>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jaki Internet

pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Witam, narazie mam neostrade 1 mb, ale teraz chcę zmienić na coś innego.
Interesuje mnie umowa na 12 miesięcy no i cena żeby nie za wysoka.
Macie jakieś propozycje? z góry thx
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Witam, narazie mam neostrade 1 mb, ale teraz chcę zmienić na coś innego.
Interesuje mnie umowa na 12 miesięcy no i cena żeby nie za wysoka.
Macie jakieś propozycje? z góry thx
Super ofertę na neta ma UPC. Tylko może być problem z zasięgiem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam, narazie mam neostrade 1 mb, ale teraz chcę zmienić na coś innego.
Interesuje mnie umowa na 12 miesięcy no i cena żeby nie za wysoka.
Macie jakieś propozycje? z góry thx
Czemu neostrada Ci nie odpowiada ? Jakość świadczenia usług internetowych przez TP znacznie się polepszyła od jakiegoś czasu. Jeśli tracisz połączenie z internetem proponuje zainwestować w solidny modem/router ;)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Ja od września zmieniłem dostawce na Netie i jak narazie (odpukać) chwale sobie. Umowa na dwa lata z tym, że jak pokaże się coś lepszego mogę zmienić na lepsze warunki. Do tej pory korzystałem przez pare ładnych lat (ok. cztery lata) z neosraki ale oni wogóle nie dbali o swojego klienta.
Takie porównanie które mnie osobiscie przekonało do zmiany. W neostradzie za 1Mb/s płaciłem 64 zł brutto. Dziś za 4 Mega w Netii 49 zł. Oprócz lepszej oferty cenowej, także internet smiga lepiej bo czasem mam ponad te 4Mb/s co nigdy się nie zdarzalo w TP.

Taka przestroga dla wszystkich którzy bedą przedłużać lub zmieniać dostawcę. Naprawdę warto dużo pytać żeby nie wpaść w jakieś maliny. A już napewno jestem przeciw podpisywania umowy przez internet czy kuriera który przychodzi z umową. Mam znajomego który opowiadał, że wiele razy slyszał o kłopotach osob ktore chciały szybko podpisać i korzystać.
 
Do góry Bottom