...

Od razu mówię, że nie uważam się za jakiegoś nauczyciela czy też Boga, po prostu przedstawiłem swoje zdanie i chciałbym wysłuchać co na ten temat mogą powiedzieć inny. Czekam również na wypowiedzi innych użytkowników, co ich zdaniem warto grać, a czego nie. Myślę, że temat może również przydać się wielu osobom jako szkoleniowy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja też nie rozumiem czasami zachowań niektórych typerów.
Np. Taki Arsenal obecnie ma maaasę kontuzji w kadrze podstawowych zawodników ,a ludzie i tak na nich stawiają.
 
R 0

rigodon

Użytkownik
Bart7890 co do spotkań,gdzie spotykają się dwa równorzędne zespoły,będące w formie,walczące o podobne cele to zgadzam się z Twoim zdaniem,granie takich spotkań za grubą stawkę jest nieopłacalne,przykładem jest nawet wczorajszy mecz Tottenhamu.Gracze z White Hart Line wyczuli,że mogą odskoczyć City w walce o kwalifikację do Ligi Mistrzów i po wczorajszym wyniku widać było,że plan w jakimś stopniu został spełniony,pokonali Chelsea,powodując tym samym,że walka o mistrzostwo Anglii nabiera dodatkowych rumieńców.Według mnie,w takich spotkaniach decyduje ambicja i wola walki,Chelsea,która po potknięciach ManU miała już dość pewne zwyciestwo,nagle musi wszystkie pozostałe mecze grać na maksa.Zbyt pewnie się poczuli a Totenham sprowadził ich na ziemię.

Tak przy okazji,po meczu Chelsea-Manu rozmawiałem ze swoim znajomym o tym jak to będzie dalej wyglądać,i doszedłem do wniosku,że o mistrzostwie zadecyduje jedna drużyna-Tottenham,ponieważ wszystkim zespołom z czołówki pozostały mecze właśnie z tą drużyną,jak widać chyba miałem racje,poczekajmy tylko na dalsze spotkania.

Shakal: drużyna Arsenalu,od kilku sezonów ma problem bo wypadają gracze z podstawowego składu,a młodzi nie dają sobie rady z ciążącą na nich presją,przykład nawet z ostatniej chwili, Wigan właśnie władowało 2 brame heheh

edit: 3 hahaha nie wierze,2 minuty 2 bramki,to jest to
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
jakie zdarzenia warto grać ?
Ja osobiście od pewnego czasu polubiłem zdarzenia pt. gość uder/over 1,5 lub gosp. under/over 1,5. Kursy na ten zakład są wysokie, często wychodzą po za granicę 2.0, chyba że jakiś pewniaczek typu Real - Xerez, wtedy oczywiście gosp. over to śmieszne pieniądze. Dlaczego lubię ten zakład ? Ponieważ jesteśmy w stanie przewidzieć ile dana drużyna jest w stanie strzelić goli, 2 bramki to nie problem, oczywiście jeżeli dobrze to sobie w głowach przeistoczymy.
Kolejnym typem który bardzo lubię dawać jest, 1. Zawsze prawdopodobieństwo jest większe, że gospodarz wygra mecz. Zdarzenia 2, sprawdzają się tylko w mega pewnikach, pucharach lub neutralkach.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
HardSystem - osobiście nie próbowałem jeszcze grania tego typu zakładów. kiedyś w totomixie jedynie zagrałem spotkanie ligi mistrzów cska - sevilla, że sevilla strzeli mniej niż 1,5 bramki po kursie 1,60, cska wygrało 2-1 i elegancko weszło. możliwe, że przyjrzę się tego typu zakładom, u jakich bukmacherów są najlepsze kursy i bogata oferta w takie zdarzenia?
co do grania na gospodarzy to wiadomo, znaczna większość drużyny w praktycznie wszystkich ligach, sportach lepiej spisuje się na własnym terenie. jeśli do tego dojdą słabe występy drużyny gości na wyjazdach, jakieś osłabienia to powstaje nam piękne zdarzenie. jeśli chodzi o granie na gości to zdarza się, ale już znacznie rzadziej, typ musi być naprawdę dobrze przemyślany, przeanalizowany i pewny!
 
E 0

eurokozak

Użytkownik
bart7890 czy możesz bardziej sprecyzować swoje początkowe pytanie/a? Gdyż dokładnie nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi? Szkukasz jakiegoś patentu na wygrywanie? Proszę Cie o sprecyzowanie pytań, a wtedy postaram się równieież i ja przedstawić swoją opinię na Twoje konkretne pytania.
 
A 0

aro93

Użytkownik
Ja lubię grać takie zdarzenia kiedy drużyna która po prostu nie może przegrać meczu traci gola i wtedy gram 1X X2 ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Niske kursy za wysoką stawke lub jesli chodzi o piłke nożną to która druzyna strzli pierwszą bramkę bo w piłce prędzej druzyna strzeli gola niż wygra mecz
 
A 0

aro93

Użytkownik
grasz jednocześnie 1x i/lub x2?
Nie. Miałem na myśli to ze podczas meczu faworytowi może powinąć się noga ;) i wtedy gram z podpórką bo przecież nie zawsze faworyt musi wygrać a kurs jet przeważnie taki jak na zwycięstwo przed meczem.
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Ja gram zdarzenia typu dokladny wynik, dokladny wynik do przerwy, polowa/koniec spotkania w betfair stawiajac na back. Np jezeli druzyna z ostatniej pozycji w kolejce lub z ostatniej 3 ewentualnie 4 wygrala i to spora przewaga to stawiam ze w nastepnym meczy nie bedzie wyniku zdarzenia polowa/koniec dla tej druzyny. To samo dotyczy wyniku. Przegladam statystyki i jak znajde powtarzajacy sie wynik np 1:0 2:0 itp to stawiam ze w nastepnym meczu nie bedzie takiego wyniku. Kursy sa male dlatego trzeba stosowac progresje nawet po wygranej. Przy 10 trafionych meczach z kursem 1.12 zysk wynosi 200% stawki. a trafic 10 takich meczy to bulka z maslem.
 
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
opłaca się grać strzeli/n.strzeli.
dodając do tego jakiś 1 mecz, ktorego jestesmy bardziej pewni, po kursie 1,5 - 1,6.
do tego 2,3 strz./n/strz tak aby wyszlo ako 2 i mozna grać za jakas fajna sumke ;)
 
P 0

_piotrek_

Użytkownik
Wybaczcie jeśli napisałem coś co już inny napisał, przeczytałem pierwszy post, potem było ich dość sporo, więc mogłem coś przeoczyć.
Ja najlepiej wychodziłem na tym jak grałem asiany ~2.0 kurs jeśli chodzi o wynik (nie sumę strzelonych goli). Przy całkowitych asianach jest zawsze możliwość, że jeśli będzie nie do końca dobrze, to stawka zostanie zwrócona.
W tenisie grałem głównie na niespodzianki &gt;3.0 kurs. Kierowałem się różnymi przesłankami w wyborze tzw. underdogów, m.in. tym, że zawodnik gra na innej nawierzchni, albo może mieć problemy z jakimś konkretnym zawodnikiem (np. Federer - Canas).
Raczej unikam gry na kurs &lt;1.50 bo uważam, że takie kursy często są zaniżone. Psychika ludzka jest taka, że obawiamy się przegrać, a nie patrzymy długodystansowo, dlatego faworyta obstawia większy % osób niż % szans ma on na wygranie. A to powoduje, że kurs jest zaniżony.
 
L 0

leevyn

Użytkownik
Witam to mój pierwszy wpis na forum pozdrowienia slę i wygranych życzę ???? w potyczkach z bukmacherami;) Mam pytanie o wasze doświadczenia w grze za wysokie stawki na bardzo małe kursy rzędu 1.05- 1.15. Mam na myśli obstawianie goli poniżej 7.5 ; 6.5; 5.5 bramek w całym meczu przed jego rozpoczęciem lub live. Obserwuję ostatnio wniki na bet356, jednak nie mam pojęcia jak buk nalicza sobie stawkę od meczu np za 200zł po kursie 1.06? Czy ktoś mi pomoże.... dziękuje za odpowiedź

&quot;stawkę&quot; mam na myśli jaką pobiera marżę?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam to mój pierwszy wpis na forum pozdrowienia slę i wygranych życzę ???? w potyczkach z bukmacherami;) Mam pytanie o wasze doświadczenia w grze za wysokie stawki na bardzo małe kursy rzędu 1.05- 1.15. Mam na myśli obstawianie goli poniżej 7.5 ; 6.5; 5.5 bramek w całym meczu przed jego rozpoczęciem lub live. Obserwuję ostatnio wniki na bet356, jednak nie mam pojęcia jak buk nalicza sobie stawkę od meczu np za 200zł po kursie 1.06? Czy ktoś mi pomoże.... dziękuje za odpowiedź

&quot;stawkę&quot; mam na myśli jaką pobiera marżę?
Witam ????
Przede wszystkim zapraszam do Działu dla Początkujących
Wiele tematów, które zostały tam poruszone pomoże Ci w pierwszych krokach z zakładami.
Typowi bukmacherzy internetowi (min. bet365) nie pobierają marży po zakładzie. Jest to domeną tylko giełd zakładów (np. Betfair) gdzie kursy są często znacznie lepsze.
Bukmacherzy marżę mają wliczoną już w podane kursy - oznacza to, że obstawiając zdarzenie po kursie 1,1 wnosisz zakład na rynek, który bukmacher w rzeczywistości ocenił jako nieco mniej prawdopodobne, jednak aby zarobić, &quot;opuścił&quot; kursy.
Polecam opcję Szukaj i lekturę podbnych tematów na forum.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Piękna opcja, to granie z podpórką na faworyta meczu w hokeju. Tu zawodzimy się bardzo rzadko, a kurs pokroju 1,3, czasem nawet 1,48 to już nie jest taki dramat. Tak złożone 2-3 zdarzenia dają to wyśnione ako 2, po postawieniu za większą stawkę są zyski. Ale trzeba się jeszcze troszkę na tym hokeju znać, przyznam szczerze, że swój pierwszy sezon bukacherski przegrałem na stawce 2 zł i nie żałuję, bo pozbyłbym się ogromnych pieniędzy. W tej chwili wiem już znacznie więcej, kogo na co stać i w tej sytuacji obstawienie meczu hokejowego z podporką nie jest takie trudne ;)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Skąd bierzesz takie kursy? Patrzę w ofertę i widzę:

Tappara - Blues (1)2.30 (X)4.20 (2)2.52
Tappara - Blues (Double Chance) (1X)1.48 (X2)1.57 (12)1.20

Przy podpórkach kursy ~1.3 mamy w meczach z kursami ~1.85 na czysty typ. Żeby mieć realny zysk z kursów 1.3 trzeba trafiać 4 typy na 5 (przy 3 na 4 tracimy). Nie jestem przekonany czy remis aż tak bardzo zabezpiecza taki typ (remisy będą zdarzały się stosunkowo rzadko, a wygrana jest o wiele niższa). Drużyny z kursami ~1.8 nie są jakimiś niesamowitymi faworytami i ich porażki mogą zdarzać się częściej niż 1 na 5 meczy. Wszystko to tyczy się gry singlami.

Grając AKO może być jeszcze gorzej, bo przy odrobinie pecha nawet bardzo duża skuteczność typów może nie dać zysku.

Jak dla mnie lepiej grać &#39;czyste&#39; typy. Z prostego powodu, wyższe kursy wymagają niższej skuteczności. I tak jak pisałem wyżej - zabezpieczenie się remisem za bardzo obniża wygraną w stosunku do padania remisów (zwłaszcza w ligach overowych).
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
a obstawiasz na dłuższą metę hokej? jeśli tak, powinieneś mieć świadomość jak często te remisy się zdarzają. Trafienie kursu 2,10 zaś przeciwnie do tego, co piszesz nie jest takie trudne. Oczywiście, nie ma sensu w drylowaniu na siłę podpórki w ligach, w których widać różnicę klas między zespołami (taką moją perełką na ten sezon jest Norwegia, gdzie kursy 1,3-1,55, czasem nawet 1,7 na faworytów wchodzą gładziutko, czasem nawet z kilkubramkowym zapasem.). W pozostałych ligach warto czasem kosztem niższych kursów zabezpieczyć rezultat. A wynika to z faktu, że drużyny prowadzące jedną bramką bardzo często zamykają się w obronie, efekt jest prosty i oczywisty.
ps: jeśli nie wiesz co hokejowego obstawić, polecam swój temat w kuponach ???? oczywiście nie gwarantuję sukcesu, ale sukcesywnie grając w podobnym stylu powinno się wyjść na swoje ;)
pozdrawiam.
 
Do góry Bottom