>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

jaki bukmacher?

M 0

matt90pl

Użytkownik
witam. Chce dopiero zaczac obstawianie meczy i mam takie pytanie:
Mam konto w Banku Zachodnim z tego co wiem do BWIN i BETSSON mozna wplacac przez przelewy24 m.in. z WBK a jak jest z wyplacaniem wygranych pieniedzy na moje konto? czy oni wysla to na moje w WBK czy musze cos nowego zakladac?
 
M 0

matt90pl

Użytkownik
ok dziekuje za odpowiedz.
Doradzcie mi jeszcze jakiegos dobrego bukmachera na poczatek. nie bede gral duzymi kwotami bo nigdy w to nie gralem jeszcze.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Witam. Szukam jakiegoś dobrego buka z kontem w polsce, dużą ilością zakładów LIVE i info na temat minimalnej wpłaty i kosztów wpłat i wypłat.

PS. Mogę przelać kasę w banku wypełniając ten cały dowód wpłaty, a gdy chcę aby mi wypłacili podać nr konta i żeby mi na konto wpłacili?
 
R 0

rah192

Użytkownik
Szukam jakiegoś dobrego bukmachera, z dobrymi kursami. Czytałem też parę postów na temat nieuczciwości buków. Nie będę grał live, ale wolę się spytać, bo mam zamiar grać za duże stawki.. Z góry dzięki.
 
R 0

rah192

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie co do pinnacle i betfair. Czy jest tam ciągnięty podatek, tak jak np. w stsie? Słyszałem, że w betfairze jest 5% od czystego zysku, a jak jest w pinnacle? Miał może ktoś jakieś problemy z tymi bukami?
 
P 1

premi

Użytkownik
Betfair pobiera prowizję od wygranej oraz podatek po przekroczeniu wygranych chyba powyżej 60,000 euro na 3 miesiące ale nie jestem pewien. Pinnacle to bukmacher i nie ma żadnych podatków czy prowizji. Czy z nimi są problemy? Giełda betfair i buk pinnacle to wg dwie najlepsze firmy w tej branży (co znajduje też potwierdzenie w kilku rankingach gdzie zajmują najwyższe lokaty). Problemy będziesz miał jeżeli sam się o nie postarasz ????
 
Do góry Bottom