>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie konto?

2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Witam mam pytanko , jakie konto byście mi polecili jeśli nie mam stałego dochodu i mam 18 latek i cały czas się uczę. Konto w banku potrzebne mi jest jedynie do tego aby przelewać na nie moje wygrane z internetowego buka , mam tu na myśli Expekt. Co mi poradzice jakie konto w jakim banku będzie dla mnie najlepsze??
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
ja zrobilbym tak...
zalozyl konto np na bzwbk potem wpacil na moneybookersa a pozniej do buka
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
ale czy te na mbanku napewno bezpieczne ?? ???? Bo oni chyba nie mają stacjonarnych banków tylko wszystko w necie dobrze mówię ?? ???? Właśnie chodzi mi o te zero opłat bo narazie dochodów nie mam a nie zawsze typy wchodzą ;):p Czyli co mbank ?? Bo z tym moneybookers to za dużo kombinacji ???? dzienx za radę
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
mBank jest tak samo bezpieczny jak wszystkie inne konta internetowe. Co do opłat to za prowadzenie rachunku nie ma ich wcale, nawet jeśli nie masz dochodów. Ja osobiście używam konta w mBanku i jestem bardzo zadowolony ale oczywiście to jest tylko moje zdanie więc może wypowie się ktoś jeszcze ;-)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No poczytałem o tym koncie i zdecydowałem że tam założe swoje pierwsze onto ???? ???? Dzienx za pomoc
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
zalozyc zalozysz nawet konto dla &quot;nieletnich&quot; ale jak bedziesz chcial wyplacic kase z buka to mozesz miec problemy jesli zażądają skanu dowodu... w moneybookerze nie ma raczej takich problemow dlatego polecilbym go dla ludzi under 18 ???? 2 plus to kasa wplywa bardzo szybko wyplaty rowniez sa szybsze niz na zwykle konto
 
Do góry Bottom