>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

jaka liga najlepsza na remisy i undery????

L 0

lukusu

Użytkownik
Szukam porady od znacznie bardziej doświadoczonych graczy ode mnie.
Chciałbym się dowiedzieć w jakiej lidze pada najwięcej remisów a także w jakiej można liczyć na najwięcej overów a w której na underki.
Jak możecie to podeślijcie jakis link z takimi statystykami o ile takie są.
Z góry dziękuję.
Mam nadzieje ze innym też taka informacja pomoże w opędzlowaniu złodzieji bukmacherskich :p

Pozdrooo
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Możesz trochę pośledzić ligi to łatwo dostrzec np. że w Lidzę Francuskiej pada dużo remisów masa ludzi przegrywa na tej lidze . Poza tym wystarczy się troszkę przyglądnąć.
Pozdrawiam postaram się coś tutaj jeszcze dopisać
 
A 0

amihoo

Użytkownik
Francuska I,II,III czeska,II włoska...
Mniej ukraińska, grecka...
Są też dobre drużyny na remis w ligach angielskich...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Wszystko pięknie i ładnie, tylko, że niestety kursy na te remisy i undery są odpowiednio niższe, więc niewiele to daje.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Według mnie warto przyjrzeć się lidze greckiej. Tam pada sporo remisów i underów. Można w sumie grać jakiś system na remisy w meczach, w których nie grają Panathinaikos, Olympiakos i AEK bo akurat one głównie wygrywają ;)
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Co do underów to zdecydowanie liga Grecka, przeważnie pada od 1 do 2 goli, dość rzadko padają overy, ubogość w bramki można zauważyć w niższych ligach Włoskich. Najbardziej remisową ligą wg mnie jest liga Francuska.
 
L 0

lukusu

Użytkownik
Utwierdziliście mnie w moim przekonaniu że underowa liga to Grecka przede wszystkim i Włoska, natomiast remisy i też underki we Francji...
warto jakiś system do tego dopasować...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Jeśli chodzi o Remisy to Głównie Francuska no i Undery to jak najbardziej Francuska również.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
z tymi underami we włoskiej to różnie bywa.. ;) Czasami się trafiają wyniki typu 4-3 ;P
Jesli chodzi o francuską to np. Bordeaux u siebie głównie overy a na wyjezdzie undery.
Nancy i Nice praktycznie same undery.
 
L 0

lukusu

Użytkownik
w takim razie jak oceniacie taki kupon na undery?

AS Nancy Lorraine - Toulouse FC typ under kurs 1.60

kurs fajny a patrzac na spotkania tych druzyn wielce prawdopodobny wynik underowy...
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
wedlug mnie tez zdecydowanie najlepsza liga na remisy jest liga francuska, choc ostatnio przestalem sie interesowac bukmacherka. Wole pokera!!:jezora:
 
L 0

lukusu

Użytkownik
widziałem też system ze koleś grał remisy do przerwy, kursy są w granicy 2,00 więc myśle że warto bedzie sprobować to na Francję Ligue 1...co o tym myślicie ??
 
A 0

amihoo

Użytkownik
Panowie, nie doceniacie Gambinus Ligi -jest ona podstawową ligą do grania progresji na remisy...

sprawdźcie staty
 
A 0

amihoo

Użytkownik
Dobre...ale nie do końca...

Trzeba też patrzeć na 2-3 lata do tyłu wtedy widać któa liga potrafi zaszaleć...

Poza tym i tak patrzeć należy na drużynę i jej odchylenie standardowe -jeżeli mamy robić ze statystyki narzędzie :))
 
Do góry Bottom