>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jaka oferta zachęciłby was ?

Status
Zamknięty.
pele69 3

pele69

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do najbardziej aktywnych użytkowników tego forum. Jakie zakłady związane z tenisem skusiłyby was to obstawienia kuponu. Jak wiadomo więkoszość profesjonalnych firm bukmacherskich ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zakładów( handicapy, sumy gemów, setów). Jakie zakłady musiałyby proponować firmy żeby zachęcić fanów tenisa do obstawianie-o ile jeszcze tego nie robią;)
Czy skusiłyby was zakłąady np na:
Kto więcej asów serwisowych lub DF w danym mecz?
Na 3 tyg przed austalią, nie znając drabinki zakłady na to który zawodnik wygra więcej gemów w turnieju lub zagra więcej asów, który zawodnik wygra więcej setów w turnieju, np Djoko-Murray.
Ciekawi mnie co takich fanatyków tenisa zachęciłoby do bettingu:&gt;
 
januask 48

januask

Użytkownik
przy dużych turniejach gamebookers proponuje naprawdę przeróżne opcje typów...
począwszy od tego kto zdobędzie więcej asów, kto kogo pierwszy i ile będzie przełamań a skończywszy na np. dokładnym wyniku każdego z setów... dla każdego coś innego, oferta spora... ja osobiście rzadko bawię się w &quot;egzotykę&quot;, ale gra na ilość setów, gemów, czy przewidywanie czy padnie tie-break jak najbardziej.
Sumując oferta jest i tak już na tyle rozbudowana, że jak ktoś gra to zawsze coś dla siebie znajdzie...Dodatkowo gra tenisa na Live to kolejne możliwości obstawiania danych spotkań w innych wariantach ;)
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jak dla mnie takie zakłady to kompletne dno.
Czemu? A gdyby był zakład kto więcej asów w meczu Karlovic - Przysiężny, kursy 1,9 -1,9 to też uważałbyś za dno? ;) Wszystkie zakłady, których prawdopodobieństwo podlega analizie i nie zależy tylko od losu są godne uwagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom