>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki program do grafiki??

C 0

cr7

Użytkownik
Mam pytanie. Jaki program moge sobie ściągnąć z netu za free do obróbki zdjęć itp? Macie jakieś propzycje? Wiadomo że to nie bedzie jaiś wypasiony ale taki zeby jakąś fote &quot;upiększyć&quot; naprzykład ???? Licze na pomoc. Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja osobiście polecam PhotoFiltre. Łatwy w obsłudze, bezpłatny. Mnie osobiście przypadł do gustu.
A co do innych programów do starczy wejść na jakąkolwiek stronę typu http://www.dobreprogramy.pl i w dziale Grafika znajdziesz kilkanaście różnych programów ;)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
osobiscie uzywam starego dobrego Paint Shop Pro 7.0 ale najnowszy Photoshop CS3 z pewnoscia ma wieksze mozliwosci
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Szukam osoby o umiejętnościach na co najmniej średnim poziomie jeśli chodzi o obróbkę, najlepiej Photoshop, ale niekoniecznie - to już wasza brocha w jakim programie. Potrzebuję małego fotomontażu - gg 3027910 / mail [email protected]
 
C 0

cr7

Użytkownik
Ja polecam Photoshop&#39;a albo Corel Draw&#39;a.
Stary wiem, że to są 2 najlepsze programy ale one kosztują niestety ???? Mi chodzi o darmowy. Już pobrałem GIMP&#39;a. Dzieki za pomoc panowie. Pozdro
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
o to ze istnieja inne serwisy na ktorych znajdziesz ten program w pelnej wersji bez problemu, wystarczy ze troche poszukasz !! ale nie wy chcecie miec wszystko podane na tacy... szukaj to nie boli !!!
 
C 0

cr7

Użytkownik
Dzieki. A swoją drogą to jak w tym kraju ma być dobrze skoro jeden człowiek nie chce bezinteresownie pomoc drugiemu :?::!: NAwet w tak błachej sprawie jakią jest wklejenie linku. A co pomyśleć jakby o coś wiecej chodziło! Szkoda gadać :!: Mimo wszystko jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom