>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki darmowy program do BetFair?

radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak przy okazji, może ktoś w skrócie opisać jak wykorzystać wspomniany program do strategii scalpingu? Na przykładzie rynku under/over, daję lay under po 1,1 to gdzie w programie ustawiam zagranie back abym zarobił jeden tick na plus ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Gdzie w CymaticTrader mogę ustawić by po zawieszeniu drabinki nie usuwał mojej kontry ?
Np. Mam na drabince postawiony back na 2.00 i lay 5 ticków niżej to jak zawieszą rynek to mi &quot;canceluje&quot; lay&#39;a
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czy rzeczywiście program jest dużo lepszy niż obstawianie na betfair? Jaka jest przewaga programu?
A jest co porównywać?

Ponawiam pytanie.
Gdzie w CymaticTrader mogę ustawić by po zawieszeniu drabinki nie usuwał mojej kontry ?
Np. Mam na drabince postawiony back na 2.00 i lay 5 ticków niżej to jak zawieszą rynek to mi &quot;canceluje&quot; lay&#39;a
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
voic3d... zadajesz pytania na które odpowiedz znajdziesz nawet w jakichs prostych tutorialach na stronie cymatica :razz:
w głównym okienku masz rozwijane okienko z napisem &quot;at in-play&quot; i zamiast cancel, to dajesz &#39;keep&#39; i masz to o co Ci chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
voic3d... zadajesz pytania na które odpowiedz znajdziesz nawet w jakichs prostych tutorialach na stronie cymatica :razz:
w głównym okienku masz rozwijane okienko z napisem &quot;at in-play&quot; i zamiast cancel, to dajesz &#39;keep&#39; i masz to o co Ci chodzi.
Nie wpadłem na to, że może to zatrybić w trakcie trwania meczu.
Myślałem, że to &quot;keep at play&quot; jest po to by bet nie zniknął po rozpoczęciu spotkania.
Dziękóweczka.
Już ten hazard tak mi mózg zlasował, że nawet pomyśleć mi się nie chce :p
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sorry za odgrzebanie tematu, ale jest jeszcze jakiś darmowy program do tradingu? Bo cymatic już płatny?
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
botbeetle...nie jest moze tak dobry jak cymatic ale jest darmowy...chyba jedyny w tym momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom