>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jak zarobić trochę kasy

Status
Zamknięty.
baryla29 0

baryla29

Użytkownik
Witam. Właśnie dziś zalogowałem się na to forum i muszę powiedzieć że naprawdę jest dużo ludzi na tym forum którzy znają się na bukmacherce. Ja gram w Sts za małe stawki 2-4 zł jak narazie nie zarobiłem ani też dużo nie straciłem.wciągnąłoł mnie w to kolega i muszę przyznać że mi się spodobało. A właśnie teraz w Sts jest awaria i czekam aż znów można będzie grać. Gdy zacznę grać mój kapitał będzie wynosił 10 zł i moje pytanie jak je trochę pomnożyć. Teraz się dużo lepiej niż wcześniej więc propozycje chce jakieś. I co ważne na jakie ligi grać lubie piłkę nożną ale lubię obstawiać wszystko. Za wszystkie komentarze dziękuję proszę o Odp
 
A 0

alienlol

Użytkownik
Zadałeś pytanie które jest centralnym punktem tego forum ;) Każdy chce zarobić ale jednego złotego sposobu nie ma.Musisz sam wypracować swój styl grania zależny od dyscypliny,częstości przebywania przy komputerze i śledzenia wyników.Piszesz że lubisz grać piłkę która według mnie jest bardzo ryzykowna bo mamy trzy możliwe wyniki więc nasza szansa na sukces wynosi tylko 33,3% bo wiadomo że pewniaków nie ma;) Oczywiście da się zarobić na piłce ale trzeba na prawe dobrze analizować mecze i nie stawiać czego popadnie bo częsty błąd to &quot;nie ma dziś co zagrać to zagram to co jest&quot;.Życzę powodzenia !
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam. Właśnie dziś zalogowałem się na to forum i muszę powiedzieć że naprawdę jest dużo ludzi na tym forum którzy znają się na bukmacherce. Ja gram w Sts za małe stawki 2-4 zł jak narazie nie zarobiłem ani też dużo nie straciłem.wciągnąłoł mnie w to kolega i muszę przyznać że mi się spodobało. A właśnie teraz w Sts jest awaria i czekam aż znów można będzie grać. Gdy zacznę grać mój kapitał będzie wynosił 10 zł i moje pytanie jak je trochę pomnożyć. Teraz się dużo lepiej niż wcześniej więc propozycje chce jakieś. I co ważne na jakie ligi grać lubie piłkę nożną ale lubię obstawiać wszystko. Za wszystkie komentarze dziękuję proszę o Odp
trzy błedy
1)małe stawki
2) &quot;taśmy&quot; (zwiększa różnice między oczekiwaną wygraną a szansą oczekiwanej wygranej na naszą niekorzyść)
3) granie &quot;wszystkiego&quot;, trzeba się skupić na tym na czym się zna (ja np gram prawie wyłącznie męski tenis)
no i jeszcze kwestia grania u ziemniaków , ale to insza inszość
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To co waszym zdaniem powinienem grać.? Bardzo lubię Sts i lubię tam grać.
Powinieneś grać to na czym się znasz, to co potrafisz przeanalizować...
Zakłady bukmacherskie to nie sposób na łatwą kasę! W pierwszej kolejności powinny być traktowane jako hobby. Sprawdzisz się, będzie szło - zarobisz. W przeciwnym wypadku tylko &quot;dołożysz do interesu&quot;.
Przede wszystkim zacznij od lektury tematów w Dziale dla Początkujących, wymyśl sobie strategię gry i... próbuj. Na początku &quot;na papierze&quot; potem za prawdziwe pieniądze.
 
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Siemka wszystkim! Mam prosbe : czy ktos zna stronke z dokladniejszym info nt. egzotycznych lig ,ktorych nie mozna obejrzec w tv a na najbardziej popularnych stronach
o tematyce bukmachersko-sportowej mozna znalezc jedynie &quot;suche&quot; statystyki.
Chodzi mi np. o absencje (kartki, kontuzje) ,doniesienia z danej druzyny ( podejscie do
meczu, motywacja lub jej brak), wypowiedzi trenerow lub zawodnikow, opinie miejscowej
prasy itp. A pisząc &quot; egzotyczne &quot; mam na mysli np. Bialorus, Macedonie czy Chiny
Z góry dziekuję za odpowiedzi ! Saluto !
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie graj piłki noznej za duże stawki - moja zasada - nie żałuje ;D
Ciekawa złota myśl nadaje się bardziej do &quot; Łapu Capu&quot;
moja rada :
Znajdź sobie Lige [Ligi] Im mniej tył łatwiej ogarniesz , gdzie jest łatwy dostęp do informacji o składzie , kontuzjach itp
czytaj , czytaj , analizuj tabele ..

O typach pobranych z Forum :
Typy dnia - Tu proponuje zajrzeć do tabeli z danego miesiąca i zobaczyć kogo analizy wchodzą najczęściej i zobaczyć o czym pisze obecnie i samemu ZWERYFIKOWAĆ typ .
VIP typy - Tu bywa ostatnio bardzo różnie co widać po statystykach ale jak się niema pomysłu to czemu nie, jest kilku Dobrych Typerów &quot;zweryfikować&quot;
Kupony , Kupony ze statystykami - To proponuje &quot;OMIJAĆ&quot; :grin:
Przeglądać działy tematyczne !
I samemu się wysilić jak typowanie ma przynosić zyski ..
Grać 1 max 2 zdarzenia na kuponie
E:\
I pamiętaj to nie Kursy grają - nie warto niekiedy łaszczyć się na &quot;PEWNIAKI&quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Temat zamykam bo coraz to &quot;dziwniejsze&quot; posty Wam wychodzą.
Do Autora: Link od Kukli i tam wszystko znajdziesz. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom