>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jaki system najlepszy przy malych funduszach?

darek2006 0

darek2006

Użytkownik
Zamieżam zacząć grać na jednym z internetowych serwisów bukmacherskich (raczej wybiorę expekt w związku z bonusem 100%). Niestety nie dysponuje dużymi funduszami na grę. Wpłacę 50 zł (razem z bonusem będę miał 100zł). Jaki system będzie najlepszy w tym przypadku progresja?, ciąg Fibonacciego? Nie nastawiam się na początku na duże zyski, chcę jedynie nie ponosić zbyt dużych strat aby nie stracić chęci do gry.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Płaska stawka i zanalizowane typy. Najlepiej single lub ew. duble. Na progresję lub fibocia 100 zł to zdecydowanie za mało, niestety...
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Progresja odpada. Szczerze mowiac ja jak zaczynam od malych sum 100-200zl to lubie grac za 10% kapitalu po kursach 1,5-1,7 / single-duble. To juz zalezy od ciebie ale nie ma zlotego srodka ktory pozwoli ci ugrac wiekszy kapital.

&quot;Kazdy system jest dobry jezeli trafne sa typy&quot; ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dokladnie jak przedmowcy ....single i duble... najlepiej abys na poczatku ustalil sobie za ile % budzetu bedziesz gral i nigdy sie nie wychylal po za ten prog .... i ako na poczatek najlepiej 1.4 - 2.
 
L 237

lookash

Użytkownik
i typy możesz zaciągać z działów tematycznych na fb ???? ...ja tak robię od jakiegoś czasu jestem zadowolony a i kasa na✅...nie chodzi o to aby brać &quot;gotowe&quot; kupony tylko trochę przemyślanych od tego, tamtego i kupon sam się stworzy:spokodfhgfh:
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
ja Ci polecam za np 20 zł zaczać system uzytkowniak Mackso stawiasz 20 żł po kursie 1.3 a potem caly czas za cala wygraną a reszte pieniedzy przeznaczyc na single double i najlepiej graj ostroznie nie na siłe
 
V 256

vernix

Użytkownik
Ja na początku grałem systemem na AKO &gt;2.00. Dało się na tym zarobić, tylko jest to sposób długotrwały i trzeba sobie tak ułożyć drzewo, aby po wpadce kasa została w rezerwie :-D
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a ja tak sie zastanawiam czy dobry pomyslem jest aby grac single po 10% kapitalu,
przykład: za 100 złotych pójdzie 10 kuponów po 10 złotych,
jeżeli gra się single(kurs 1.5-1.8) to jeżeli skutecznośc bedzie 60%(6/10 trafionych) to można być stratnym,albo jak już być na plusie to kilku złotowym,
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
single z kursem 1.5-1.8 to powinna być conajmniej 80% skuteczność. Najlepiej grać na &lt;2.00 ako grając za 10% kapitału.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
1.10x1,5=15 wygrany
2.10x1,6=16 wygrany
3.10x1,7=17 wygrany
4.0x1,8=18 wygrany
5.10x1,9=19 wygrany
6.10x2,0=20 wygranu
7.10x1,55=15.5 wygrany
8.10x1,65=16.5 wygrany
9.10x1,85 przegrany
10.10x1,55 przegrany
137 złotych wygranych-100 złotych stawka=37 złotych zysku przy skutecznośc 80%,czyli zysk jest mały a skutecznośc musi być bardzo duża-80%
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
Z kapitałem 100 zł na Expekcie - no draw (zakład o to, że nie padnie remis do przerwy, czyli de facto dwa zakłady: na prowadzenie 1 i na prowadzenie 2) albo dwudrogowa progresja no draw / remis do przerwy.
Spokojne zarabianie bez typowania.
 
Do góry Bottom