>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

JAkie konto w jakim banku ...???

majkel 0

majkel

Użytkownik
Jaki typ konta i w jakim banku polecacie ?? Musi byc tanie najlepiej takie co ma jak najmniejsza minimalną wpłate w miesiacu ... Jestem maturzysta wiec chodzi mi o takie konto zeby tylko miec i zeby tnaie bylo. Musze jakos wybierac pieniadze z expekta wiecie cos na ten temat?:&gt;
 
michnik 0

michnik

Użytkownik
Bank WBK - konto &gt;30 - bez wpłat miesięcznych !! polecam jak masz mniej niż 30 lat :wink:
 
R 0

rolek

Użytkownik
Mam konto w PKO BP konto student ---&gt; karta Euro Vision. Mam pytanie, czy moge z tego konta dokonywac przelewow i wszelkich operacji??
 
U 0

ult1mate

Użytkownik
ja mam konto w mbanku (ekont ???? ) juz ponad 9 miesiecy i wszystko jest ok .......... chociaz nigdy z niego nie korzystalem lol2
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Rolek, spokojnie mozesz robic wszelkie przelewy, najlepiej jakbys jeszcze poszedl do banku i aktywowal sobie usluge INTELIGO (kosztuje to chyba 1zł miesiecznie), wtedy masz dostep do konta przez net i mozesz robic przelewy o kazdej porze dnia i nocy (zostana one zrealizowane tak jak zwykle, czyli po okolo 72 godz), ja mam to samo konto (tylko karta Visa) i jestem bardzo zadowolony
 
Do góry Bottom