>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki sport wybrać?

naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Witam jestem nowy na forum i w temacie bukmacherstwa.Interesuje się MMA.
Niestety za piłką nożną nie przepadam.
Problem jest następujący: Jestem niepełnoletni a rodzicom nie za bardzo podoba się mój pomysł wiec buki internetowe typu bwin odpadaja.
1.Czy jakiś naziemny a u ciebie MMA? np.STS Toto-mix itd
2.Jeżeli żaden nie ma to jaki sport proponujecie na początek żeby był w miarę prosty do obeznania się i gwarantował ładne sumki.

Pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zawsze możesz zagadać z jakimś pełnoletnim kolegą ;) założyć konto na niego , odpalić mu na flaszeczkę i będzie GIT.
Po za MMA to próbuj Boks po pewnie i w tym troche oblatany jesteś. NA boks już trochę lepszą znajdziesz ofertę.
Z gier zespołowych ?? Piłka nożna. na Tym forum można znaleźć multum dobrych analiz które pomogą Ci w typowaniu. Fakt że już kończą się ligi i mało jest do gry ale za miesiąc rusza Mundial więc będzie ciekawie ;)
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Vader nie chodzi mi nawet o pelne zaklady tzn na wszyskich zawodnikow na gale ale przynajmniej walki o pas.bo na bwinie sa wlasnie tylko takie. Mylse ze w takim STS albo TOTOMIX powinny byc
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
w Fortunie są w ofercie walki Pudzianowskiego (znaczy walk za dużo nie było, ale były więc można się spodziewać że kolejne również będą) w STS i TOTOMIXIE raczej na nic więcej nie możesz liczyć, pozostaje internet :?

na początek najłatwiej spróbuj tenis, korzystaj z rankingu, graj tenisistów/tki z rankingiem niżej 20 przeciwko wyżej 50, kursy 1,3/1,4 ale poza niespodziankami, raczej ładnie wchodzi ;)
 
1 2

1910-2010

Użytkownik
Najwiecej osob stawia na PN poniewaz jest to najpopularniejszy sport w wiekszosci krajach, aczkolwiek nie jest to raczej najwepniejsza dyscyplina sportu do obstawiania. Jest sporo niespodzianek, ale to jak we wszedzie. Najlepiej obstawiac to na czym najbardziej kto sie zna.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Najwiecej osob stawia na PN poniewaz jest to najpopularniejszy sport w wiekszosci krajach, aczkolwiek nie jest to raczej najwepniejsza dyscyplina sportu do obstawiania. Jest sporo niespodzianek, ale to jak we wszedzie. Najlepiej obstawiac to na czym najbardziej kto sie zna.
Nie chodzi tu o tyle, że kopana jest nieprzewidywalna. Niespodzianki zdarzają się wszędzie. Piłka nożna do obstawiania to sport trzyjdrogowy, taki tenis czy koszykówka to już tylko dwie opcje.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Najlepiej grać to co się lubi i na czym się zna. Nic na siłę nie wyjdzie. Branie od kogoś typów też nie gwarantuje wygranej. Zawsze coś należy dołóżyć od siebie. Jeśli wchodzisz w ten &quot;nałóg&quot; staraj się ciągle rozwijać. Ja nigdy nie lubiłem tenisa, nigdy nie oglądałem a jak zacząłem grać to katowałem całe dnie tenis żeby poznać który zawodnik jak gra, który ma słabszą formę i jaka zawodniczka w danym czasie ma okres heh żartuje... Teraz to mi się przydaję i czasami ugram trochę pieniędzy. To tyle ode mnie. pozdro
 
B 94

bart7890

Użytkownik
na początek najłatwiej spróbuj tenis, korzystaj z rankingu, graj tenisistów/tki z rankingiem niżej 20 przeciwko wyżej 50, kursy 1,3/1,4 ale poza niespodziankami, raczej ładnie wchodzi ;)
no nie wiem czy tenis to taki łatwy sport do obstawiania...
trzeba oglądać chociaż trochę spotkań, zapoznać się z tym jacy gracze jak sobie radzą na danej nawierzchni, kto obecnie jest w dobrej dyspozycji, tenis to sport indywidualny i tutaj wiele różnych czynników może wpłynąć na wynik, a te czynniki trzeba chociaż w jakimś stopniu znać, więc jechanie tylko po suchych statystykach jest błędem.

po prostu trzeba lubić jakiś sport, interesować się nim, oglądać spotkania, śledzić wyniki i statystyki. bez tego nie ogarniesz.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
no nie wiem czy tenis to taki łatwy sport do obstawiania...
trzeba oglądać chociaż trochę spotkań, zapoznać się z tym jacy gracze jak sobie radzą na danej nawierzchni, kto obecnie jest w dobrej dyspozycji, tenis to sport indywidualny i tutaj wiele różnych czynników może wpłynąć na wynik, a te czynniki trzeba chociaż w jakimś stopniu znać, więc jechanie tylko po suchych statystykach jest błędem.

po prostu trzeba lubić jakiś sport, interesować się nim, oglądać spotkania, śledzić wyniki i statystyki. bez tego nie ogarniesz.
to tego dodałbym oglądanie meczy na żywo.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
źle mnie zrozumiałeś bart7890, nie uważam że tenis to łatwy sport do obstawiania ale tenis ma kilka udogodnień, mamy dwie możliwości do stawiania, a ranking wiele mówi, oczywiście oglądanie meczy to podstawa, a tenis transmitują najpopularniejsze stacje sportowe, do tego statystyki i powoli można zaczynać coś grać:razz:
 
B 94

bart7890

Użytkownik
faktycznie, jest to jakieś ułatwienie, że mamy dwie możliwości wyniku, ale mimo wszystko dany sport trzeba znać, aby dobrze typować ;D
 
G 46

ghs

Użytkownik
Według mnie to, ilu drogowe jest zdarzenie nie ma żadnego znaczenia. Jak ktoś chce, to może obstawiać nożną 1 oraz X2 i już ma tylko dwie możliwości. Poza tym jeśli zakład ma dwie możliwości i łatwiej trafić, to niestety są znacznie niższe kursy, niż w zakładach trzydrogowych.
 
Do góry Bottom