>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jakie Papierosy Palicie- Tylko Do Tych Palacych

majestic 0

majestic

Forum VIP
wszystkie fajki sa bardzo podobne wiec ja pale North Star, Jin Ling i czasami Saint George Lights... w smaku tak jak te wszystkie L&amp;M czy Marlboro a kosztuja jedynie 3.20-3.50 :jezora:
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
wszystkie fajki sa bardzo podobne wiec ja pale North Star, Jin Ling i czasami Saint George Lights... w smaku tak jak te wszystkie L&amp;M czy Marlboro a kosztuja jedynie 3.20-3.50 :jezora:
ale te ruskie to smoła przestań tego sie nie da palic wogule.Dla mnie te ruskie to jeden wielki shit.tyoń słabej jakości i smakują jak siano i szybko płoną
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
ale te ruskie to smoła przestań tego sie nie da palic wogule.Dla mnie te ruskie to jeden wielki shit.tyoń słabej jakości i smakują jak siano i szybko płoną
Juz ty nie badz taki francuski piesek... bo Jin Lingi faktycznie pala sie dosc szybko ale to zadna smola, Saint George Lights spokojnie moge porownac do takich Red &amp; White czy Viceroy a North Stary to jedne z lepszych papierosow jakie palilem a uwiez, ze palilem naprawde wiele marek i tych ruskich i tych co mozesz se kupic w kiosku... wiec jesli w ten sposob komentuesz fajki wyzej prze zemnie wymienione to nie moge sie z Toba zgodzic...
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Juz ty nie badz taki francuski piesek... bo Jin Lingi faktycznie pala sie dosc szybko ale to zadna smola, Saint George Lights spokojnie moge porownac do takich Red &amp; White czy Viceroy a North Stary to jedne z lepszych papierosow jakie palilem a uwiez, ze palilem naprawde wiele marek i tych ruskich i tych co mozesz se kupic w kiosku... wiec jesli w ten sposob komentuesz fajki wyzej prze zemnie wymienione to nie moge sie z Toba zgodzic...
north star bleee dla mnie to coś okrutnego...kazdy ma swój gust ale do czegos takiego nie przywykłem a mentolowe &#39;gwiazdy&#39; przyprawiają mnie o wymioty
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Heh specyficzny smaczek mowisz.....W Polsce nie dostepne ale jak bedziesz mial okazje zapal sobie &quot;Sobranie&quot;, sa to ukrainskie fajki w przeliczeniu na nasze stoja ok 16zl za paczke 20 papierosow...wyjatkowych papiersow:-D
A dlaczego? no bo sa w takiej czarnej paczce przypominajaca paiersonice maja złoty filtr, a 10 papierosow z paczki bibułki maja kolorowe tzn masz fajke ziolona niebieska żółta czerwona kazda jast smakowa:spokodfhgfh: A pozostale 10 szlugow to zwykle papierosy smakiem przypominajace Lucky Strike tyle tylko ze maja złoty filtr czarne bibulk9i i sa lepiej zbite.
W Polsce pale Goldeny Niebieskie i czasem Vicki:p
ja nie pale, ale czasem kusi mnie bardzo sprobowac jakiegos fajka z wyzszej polki, tak dla smaku i zobaczyc jak smakuje
zaintrygowales mnie ta opowiescia o papierosach Sobranie, poszukalem w necie i sie okazalo (nie wiem czy to prawda) ze za czasow zsrr te fajki byly dla dyplomatow! dla zwyklych smiertelnikow niedostepne, palili je tylko ludzie z najwyzszych sfer
obecnie dostepne sa tylko w rosji, na ukrainie i czasem w azji pld-wsch
co do cen, to mozna je kupic na e-bayu amerykanskim, sa drogie, nie powiem ale jak bede mial okazje to sprobuje, a prawdopodobnie bede mial okazje bo w kwietniu lub maju szykuje sie wypad na wekend do lwowa (oby wypalilo), wiec zakupie i sprobuje
ogolnie to palilem troszke, nie pale i dobrze mi z tym, a powod? przeszkadza mi to ze papierosami przechodza ubrania, wlosy, smierdza dlonie no i smak nieszczegolny, nie powiem ze mi nie smakuja, ale nie jest to cos wyjatkowego
pozdro
PS wspieram wszystkich rzucajacych, trzymajcie sie mocno!
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja to ćmagam czasami po większej dawce akoholu normalnie mnie nie ciągnie do szlugów mimo że wczesniej kopciłem z 5 lat skonczyłem ze 4 latka temu
jezeli chodzi os mak no to Marlboro mi najbardziej podchodzą
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
ja nie pale, ale czasem kusi mnie bardzo sprobowac jakiegos fajka z wyzszej polki, tak dla smaku i zobaczyc jak smakuje

zaintrygowales mnie ta opowiescia o papierosach Sobranie, poszukalem w necie i sie okazalo (nie wiem czy to prawda) ze za czasow zsrr te fajki byly dla dyplomatow! dla zwyklych smiertelnikow niedostepne, palili je tylko ludzie z najwyzszych sfer

obecnie dostepne sa tylko w rosji, na ukrainie i czasem w azji pld-wsch

co do cen, to mozna je kupic na e-bayu amerykanskim, sa drogie, nie powiem ale jak bede mial okazje to sprobuje, a prawdopodobnie bede mial okazje bo w kwietniu lub maju szykuje sie wypad na wekend do lwowa (oby wypalilo), wiec zakupie i sprobuje

ogolnie to palilem troszke, nie pale i dobrze mi z tym, a powod? przeszkadza mi to ze papierosami przechodza ubrania, wlosy, smierdza dlonie no i smak nieszczegolny, nie powiem ze mi nie smakuja, ale nie jest to cos wyjatkowego

pozdro

PS wspieram wszystkich rzucajacych, trzymajcie sie mocno!

Nom Sobranie kupuje w Medyce na przejsciu granicznym. Generalnei na Ukrainie jestraj jezeli chodzi o fajki L&amp;M niebieskie kosztuja 1,5zl Marlboro 2,20 a najtansze fakji to Kozaki za 30 gr ale sa bez filtra hehe:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom