>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki typ zakładów lubicie obstawiać?

P 4

post_klimatyczny

Pasjonat sportu


Witajcie.

Ostatnio u jednego bukmachera obstawiam w zakładach kombinacyjnych.
Ostatnio przy 3 zakładach dostałem 5% dodatku bonusowego.
Ja często czytam statystyki i analizuje rachunek prawdopodobieństwa, zanim obstawie zakład.

Często gracie w opcji kombinacyjnej czy korzystacie z zakładów solo? 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bardziej opłaca się solo. To proste - na zakładzie solo marża bukmachera kształtuje się w granicach w przybliżeniu 6-10%.
Natomiast w przypadku kuponu z trzema zakładami marża całościowa wzrasta wprost proporcjonalnie, i bonus w postaci 5% dodatku w żaden sposób jej nie pokrywa.
 
P 4

post_klimatyczny

Pasjonat sportu


A jak to się w praktyce przekłada? Bo jak robię zakład u PZBUK to przy dwóch zakładach za 5 zł rośnie do 27zł. A przy jednym zakładzie to wzrasta do 11zł.

 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Marży Bukmachera nie widzisz :) W praktyce jest to zysk który mają dzięki kursom które są jakie są. Na przykład: są dwa typy na bramki: over 2.5 gola po kursie 1.90 i under 2.5 gola po kursie 1.90. Połowa ludzi obstawi tak a połowa inaczej. I te pięć procent to jest właśnie marża, którą bukmacher ma na każdym kursie. Tak samo na Twoim kuponie - gdyby Bukmacher zrezygnował z marży, wówczas Twoje AKO wyniosłoby mniej więcej 6.80, zamiast 6.10.
 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 23:14 przez kamilcia21

A ja mam wrażenie, że też nie widzisz :)
Reklamy bukmachera PZbuk.
Mylę się?
Myślisz logicznie, ale w tym przypadku - wątpię ???? W tym konkretnym przypadku nie doszukiwałbym się głębszego dna.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 lutego 2020 08:36 przez post_klimatyczny

@kamilcia21 której reklamy bukmachera PZbuk?
Jaki związek jest między reklamą a wypowiedzią @successful?

Ja widziałem tylko tą, w której proponują 50 zł bonusu na start.

 
Przestań sobie żartować. Piszesz jak typowy bot. Wszyscy doskonale się orientują co proponują bukmacherzy. Moim zdaniem brakuje Ci wiedzy na temat elokwencji graczy tutaj przebywających.
 
K 0

kapcuch

Użytkownik
Ja bazuje na kuponach solo, max 2 zdarzenia. Ogólnie bazuje na dużym kursie, nie liczbie zdarzeń
np.
Zhodino - Gorodeya = powyżej 3,5+ kurs:4,75 TRAFIONE
 
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
A są opcje nie przeciwstawne? Bo wydaje się że każdy zakład ma opcje przeciwstawne, no chyba że na live i jest końcówka meczu to czasem blokują wszystkie opcje zostawiając jedną.
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
A są opcje nie przeciwstawne? Bo wydaje się że każdy zakład ma opcje przeciwstawne, no chyba że na live i jest końcówka meczu to czasem blokują wszystkie opcje zostawiając jedną.
Oczywiście, że są. Np. dokładne wyniki, handicapy w jedną stronę itd. Marżę zwykle i tak można przeliczyć ale nie na wszystkim.
 
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
a no w tym znaczeniu że jest więcej opcji niż dwie, to tak. Choć DW 1-0 i DW 0-1 też mi się wydają przeciwstawne.
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Z handicapami jest podobnie, np na bardzo dużego faworyta zagrasz wysoki ujemny a w drugą nie przykryjesz dodatnim. Sporo takich rzeczy jest.
 
Do góry Bottom