>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki system wybrać?

P 0

piotpal

Użytkownik
Pomyślałem, że zwrócę się do Was z prośbą o zaproponowanie jakiegoś systemu, który ewentualnie mógłby sprzyjać mi przy typowaniu. Podaję dane. Dla obstawiania po kursie 1.5 (od 1.4 do 1.7) na 138 typów weszło 85 typów, a 53 było nietrafionych. Najdłuższa seria nietrafionych to 4 razy pod rząd i za piątym razem wygrana.
Dla obstawiania z kursem około 2.0 na 39 typów 19 typów zostało trafionych, a 20 nietrafionych. Najdłuższa seria nietrafionych to 7 razy pod rząd i za ósmym razem wygrana.
Czy ktoś byłby w stanie coś zaproponować?
 
M 27

milt

Użytkownik
Witaj, widzę że skręcasz w kierunku progresji, liczysz serie nietrafionych typów po określonych kursach. Według mnie progresja=najgorszy system stawkowania. W klasycznej progresji x2 zaczynając od 10 zł na 8 progu wtopiłbyś już 1270 i na następny typ musiał postawić 1280. Na karteczce to może i wygląda, ale jakbyś grał za prawdziwe pieniądze zaczęłyby się wątpliwości. Przegrałem już tyle na następny typ mam postawić 1280, seria porażek może trwać znacznie dłużej kolejne pudło i tracisz cały bankroll po 8 typach. I co? Ryzykujesz tyle aby zarobić dyche! Są oczywiście różne odmiany progresji, ale wszystkie jednak mają to do siebie że stawki szybko rosną. Moim zdaniem gra niewarta świeczki, za dużo nerwów.
Najlepsza na początek płaska stawka bo nie wiadomo jakbyś kombinował to jak grając płaską stawką nie ma plusa to przy żadnym innym stawkowaniu też nie będzie.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Przede wszystkim radził bym poprawić selekcje typów bo grając płaską stawką 60% trafionych przy średnim kursie 1,5 daje Ci stratę około 10% a co do progresji to tak jak kolega wyżej pisał, każda prędzej czy później prowadzi do straty bankrolla ????
 
P 0

pilonek

Użytkownik
płaską stawką sie nie gra ???? najlepiej 10pln,30pln,100pln,300pln,1k pln 3k pln jeśli nie typujesz na chybił trafił to tym sposobem daleko zajdziesz
 
Do góry Bottom