>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jaki buk...?

maximos 0

maximos

Użytkownik
Witam wszystkich!
(tylko nie wiem czy trafiłem na dobry dział)
Mam pytanko jestem z niewielkim doświadczeniem graczem w zakładach bukmacherskich naziemnych.Chciałbym żebyście mi polecili stronke z zakładami bukmacherskimi ponieważ chciałbym spróbować swoich sił przez interent. ?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
najlepiej na pocztakle betandwin ???? najwiecej zakladow i fajna promocja wplacas do 140pln i drugie tyle dostajesz gratis depozyt obracasz 1 raz a bonus 3 razy
 
maximos 0

maximos

Użytkownik
Jak sie obraca bonusem i depozytem? Mam zagrać za cały depozyt i 3 razy za bonus?
czyli musze zagrac za całą stawke którą wpłaciłem czy moge grac z mniejszymi stawkami?Jak to jest bo nie bardzo rozumie a szczególnie w Betandwin w zasadach czy regulaminie nie moge znalesc nic na ten temat być moze nie znalazłem?

P.s Doczytałem się że w Betandwin żeby wypłacić pieniadze to min.120zł troszeczke przesadzili bo jeżeli ktos widzi nie fart grania to nie może pieniedzy wypłacić bo nie przekracza min. 120zł ????
 
maximos 0

maximos

Użytkownik
Panowie może znacie jakąs stronke która opisuje zakłady buk. internetowe pod kontem warunków min.wpłaty na konto i czy są min.wypłaty,prowizje za przelewy bo niektóre zakłady mają dośc wygórowane warunki naprzykład min 120zł można wypłacić jakieś wysokie prowizje za przelewy itp.Szukając buka trzeba sie na męczyć żeby to znaleść na wielu stronach popularnych zakładów buk.ukrywają to troche chyba ? Ciężko znaleść takie informacje na niektórych stronach a póżniej ups niespodzianka ????

P.S Nie moge sie zdecydować na jakiegos buka bo każdy z nich ma jakieś cfane warunki ja prowizje to wysoka min. wypłata albo wysoka wpłata depozytu itp.
Także jakby ktoś znał taką stronke która pokrótce opisuje znane buki to bym był happy
????
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Mam takie małe pytanie odnośnie tej promocji (podwajanie pierwszej wpłaty) na BetAndWin (teraz Bwin) do graczy którzy wzięli w niej udział.
Odpowiedzcie mi czy dobrze myślę:
Wpłaciłem 140pln dostałem 140Pln bonusa, postawiłem 280 po kursie powiedzmy 1.5 i wygrałem czyli mam 420pln, i teraz pytaniie czy w następnych krokach (bonusa trzeba 3 razy obrócić) wystarczy że postawię łacznie jescze 280pln na przykład w 10 kuponach czy musze stawiać cała kase którą dotychczas wygrałem.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
możesz grać za 2zł, ważne aby suma zebrana z postawionych wyniosla odpowiednią kwotę. Nie trzeba grac za wszytsko
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
co tu uzasadniac zarobilem wieksza kase ponad 2 tys chcialem to wyplacic to napisali mi ze moge wyplacic na poczatek 800 zl i tak zrobilem -wyplaciłem jak zalecili , a gdy po chyba 2 tyg chcialem wyplacic pozostałe pieniadze zablokowali konto....chamy jedne na emaile nikt nic nie odpowiadał, a gdy zadzwonilem Paniusia powiedziła ze sprawdza to wszystko i dadza znac emailem i juz czekam tydzien!!!!!!!!! u nich jak wygrywasz grosze to mozesz grac a jak wiecej to zaraz Cie zlikwiduja , zreszta jak czyta sie po innych Forach jest to jeden z najgorszych bukmacherow w tej chwili na rynku :zy3ou:
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, mają bogatą ofertę i dobre kursy ale jak zaczynasz wygrywać to robią się problemy, mi przed chwilą unieważnili wygrany kupon, :zy3ou:
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
polecam expekt - min wplata tylko 40 pln, zaklady juz od 0.5 pln!! nigdzie nie zagrasz za 50 groszy ???? wyplata...mozesz wyplacac codziennie nawet po 10 pln bez prowizji, przejrzysta stronka ! polecam w 100% - ja od tego zaczynalem, gralem we wszystkich znanych firmach i ciagle nie rezygnuje z expekt
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, mają bogatą ofertę i dobre kursy ale jak zaczynasz wygrywać to robią się problemy, mi przed chwilą unieważnili wygrany kupon, :zy3ou:
ja jeszcze dorzuce ze przez to ze oni maja tak duza ta strone rozbudowane to wszystko i taka duza ofere to potem maja wiele pomylek w liczbach mi ciagle jakies pomylki wyskakiwaly...wogole nie polecam tego buka jest beznadziejny oni przyciagaja ludzi sobie tylko reklama bo gdzie niepopatrzysz to jest ich baner. Polecam GB albo nawet teraz BAH bo widze ze jak ruszyly ligi to wzbogacili oferte tylko ze nie maja zakladow live ://
 
Do góry Bottom