>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie piwo

groven 2,2K

groven

Forum VIP
1. Heineken - najlepsze piwo

2. Carlsberg - mniam mniam

3. Kasztelan - gdy bark kasy, popularny miejscowy &quot;kasztyk&quot; xD
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Piwo tak, jak ktoś mówił u góry najlepsze to butelkowe i zimne...
Takie się każde da wypić, ale ogólnie, gdy dużo pieniędzy w portfelu to Desperados, trochę mniej Lech, Żywiec i Dębowe ???? .
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Właśnie piję Van Pura. Chodzę po Netto, patrzę, 1.66 za sztukę to sobie mówię, że spróbujemy. K..., rewelacja! Albo za dużo ostatnio wypiłem, albo ten Van Pur naprawdę jest niezły. Za taką cenę nie spodziewałem się czegoś takiego. ????
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka ???? Będąc na nie-alkoholowych zakupach w jednej z sieci supermarketów &quot;sedal&quot; stojąc w kasie za babką pchającą się w przód z jednym jogurtem chrząkając &quot;ja z jednym ja z jednym&quot; naszła mnie ochota na browara. Pomyślałem o słynnym Kasztelanie. Nigdzie go przecież nie mogłem znaleźć, myślę gdzie tam w małym miasteczku takie &quot;delicje&quot; ;]. Odruchowo jednak spojrzałem na półkę z procentami, patrze w doł, przecieram oczy ze zdziwienia..niemożliwe a jednak!Tak, stała tam jedna butelka Kasztelanka niepasteryzowanego w cenie detalicznej 2.69zł. Szybko uciekłem z kolejki zostawiając zakupy na taśmie, wziąłem Kasztelanka w ramiona i wróciłem na swoje miejsce uradowany i szczęśliwy jak dziecko ????
Nareszcie wiem jak smakuje słynny browar bez pasteryzowania ???? Pycha!!
PS. sorry jak za dlugie wypracowanie:p
 
R 0

rigodon

Użytkownik
z niepasteryzowanych według mnie najlepsze jest Piwo Świeże,piłem na mazurach jak dla mnie bomba
a tak to heineken,żywiec,dębowe,warka strong
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Z niepasteryzowanych dobry jest browar Ciechan. Posiadaja w swojej ofercie Ciechan Wyborny 6,2% i Mocny 7,8%. Takze maja fajne piwko Ciechan Miodowy. Juz od paru lat staram sie kupywac ten trunek ale jest tylko w wybranych sklepach. Ostatnio bardzo zasmakowalo takze dla mnie niepasteryzowane z browaru Łomża. A z ogolnodostepnych to raz tyskie raz lech od czasu do czasu zywiec ????
 
Do góry Bottom