>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie Druzyny Nhl Do Progresji??

mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Jakie polecacie druzyny nl do progresji na remisy?? Chodzi mi o drużyny które maja bardzo duzo remisów...prosze o odp
Osobiscie proponuje Ci grac strzelcow bramek w meczacgh ligi NHL (oferta Profesjonal). Zerknij na temat Michaela Ellisa w dziale Kupony tam sie wszytskiego dowiesz.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Carolina 23 mecze bez remisów.....Mam nadzieję,ze nie pójdą w ślady ubiegłorocznego rekordzisty San Jose 49 meczy bez OT,absolutny rekord w całej histOrii NHL.

Najwęcej procent remisów w tym sezonie mają drużyny

Montreal Canadiens - 27.6%

Edmonton Oilers - 26.7%

Anaheim Ducks - 25.8 %
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Carolina 23 mecze bez remisów.....Mam nadzieję,ze nie pójdą w ślady ubiegłorocznego rekordzisty San Jose 49 meczy bez OT,absolutny rekord w całej histOrii NHL.

Najwęcej procent remisów w tym sezonie mają drużyny

Montreal Canadiens - 27.6%

Edmonton Oilers - 26.7%

Anaheim Ducks - 25.8 %
Ale fox71 spójrz... Czemu wybierać do progresji ekipę z najmniejszą ilością remisów?? Ja jeśli gram, przeważnie piłka nożna, to wybieram drużyny najczęściej remisujące. OK, tracę te 10,20 gr na kursie, ale mam praktycznie pewność, że progresja mnie nie puści z torbami... No nie wiem, ja tak to widzę. Pzdro
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ale fox71 spójrz... Czemu wybierać do progresji ekipę z najmniejszą ilością remisów?? Ja jeśli gram, przeważnie piłka nożna, to wybieram drużyny najczęściej remisujące. OK, tracę te 10,20 gr na kursie, ale mam praktycznie pewność, że progresja mnie nie puści z torbami... No nie wiem, ja tak to widzę. Pzdro
Nie pisałem,żeby typować na Carolinę,tylko stwierdzałem fakt 23 meczy bez Draw.Podałem natomiast 3 druzyny ,które najczęściej remisują i te bym sobie wybrał na granie,nie wszystkie tylko jedną .....A poza tym progresja to strata kasy,porozmawiaj z ludźmi którzy stracili fortuny na Jose w zeszłym sezonie.
 
Do góry Bottom