>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak zarabiam na progresji

K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 5 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 328
SKNV St. Pölten - TSV Sparkasse Hartberg X2 2,20
13,25 x 2,20= 29,15
Kupon 329
The New Saints FC - Llanelli AFC X2 2,20
13,25 x 2,20= 29,15
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 6 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 330
Colon De Santa Fe - CA Independiente X2 2,10
25,79 x 2,10= 54,16
Próg 5 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 331
Liga Dep Universitaria Quito - El Nacional X2 2,35
13,25 x 2,20= 29,15
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 6 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 330
Colon De Santa Fe - CA Independiente X2 2,10 1-1
25,79 x 2,10= 54,16 ✅
Próg 5 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 331
Liga Dep Universitaria Quito - El Nacional X2 2,35 3-1
13,25 x 2,20= 29,15 ⛔
Zysk: ✅ + 192,45 PLN ✅
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 6 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 232
Montedio Yamagata - Kyoto Sanga FC X2 2,10
25,79 x 2,10= 54,16
Kupon 233 (ewentualnie)
FC Basel - CFR Cluj X2 2,36
49,72 x 2,36= 117,34
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Nowe stawki, nowy kapitał.
Kapitał: 2750,51 PLN
Stawki na progi:
1. 0,51
2. 1,49
3. 3,36
4. 6,93
5. 13,74
6. 26,74
7. 51,56
8. 98,85
9. 189,42
10. 362,13
11. 686,22
12. 1 310,06
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 1
Kupon 336
Cagliari Calcio - Bologna FC X2 2,00
0,51 x 2,00= 1,02
Kupon 337
Fredrikstad FK - Honefoss BK X2 2,15
0,51 x 2,15= 1,10
 
H 0

harnas78

Użytkownik
Witam
Podoba mi się twoja gra, ja gram podobnie ale narazie na sucho (brak kasy) ale gram przez 3 miesiące i miesięcznie mam min.4500 zł.
Jak nazbieram 2500 zł to zaczne grać normalnie przewiduje zysk miesieczny koło 6000 zł
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Witam
Podoba mi się twoja gra, ja gram podobnie ale narazie na sucho (brak kasy) ale gram przez 3 miesiące i miesięcznie mam min.4500 zł.
Jak nazbieram 2500 zł to zaczne grać normalnie przewiduje zysk miesieczny koło 6000 zł
Fajne masz marzenia ????

Mając kapitał 2500 zł to możesz BEZPIECZNIE uzbierać sobie miesięcznie ok. 100 - 200 zł
co jest zerem (przynajmniej dla mnie) i mając taki kapitał jak kurekq jest to marnowanie możliwości .
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Dawid dobrze wspomniał, że to &quot;marzenia&quot;. 400% miesięcznie nie da się zrobić na żadnej zdroworozsądkowej progresji.
Dawid nie afiszuj tak swojego zdania, że to 200zł miesięcznie z kapitałem 2500 to zero, bo już to powiedziałeś kilka razy już w tym temacie i w mojej opinii jest to wystarczająca ilość.
Ja mam podejście grosz do grosz + kapitalizacja i zyski mogą być bardzo dobre.
A jeśli ty uważasz, że 10% to marnowanie możliwości, to powiedzmy, że uważasz, że 20% potrafisz wyciągnąć (wnioskuję, ale powiedzmy że poprawnie).
W takim razie dam Ci małe obliczenie. Powiedzmy, że zaczynasz grę od 100zł. Po 5 latach będziesz miał:
100 x 1,2*60= 100 x 56349,26= 5,65 mln zł
Więc tak: od 100zł potrafiłbyś (przynajmniej w teorii) uzyskać 5,65 mln zł w 5 lat. Bo jeśli uważasz, że 10% to mało, to uznałem, że 20% to Twoja norma. Potrafisz utrzymać taki yield przez dłuższy czas? Jeśli nie, to nalegam byś już więcej nigdy w tym miejscu nie pisał, że 10% to marnowanie możliwości.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 1
Kupon 338
Port Vale - Accrington Stanley X2 2,10
0,51 x 2,10= 1,07
Kupon 339
FC Trenkwalder Admira - SKNV St. Pölten X2 2,35
0,51 x 2,35= 1,20
Kupon 340
Evian Thonon Gaillard FC - Grenoble Foot 38 X2 2,35
0,51 x 2,35= 1,20
Kupon 341
AS Cannes - US Orleans X2 2,35
0,51 x 2,35= 1,20
Kupon 342
EA Guingamp - US Luzenac X2 2,35
0,51 x 2,35= 1,20
Kupon 343
FC Emmen - RKC Waalwijk 1X 2,10
0,51 x 2,10= 1,07
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dawid nie afiszuj tak swojego zdania, że to 200zł miesięcznie z kapitałem 2500 to zero, bo już to powiedziałeś kilka razy już w tym temacie i w mojej opinii jest to wystarczająca ilość.
Ja mam podejście grosz do grosz + kapitalizacja i zyski mogą być bardzo dobre.
A jeśli ty uważasz, że 10% to marnowanie możliwości, to powiedzmy, że uważasz, że 20% potrafisz wyciągnąć (wnioskuję, ale powiedzmy że poprawnie).
W takim razie dam Ci małe obliczenie. Powiedzmy, że zaczynasz grę od 100zł. Po 5 latach będziesz miał:
100 x 1,2*60= 100 x 56349,26= 5,65 mln zł
Chyba ci się coś lekko pomieszało , nie zapominaj o tym że ty DYSPONUJESZ kapitałem o wysokości 2500 zł , Yield oblicza się na SUMIE zainwestowanych stawek , jeśli masz do dyspozycji 2500 zł to twoja suma stawek może równie dobrze wynieść 20.000 zł i wtedy jeśli masz yield 10 % (co jest oczywiście dobrym wynikiem ale przy dużych stawkach) to
wyciągasz nie 200 zł tylko 2000 zł , chociaż przypomnę że dysponujesz takim samym kapitałem . Dlatego uważam że granie takim sposobem to marnowanie kasy .
Ja sam nie dysponowałem więcej niż 4000 - 5000 zł gdy rozpoczynałem przygode z tym forum i gdy rozpoczynałem swój temat , po Sierpniu mój yield wyniósł 23 % a ja wygrałem 990 zł przy sumie stawek 4200 zł (czyli przy bardzo małej sumie stawek) , w miesiącu Październik mój Yield wyniósł 24 % (czyli nie wiele więcej) a wygrałem 4000 z kawałkiem (przy zainwestowanej sumie stawek 16.400) , więc jak sam widzisz wszystko zależy od tego ile zainwestujesz , ty ze swoim kapitałem (mówisz że masz 2.5 tysiąca ale pewnie 4 czy 5 tysięcy spokojnie byś jakoś wykombinował) przy dobrym yieldzie możesz wygrywać 10 razy tyle ile wygrywasz obecnie (a może i 20 (i więcej )razy tyle )
. Dlatego to jest marnowanie kapitału , oczywiscie mówie o tym na swoim przykładzie , o tym jak ja bym grał , jeśli nie czujesz się na siłach to oczywiście progresja jest dobra (zawsze wygrasz jakieś grosze) ale jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę i potrafisz typować to graj normalnie i typuj (mówie to też do innych osób ).
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
Dawid dobrze wspomniał, że to &quot;marzenia&quot;. 400% miesięcznie nie da się zrobić na żadnej zdroworozsądkowej progresji.
Dawid nie afiszuj tak swojego zdania, że to 200zł miesięcznie z kapitałem 2500 to zero, bo już to powiedziałeś kilka razy już w tym temacie i w mojej opinii jest to wystarczająca ilość.
Ja mam podejście grosz do grosz + kapitalizacja i zyski mogą być bardzo dobre.
A jeśli ty uważasz, że 10% to marnowanie możliwości, to powiedzmy, że uważasz, że 20% potrafisz wyciągnąć (wnioskuję, ale powiedzmy że poprawnie).
W takim razie dam Ci małe obliczenie. Powiedzmy, że zaczynasz grę od 100zł. Po 5 latach będziesz miał:
100 x 1,2*60= 100 x 56349,26= 5,65 mln zł
Więc tak: od 100zł potrafiłbyś (przynajmniej w teorii) uzyskać 5,65 mln zł w 5 lat. Bo jeśli uważasz, że 10% to mało, to uznałem, że 20% to Twoja norma. Potrafisz utrzymać taki yield przez dłuższy czas? Jeśli nie, to nalegam byś już więcej nigdy w tym miejscu nie pisał, że 10% to marnowanie możliwości.
Dysponując kapitałem równym 2,5 tys osiągnę twój miesięczny zysk w 3-5 dni. Grając w sposób który według mnie jest mniej ryzykowany niż twoja progresja. Sposób mojej gry niestety przegrywa z Twoja progresja na etapie &quot;długofalowości&quot;, przy budżecie 10k+ jest ciężko osiągnąć porównywalny procentowy zysk porównując z mniejszym budżetem. Nie robiłem żadnych obliczeń ale na oko Twoja progresja będzie według mnie opłacalna dopiero przy budżecie w granicach 100k(pisząc tutaj opłacalna porównując do sposobu którym ja gram). Pewnie teraz myślisz, że pitole głupoty, nie przedstawiam żadnych konkretów. Jeśli chcesz to chętnie przyjmę wyzwanie. Nie chcę jednak przedstawiać tego na publicznym forum. Teraz pewnie myślisz &quot;wymyślił jakiś świetny, innowacyjny system&quot; Otóż nie, jest to znany większości sposób na grę, system - nie wiem jak to nazwać. Był jego temat przedstawiany, poruszany tysiące razy, na forum, lecz nie widziałem żeby ktoś go stosował na dłuższa metę przynosząc mu zyski. Tak jak pisałem jeśli chcesz rzuć mi wyzwanie podaj jakis budżet i jaki mam wypracować zysk bez przedziału czasowego zobaczymy ile mi to zajmie. Budżet - żeby nie był jakiś kosmiczny żebym nim dysponował i nie grał na sucho. Ja będę wysyłał to co gram do Ciebie prywatną wiadomością. Po zakończeniu napiszesz w swoim temacie czy mi się udało i ile mi to zajęło. To czy przedstawisz później na forum co ja tam ci na wysyłałem to już twoja decyzja. Ja ze swojej strony jednak wolał bym zostawić tą nutkę tajemnicy. Temat był wałkowany na forum wiele razy każdy może znaleźć.

PS.
Nie wiem jakie będzie zainteresowanie tym postem. Zaznaczam w razie czego nie piszcie do mnie prywatnych wiadomości i tak nic nie napiszę odnośnie tego tematu.

@ grzgrzgrz3
Odpowiedz mi tylko na pytanie:
Czy w Twoim systemie wymagane jest osiąganie skuteczności większej, niż bukmacher i jeszcze przebijając jego marżę?
To nie jest mój system porostu system który stosuję. Nie, dodatkowa żadnych analiz, żadnej wiedzy typowo bukmacherskiej nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia
Kolejny wymyślił sposób na bukmachera... :/ (żałosne)

Jedyny poprawny i dobry sposób na wygrywanie u buka to jest tylko i wyłącznie gra opierana na swojej wiedzy , nie ma żadnych progresji , ch...sji i innych systemów które by ci przynosiły zyski porównywalne do zysków które możesz osiągnąć dzięki swojej wiedzy (jeśli tylko dysponujesz tymi kilkoma tysiącami) i dzięki swoim dobrym typom.
Niestety ty nimi nie dysponujesz i pozostaje ci gra wirtualna. WHAT A SHAME ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kolejny wymyślił sposób na bukmachera... :/ (żałosne)

Jedyny poprawny i dobry sposób na wygrywanie u buka to jest tylko i wyłącznie gra opierana na swojej wiedzy , nie ma żadnych progresji , ch...sji i innych systemów które by ci przynosiły zyski porównywalne do zysków które możesz osiągnąć dzięki swojej wiedzy (jeśli tylko dysponujesz tymi kilkoma tysiącami) i dzięki swoim dobrym typom.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
&quot;nie ma żadnych progresji , ch...sji i innych systemów które by ci przynosiły zyski porównywalne do zysków które możesz osiągnąć dzięki swojej wiedzy (jeśli tylko dysponujesz tymi kilkoma tysiącami) i dzięki swoim dobrym typom.&quot;
No i ja się w pełni jeśli chodzi o tą kwestię zgadzam, tylko że, jakbyś nie zauważył wszyscy grają opierając się na swojej &quot;wiedzy&quot; - jedni ją mają wystarczającą ale zdecydowana ilość graczy jednak nie, bo gdyby było tak, że większość graczy ją ma wystarczającą to bukmacherzy już dawno by zwinęli interes - a zauważyłeś by coś takiego miało miejsce?
Żeby wygrywać grając normalnie, to trzeba mieć większą wiedzę od bukmachera, a to nie jest według mnie łatwe zadanie!
Ostatni raz tłumaczę Ci dlaczego 5-10% w skali miesiąca to nie są grosze i jeśli argument matematyczny do Ciebie nie dociera, to już Ci dziękuję za jakąkolwiek dyskusje.
Pomiędzy 5-10% jest 7,5. Obliczę Ci jaki zysk miałbym po roku grając z takim zyskiem od 1000zł.
1000 x 1,075*12= 1000 x 2,38= 2380. 238% koty początkowej.
W kontekście ogólnie rzecz biorąc INWESTOWANIA od strony biznesowej jest to wynik wspaniały. W kontekście zaś hazardu może już być dla Ciebie średni, ale zauważ, że ja nie opieram swoich zysków na skuteczności większej niż bukmacher. Skuteczność mam mniejszą, a pomimo to wygrywam.
Jeśli Dawid masz świetną skuteczność to zamiast się kłócić możemy podjąć współpracę - jeśli będziesz zainteresowany to dam Ci znać na PW, ale ta współpraca to od nowego roku.
 
Do góry Bottom