Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

successful Moderator

successful
Mar 2016
1 054
10 170

Startuję w triathlonach 🏊🚴🏃 Aktywnie spędzam czas wolny. Na co dzień pracuję w korporacji i dodatkowo prowadzę własny biznes w branży triathlonowej. Pierwszy zakład zawarłem w 2003 roku. Ile to już lat 😃 Nie byłem wówczas pełnoletni, ale przyszedłem z tatą. Postawiłem 5 złotych i zagrałem kilkanaście meczów, typowo po kursach. Kupon oczywiście nie wszedł, ale krótko potem zacząłem analizować różne zdarzenia, zestawienia i szybko nauczyłem się, że granie po kursach jest zdradzieckie. Dziś unikam taśm i stawiam kupony z niewielką liczbą zdarzeń (single, duble, triple, quady). Najwyższa moja jednorazowa wygrana to jak dotąd 13.400 złotych (w rozbiciu na kilka takich samych kuponów). Najwyższa zaś stawka na przegranym kuponie wyniosła 3.000 złotych. Postanowiłem podzielić się moimi typami na Forum. Niech małą nagrodą za moją pracę będzie fakt, że być może wkrótce mnie zobaczycie w pierwszej dziesiątce rankingu pod względem Reputacji 😉

Marzec 2016
3 godziny, 24 minuty temu
1 054
10 170
Mężczyzna
34 lata
Fortuna

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy73,5%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie9,3%
Konkursy Bukmacherskie4,8%
Dla początkujących4,5%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie2,6%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie2,3%
Firmy Bukmacherskie1,7%
Fora Ogólnotematyczne1,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 16:41
zobacz
Nie ma na to reguły. Zależy tylko od widzimisię Bukmachera. Najczęściej się tak dzieje, gdy często grasz egzotyczne ligi na wysokie kursy, gdy widzą w Tobie profesjonalistę lub stosujesz granie tzw. surebetów (zysk niezależnie od wyniku spotkania). Często jednak, szczególnie mniejsze firmy, nakładają limity z na pozór bzdurnych powodów - bo na przykład postawiłeś 500 zł na jeden kupon więc mogą uznać, że jesteś potencjalnym profesjonalistą.

wczoraj 10:13
zobacz

Odkrycie sezonu – Lindvik. Marius Lindvik pojawił się niemal znikąd. Trudno bowiem pamiętać jego nazwisko w świetle miejsc zajmowanych przez niego w poprzednich sezonach - 41. w 2017/18 i 44. w 2018/19. Pojawił się znikąd i nagle w Garmisch-Partenkirchen wygrał konkurs w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Wielu myślało, że taka wysoka dyspozycja jest krótkotrwała. Że zawodnik szybko się wypali. Że być może będzie to syndrom Thomasa Dietharta. Tymczasem w dwóch kolejnych konkursach ponownie stanął na podium, a potem regularnie plasował się w pierwszej dwudziestce niemal każdego konkursu. W klasyfikacji generalnej jest obecnie szósty co śmiało może czynić go odkryciem tego sezonu.

Zaskoczenie sezonu: – Aschenwald. Obecnie przeżywa sezon życia. Ubiegły zakończył na 26. miejscu w klasyfikacji generalnej, by teraz być znacznie wyżej (dzisiaj dwunasty). A nie powinniśmy zapomnieć, że wraz z początkiem obecnego sezonu wskoczył dwukrotnie na podium. Pomimo iż obecnie ma trudność w dostaniu się do pierwszej dziesiątki konkursu, to niewątpliwie początek sezonu w jego wykonaniu był pozytywnym zaskoczeniem.

Powrót zza światów – Peter Prevc. Miejsce w czołowej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata nie jest dziełem przypadku. Tylko raz nie zakwalifikował się do drugiej serii. Wprawdzie daleko mu do wybitnej formy, jaką prezentował w sezonie 2015/16, ale obecny sezon jest jego najlepszym od tamtego czasu, i kto wie czy w kolejnym czymś nas nie zaskoczy.

Młodzieżowiec sezonu – Zajc. Myślę, że trener może być jak najbardziej zadowolony z postawy tego zawodnika. Trzy razy na podium, dodatkowo pięciokrotnie na dalszych miejscach, ale wciąż w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobrze zapowiada się na najbliższe lata.

Zawodnik sezonu – Kubacki. Nasz rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie skoczek, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, stanął dziesięć razy z rzędu na podium, czym zapewnił sobie trzecie miejsce w historii konkursów w ramach Pucharu Świata pod względem liczby miejsc na podium z rzędu, zaraz za takimi sławami jak Janne Ahonen i Peter Prevc. Niestety, w stawce ośmiu zawodników, którym udało się stanąć minimum osiem razy z rzędu na podium, Dawid będzie prawdopodobnie jedynym, który w tymże samym sezonie nie wygra Kryształowej Kuli.

Stabilność sezonu – Geiger. Absolutnie najrówniejszy zawodnik spośród całej stawki. Równa, bardzo wysoka forma prezentowana przez cały sezon. Najgorsze zajęte miejsce to dwunaste. Drugie najgorsze - jedenaste. We wszystkich pozostałych konkursach czołowa dziesiątka, w tym dziewięć razy na podium.

Chimeryk sezonu – Tande. Przebojem wszedł w sezon wygrywając dwa pierwsze konkursy w ramach Pucharu Świata. Potem jego forma nagle tąpnęła w dół. Potrafił trzy razy z rzędu nie zakwalifikować się do drugiej serii. Poziom jego frustracji osiągnął apogeum, gdy nie zakwalifikował się do serii finałowej w pierwszym konkursie w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Potem jeszcze zdołał stanąć na podium, by dwa konkursy później nie dostać się do czołowej dwudziestki. A nieco później regularnie plasował się w okolicy połowy stawki w II serii. Bardzo nierówny sezon w wykonaniu tego zawodnika.

Rozczarowanie sezonu – Eisenbichler. W notowaniach przedsezonowych stał obok Kobayashiego, Stocha czy Krafta w roli głównych pretendentów do zdobycia Kryształowej Kuli. Jednak rzeczywistość okazała się zgoła inna - Marcusowi tylko raz udało się wejść do czołowej dziesiątki konkursu. Kilka razy był tuż za nią. To zdecydowanie za mało jak na człowieka, który był w tym sezonie nadzieją niemieckich skoków.

Zmarnowany talent – nie mam typu.

Król treningów – nie mam typu.

Trener sezonu – Horngacher. Kiedy prowadził polską reprezentację, był cenionym i lubianym trenerem. Z chwilą objęcia opieką trenerską Niemców, musiał niejako wykazać się na nowo. I to mu się udało, choć start nie był łatwy Właściwie tylko Geiger liczył się w światowej czołówce. Obecnie Niemcy są zupełnie solidną reprezentacją, z naprawdę bardzo dobrą formą zawodników takich jak Geiger czy Leyhe. Schmid melduje się regularnie w pierwszej piętnastce, a ostatnio jako trzeci Niemiec w tym sezonie stanął na podium. Niemcy jako zespół wciąż mają szansę na zwycięstwo w Pucharze Narodów.

Reprezentacja sezonu – Austria. Kraft - wiadomo. Już po czterech konkursach wiadomo było, że będzie liczył się w stawce. Aschenwald rozgrywa sezon życia plasując się (jak dotąd) ośmiokrotnie w czołowej dziesiątce. Huber, Schlierenzauer, Hayboeck, Hoerl - te postacie także w duży sposób przyczyniają się do tego, że Austria jest w tym sezonie najsilniejszym państwem z całej stawki.

wczoraj 09:00
zobacz
Jeszcze przedwczoraj nie było to takie oczywiste, że do końca marca. Udział w meczach towarzyskich stał pod bardzo dużym znakiem zapytania ale jego brak nie był pewny. Dziś już jest. Co do formy reprezentacji i jej ewentualnych wybitnych piłkarzy będzie można powiedzieć coś więcej w kwietniu. Na dzień dzisiejszy istotnie nie wygląda to różowo.
wczoraj 09:03 przez successful
wczoraj 07:14
zobacz
Cześć, limitów jako takich, ściśle określonych regulaminem, nie ma. Jest natomiast limit wygranych na pojedynczym kuponie. Przy typach za dużą stawkę Bukmacher może (choć nie musi) nie przyjąć zakładu. Każda sprawa jest jednak indywidualna.
wczoraj 07:15 przez successful
wczoraj 07:09
zobacz
Zgadzam się z kolegą Adamo, ranga Typera przyznawana jest na dłuższe, nie zaś krótkoterminowe działania, i swoją ogromną pracą na Forum zwyczajnie na nią zasługujesz. Bukmacherka to taka złośliwa małpa, że rzadko kiedy pozwala być cały czas na fali. Twoje typy są naprawdę dobre, brakło odrobiny szczęścia ale te wróci. Nie bez powodu chociażby wygrałeś trzy razy z rzędu konkurs Typy Dnia. Robisz naprawdę dobrą robotę na forum i seria kilkunastu słabszych typów tego nie przekreśli. Kilka dni przerwy i wracaj ze świeżą głową 🙂 Ja temu wątkowi kibicuję.
27 lutego 2020 21:47
zobacz
No cóż, tak było w istocie, i wiem że są osoby które w ten sposób gwarantują sobie źródło dobrego zarobku. Nie ma tu nic co można określić bzdurą. Tyle w temacie.

Edit: wyjaśnialiśmy sobie wszystko kulturalnie na priv.
wczoraj 06:35 przez successful
27 lutego 2020 14:45
zobacz
Czy wiesz, że najczęściej występującym wynikiem w zeszłorocznych rozgrywkach Ligi Europy (od rundy grupowej do finału) było 1:0, 0:1 i 2:0? Mowa tu o rezultacie końcowym regulaminowego czasu gry. Spośród 207 meczów, dwudziestojednokrotnie (10,1%) tablica wyników zatrzymała się na wyniku 1:0, tyle samo razy (10,1%) na wyniku 0:1, i dwudziestokrotnie (9,7%) na wyniku 2:0.

A czy wiesz jak bardzo różnią się kursy u Bukmacherów na dokładny wynik w mającej miejsce dzisiaj rundzie rewanżowej LE?

Sprawdź i przekonaj się 🙂

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6920009/

Wyniki mogą zaskoczyć!
27 lutego 2020 14:43
zobacz
Kupon 295:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - Liga Europy
Espanyol - Wolverhampton
Data: 27.02.2020 g. 18:55
​​​​Typ: over 1.5 gola  
Kurs: 1,40


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,23j
​​​​Wygrana: 1,23j
27 lutego 2020 19:45 przez successful
27 lutego 2020 14:39
zobacz
Przemnożyłem współczynniki pomiędzy siebie i wyciągnąłem z tego średnią. Powstał z tego ranking Bukmacherów pod kątem najatrakcyjniejszych kursów na DW:

27 lutego 2020 14:26
zobacz

Liga Europy w liczbach a różnice kursów na DW

Czy wiesz, że najczęściej występującym wynikiem w zeszłorocznych rozgrywkach Ligi Europy (od rundy grupowej do finału) było 1:0, 0:1 i 2:0? Mowa tu o rezultacie końcowym regulaminowego czasu gry. Spośród 207 meczów, dwudziestojednokrotnie (10,1%) tablica wyników zatrzymała się na wyniku 1:0, tyle samo razy (10,1%) na wyniku 0:1, i dwudziestokrotnie (9,7%) na wyniku 2:0.

Najczęściej zaś występującymi remisami były rezultaty 0:0 oraz 1:1, które wystąpiły po 16 razy (7,7%).

Powyższe rezultaty nie powinny dziwić, wszak powszechnie przyjmuje się, że jednobramkowe zwycięstwa to statystycznie najczęściej występujące wyniki meczów, i praktycznie również najczęściej typowane. Przyjrzyjmy się zatem kursom dla takiego rezultatu na rewanżowe mecze Ligi Europy w ramach 1/16 finału, które odbędą się dzisiaj. Na potrzeby porównania wytypowałem wyrywkowo pięć spotkań, wśród których są zarówno takie, gdzie występuje wyraźny faworyt, jak i takie, w którym szykuje się bardzo wyrównany pojedynek.

Czysto statystycznie szansa na to, że w którymkolwiek z nw. spotkań padnie wynik 1:0, zawiera się w granicach 50%. Pobrałem kursy z największych legalnych firm bukmacherskich i wynikiem porównania jest poniższa tabela:Powyższe dowodzi bardzo dużych różnic w kursach. Co ciekawe, nieco wyżej udowodniłem, że jeśli chodzi o kursy na UNDER/OVER, to Fortuna nie ma sobie różnych. Ta jednak z kolei kursami nie dorasta do Bukmachera eTOTO, który - jeśli chodzi o dokładny wynik - jak się okazuje ma najbardziej atrakcyjne kursy na rynku legalnych Bukmacherów. W dziewięciu na dziesięć przypadków wystawił najwyższy kurs na analizowany typ.

27 lutego 2020 11:46
zobacz
Pamiętam, jak kiedyś byłem w szoku, gdy bliżej nieznany jegomość przyszedł do kolektury, i postawił kupon ze stawką 10.000 złotych na jedno zdarzenie (wygrana gospodarza) po kursie ~2.00. Moje zaskoczenie miało kilka wydźwięków - a jednym z nich był fakt rzucania na szalę ryzyka tak dużej kwoty, oraz bądź co bądź zwracanie na siebie uwagi (zazwyczaj w kolekturze rzuca się w oczy ktoś, kto wyjmuje bądź odbiera plik setek). Dzisiaj jest łatwiej, bo granie on-line nie wymaga noszenia ze sobą walizki pieniędzy (i - co może nawet istotniejsze - zwracania na siebie uwagi szczególnie w samym punkcie zakładów). Tym niemniej kupon okazał się trafiony, i szczęśliwy zwycięzca mógł przytulić kwotę w granicach 10.000 złotych na czysto.

Śmiechem żartem, gdyby dokładnie raz na dwa miesiące działał w ten sam sposób, mógłby pozwolić sobie na komfort niepracowania. Oczywiście przy założeniu, że za każdym razem by wygrywał. Nie napracuje się zanadto, a może na tym bardzo dobrze wyjść. Trzeba jednak wziąć poprawkę na kilka czynników. Po pierwsze - potencjalny Bukmacher mógłby szybko nałożyć limit stawki. Musiałby mieć więc konta u różnych buków. Po drugie - raczej powinien grać u legalnych co zmniejsza jego szansę w kontekście podatku. Wreszcie po trzecie - gracz mógłby pozostać bez środków do życia gdyby miał dwie-trzy serie nietrafionych kuponów. Ale w świetle wszelkich przeróżnych istniejących systemów gier, progresji, rachunków prawdopodobieństwa, to tego typu działanie wydaje się być naprawdę skuteczne i do granic proste. W ciągu roku zawarłby tylko sześć kuponów, ale jak najbardziej mógłby nazywać siebie graczem zawodowym. Mógłby też zawrzeć jeden kupon rocznie ze stawką 60.000 złotych, i w przypadku wygrania też nazywać siebie graczem zawodowym. Wszak zarobił na cały rok bez konieczności pracowania. Oczywiście zawsze należy liczyć się z tym, że może się to skończyć (i niestety najczęściej skończy) ogromnymi problemami finansowymi, z bankructwem i upadłością konsumencką włącznie.
27 lutego 2020 10:38
zobacz
Ajax - Getafe
obie drużyny strzelą gola 
@1.73
Fortuna

Rewanżowy pojedynek pomiędzy amsterdamskim Ajaxem a Getafe CF. Przed tygodniem w Hiszpanii górą byli miejscowi, wygrywając wynikiem 2:0. Ajax przyzwyczaił nas strzelania sporej liczby bramek, choć należy wziąć poprawkę, że rywalizują w lidze znanej ze sporej ich dużej ilości. Po raz ostatni nie zdobyli gola w meczu z Alkmaar, w połowie grudnia, zaś po raz ostatni na własnym stadionie nie zaliczyli trafienia w pierwszej dekadzie grudnia, w meczu w nota bene również hiszpańskim klubem, Valencią, w ramach ostatniej kolejki grupy H w rundzie grupowej Ligi Mistrzów.

Dziś nie mają nic do stracenia i siłą rzeczy będą musieli postawić na ofensywną formację. Absolutną koniecznością będzie strzelenie minimum dwóch bramek, a gdy goście zaliczą choć jedno trafienie, to Ajax będzie musiał mieć ich w tym spotkaniu co najmniej cztery. Piłkarze Getafe niechybnie duże siły włożą w obronę, ale jednak będą z całą pewnością szukać choćby jednego gola, tak by w miarę spokojnie kontrolować już przebieg dalszej części spotkania.

Gdybym miał typować kto wygra w tym spotkaniu, stawiałbym na gospodarzy. Wydaje mi się jednak, że bezpieczniejsze (i co za tym idzie bardziej realne) w tym konkretnym przypadku będzie obranie kursu na trafienie po obu stronach. Bardzo niewykluczone, że goście zdobędą tylko jedną bramkę. Ale prędzej jedną, niż ich brak.
27 lutego 2020 21:20 przez successful
27 lutego 2020 10:17
zobacz
Horsens - Randers
Data: 1.03.2020 g. 12:00
Typ: over 2.5 gola
@1.98
Fortuna

Ostatnie bezpośrednie konfrontacje pomiędzy obydwoma rywalami wskazują na zgoła wyrównane pojedynki. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat dwukrotnie padł remis i dwa razy górą byli piłkarze Randers. W sumie w tych czterech meczach padło dziewięć bramek, co daje niezbyt wysoką średnią 2,25 bramki na mecz. Być może właśnie dlatego Bukmacherzy uważają, że tych goli obejrzymy niewiele również w dzisiejszym spotkaniu.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że wyniki ostatnich indywidualnych spotkań obydwu dzisiejszych rywali są bardzo obiecujące jeśli chodzi o ciekawe bramkowe widowisko. W sześciu ostatnich meczach z udziałem Horsens, gdy grał u siebie, finalny rezultat kończył się na minimum trzech bramkach. Ponadto w czterech ostatnich meczach z udziałem Randers kiedy grali na wyjeździe (choć trzeba oddać, że wliczają się w to także spotkania towarzyskie), końcowa tablica wyników pokazywała co najmniej trzy bramki.

Szykuje się wyrównane spotkanie. Gospodarze tracą dużo bramek na własnym stadionie (są pod tym względem na przedostatnim miejscu w lidze), goście zaś są jednym z bardziej overowych zespołów jeśli chodzi o mecze w delegacjach. Myślę, że trzy bramki to całkiem realny scenariusz, którego świadkiem powinniśmy być w tym spotkaniu.
27 lutego 2020 10:06
zobacz
cytat z dnia 15 lutego 2020 15:33 przez ibis
Tak czysto informacyjnie. Jak dobrze wiemy Rafał Kurzawa został wypożyczony do Esbjerg fB, zespół zajmował przedostatnie miejsce Superligaen. Wczoraj sprawili sensacje pokonując FC Kopenhaga 1:0. Kurzawa zaliczył asystę i jak myślicie jest w stanie wrócić do swojej świetnej formy, który prezentował w ekstraklasie? 


Myślę, że ma potencjał żeby powrócić do swojej kapitalnej formy. Gra w zespole, który od trzeciej kolejki dryfuje na przedostatnim miejscu w lidze, ale nabiera doświadczenia i ma szansę zbudować formę dzięki konfrontacji z lepszymi zespołami w duńskiej Superliga. Władze Esbjerg nie ukrywały, że liczą na znacznie wzmocnienie w pomocy, zarówno na skrzydłach jak i w środku. W razie ewentualności widzą w nim szansę na wzmocnienie obrony, bo tam również mógłby grać. W ostatnim spotkaniu z Lyngby na wyjeździe jego zespół przegrał, ale stworzył więcej sytuacji strzeleckich.

27 lutego 2020 08:22
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Boliwia
Godzina: 01:30
Spotkanie: ​​​​​The Strongest - Royal Pari
Typ: Royal Pari lub remis (handicap 0:1)
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ciekawie zaczęła nam się liga boliwijska - dość powiedzieć, że liga jest wyrównana, a lider zgromadził zaledwie 18 punktów w dziewięciu meczach. Faworyci jak dotąd zawodzą - wicemistrz Division Profesional z ubiegłego roku, The Strongest, są obecnie na przedostatnim miejscu, i tylko lepszy bilans goli od piłkarzy z Santa Cruz sprawia, że "Najsilniejsi" nie okupują samego dna tabeli ligowej.

Czy jest to chwilowy kryzys, powolne wejście z sezon, czy też początek złych czasów tej ekipy - odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka kolejek. Trzeba jednak oddać, że mają dwa rozegrane spotkania mniej. W piątek nad ranem polskiego czasu podejmują rywalizację z Royal Pari, którzy bardzo dobrze weszli w sezon. W czterech wyjazdowych spotkaniach stracili tylko jedną bramkę, i są liderem ligi pod względem zdobytych punktów w delegacjach.

Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, i trudno im się dziwić - wszak to najwyższa pora aby zaczęli liczyć się w grze. Ja jednak typuję, że nawet jeśli wygrają, to maksymalnie przewagą jednej bramki. Sporo bramek pada na boliwijskich stadionach, ale goście prezentują bardzo solidną formację obronną. Typ będzie trafiony również w przypadku remisu bądź wygranej gości.

100
wczoraj 18:37 przez ibis
27 lutego 2020 08:17
zobacz
Boliwia - Division Profesional
28.02.2020 g. 01:30
​​​​​The Strongest - Royal Pari
Typ: Royal Pari lub remis (handicap 0:1) 
@1.82
Fortuna

Ciekawie zaczęła nam się liga boliwijska - dość powiedzieć, że liga jest wyrównana, a lider zgromadził zaledwie 18 punktów w dziewięciu meczach. Faworyci jak dotąd zawodzą - wicemistrz Division Profesional z ubiegłego roku, The Strongest, są obecnie na przedostatnim miejscu, i tylko lepszy bilans goli od piłkarzy z Santa Cruz sprawia, że "Najsilniejsi" nie okupują samego dna tabeli ligowej.

Czy jest to chwilowy kryzys, powolne wejście z sezon, czy też początek złych czasów tej ekipy - odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka kolejek. Trzeba jednak oddać, że mają dwa rozegrane spotkania mniej. W piątek nad ranem polskiego czasu podejmują rywalizację z Royal Pari, którzy bardzo dobrze weszli w sezon. W czterech wyjazdowych spotkaniach stracili tylko jedną bramkę, i są liderem ligi pod względem zdobytych punktów w delegacjach.

Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, i trudno im się dziwić - wszak to najwyższa pora aby zaczęli liczyć się w grze. Ja jednak typuję, że nawet jeśli wygrają, to maksymalnie przewagą jednej bramki. Sporo bramek pada na boliwijskich stadionach, ale goście prezentują bardzo solidną formację obronną. Typ będzie trafiony również w przypadku remisu bądź wygranej gości.
​​​​
wczoraj 07:19 przez successful
27 lutego 2020 00:17
zobacz
cytat z dnia 25 lutego 2020 16:09 przez successful
1. Typ na meczu: (1x2) (poprawny typ = 6pkt) remis
2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 1-1
3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 0-1
4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) poniżej
5. Real Madryt liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) poniżej
6. Manchester City liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) poniżej
7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Tak
8. Pierwszy gol Real Madryt: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) II połowa
9. Pierwszy gol Manchester City: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa
10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Real Madryt (8pkt) Manchester City / remis
11. Pierwszy zdobywca gola: np. Hazard lub brak goli(5pkt) Sterling
12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) Poniżej
13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Poniżej
14. Real Madryt liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) Poniżej
15. Manchester City liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) Poniżej
16. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Nie
17. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie
18. Kto będzie miał większe posiadanie piłki: Real Madryt / Manchester City (3pkt) Real Madryt
19. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 1 minuta
20. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 3 minuty
21.* Screen kuponu zagrany w BETFAN za min. 10 zł  (5pkt): 
22.* Link do swojego postu w temacie poświęconym temu meczowi (10pkt): 
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6919451/

35 pkt

26 lutego 2020 20:43
zobacz
Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z treningów na cztery tygodnie. Diagnozą jest złamanie kości piszczelowej w miejscu styku z kolanem.

https://fcbayern.com/de/news/2020/02/diagnose-pause-fuer-robert-lewandowski

Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to na tyle niegroźny uraz, że Robert powinien zdążyć wrócić do formy zanim rozpoczną się Mistrzostwa Europy. Natomiast pod znakiem zapytania stoją jego występy w dwóch meczach towarzyskich (27 marca z Finlandią i 31 marca z Ukrainą).
26 lutego 2020 20:16
zobacz
Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z treningów na cztery tygodnie. Diagnozą jest złamanie kości piszczelowej w miejscu styku z kolanem.

https://fcbayern.com/de/news/2020/02/diagnose-pause-fuer-robert-lewandowski
26 lutego 2020 18:32
zobacz
Dobre bety dzisiaj! Grunt to typować ze świeżą głową. Ma się wypogadzać z początkiem marca.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Program do wyliczenia prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia OVER/UNDER

successful : Tytuł, choć chwytliwy, absolutnie nie jest "kolejnym niezawodnym sposobem na ograbienie bukmacherów" 😉 Mówi on natomiast o ciekawej propozycji sposobu na wyliczenie prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia OVER/UNDER, bez względu na sport …

ostatni wpis 23 lutego 2020 07:31 przez successful
Kącik dla początkujących - ciekawostki

successful : Niniejszy temat na celu bezstronną obserwację sytuacji w świecie zakładów bukmacherskich - kursy, ich atrakcyjność, pułapki, ciekawostki. Temat dedykowany głównie na osób stawiających swoje pierwsze kroki w tym trudnym i …

ostatni wpis 27 lutego 2020 14:39 przez successful
Plik do prowadzenia statystyk kuponów

successful : Od czasu do czasu widzę, że niektórzy szukają prostego pliku, w którym mogliby prowadzić statystyki zawieranych przez siebie kuponów , a który by jednocześnie zliczał wszelkie istotne wskaźniki. Przygotowałem więc …

ostatni wpis 22 lutego 2020 00:29 przez waldi1979
Porównanie kursów u największych bukmacherów under/over

successful : Niniejsza tabela ma na celu wskazanie, który z największych polskich bukmacherów oferuje najlepszą (pod kontem wysokości kursów) ofertę na zdarzenia under/over 2.5 gola w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów. Do obliczeń …

By successful

successful : Temat ten będę traktował poważnie, jednak ma on charakter eksperymentu. Otóż moje kupony (single bądź akumulowane) będą miały AKO między 1,5 a 6,0 (przeciętnie 2,0-3,0). Typy nie będą brane na …

ostatni wpis 27 lutego 2020 14:45 przez successful
Rekord w Fortunie

successful : Tak tu tylko zostawię 😊 https://legalnybukmacher.com/ogral-bukmachera-na-3-960-526-zl-9-kuponami/

NHL - goście under 1.5 gola

successful : Analizując różnego rodzaju kursy we wszelkich dyscyplinach, moją uwagę przykuła pewna zależność. Otóż w meczach hokejowych (mam tu na myśli szczególnie ligę NHL) wielokrotnie zdarza się, że goście strzelają niewiele …

mieta89
mieta89
Mar 2016
3
shadow89
shadow89
Sty 2019
563 3 941 10
r9_ronaldo
r9_ronaldo
Lut 2017
19 135 4
izajasza53
izajasza53
Cze 2005
1 261 166 19
apil64
apil64
Sie 2017 | Typer
987 8 608 23
wojteklmz
wojteklmz
Gru 2019
3
dzik001
dzik001
Lip 2018
2
lukaszever
lukaszever
Gru 2019
1
janek90
janek90
Kwi 2011
9
ekoelk
ekoelk
Lis 2008
6 12
pr_zemo
pr_zemo
Sty 2014
54 33 7
vat
vat
Gru 2015
116 477 4
filipcz
filipcz
Lut 2017
152 353 6
regular69
regular69
Mar 2016
3
zenekk1
zenekk1
Mar 2008
30 26 7
 • Mam rangę

  Otrzymałeś rangę specjalną

 • Moja praca nie idzie na marne

  Otrzymałeś reputację od 100 osób

 • Nie odpuszczam, tylko dzielę się wiedzą

  Zdobyłeś 5000 punktów reputacji

 • Bukmacherka to moja pasja

  Napisałeś 200 wpisów w dziale Kuponów ze Statystykami lub Kuponów

 • Inni mogą brać ze mnie przykład

  Przyznałeś reputację 100 osobom

 • Latka lecą

  Uzupełniłeś swój wiek w profilu

 • Widzisz, dobro wraca

  Otrzymałeś reputację od 50 osób

 • Widać, że inni mnie szanują

  Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

 • Potrafię docenić pracę innych

  Przyznałeś reputację 50 osobom

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.