>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jak zacząć !? POMOCY !! POMOCY, POMOCY !

M 0

matysboss007

Użytkownik
Witam. Mam pare pytań i chciałbym żeby ktoś mną pokierował...
mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma buk. Nie mam konta bankowego, ani ekonta. Nie mam dochodów miesięcznych (bezrobocie) mimo że jestem pełnoletni. Moja mama ma inne nazwisko jak ja i pewnie byłby jakiś problem... najlepiej byłoby gdyby wszystko było na mnie. Gdzie założyć owe konta?? Pomocy!
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Cześć.
Po pierwsze, jesli nie ma u Ciebie bukmachera stacjonarnego, jedynym rozwiązaniem dla Ciebie jest bukmacher internetowy. Nie będę Ci polecał żadnego, najlepiej wybrać samemu, później tylko do siebie można mieć pretensje. Żeby jednak w ogóle z nich korzystać, potrzebujesz konta bankowego na SWOJE dane osobowe. Oczywiście konto u bukmachera również na SIEBIE. Tylko wtedy unikniesz problemów. Co do konta, to jedynie takie, w którym możesz robic przelewy i rozliczać sie przez internet. Tak więc, żeby grać musisz sobie takowe założyć.
Innymi słowy, potrzebujesz:
- konta bankowego z mozliwościa robienia przelewów przez internet
- konta u jakiegoś wybranego bukmachera internetowego
- opcjonalnie możesz jeszcze założyć konto np. na moneybookers w celu szybszych wpłat i wypłat (sam nie korzystam, uważam to za cos zbednego, inna sprawa, że nie ufam temu do końca)
Wszystko to MUSI byc na TWOJE dane osobowe. To tak w skrócie. Na forum znajdziesz opisy poszczególnych bukmacherów internetowych, ich plusy i minusy...
Co do braku dochodów, przykro mi, ale nic Ci nie poradzę.
Pozdrawiam serdecznie! ????
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Znasz może jakiś bank gdzie za darmo założę konto bankowe z możliwością przelewów przez internet?
Osobiście korzystam z ING. Ale to tylko mój wybór, tak jak bukmacher internetowy u jakiego gram. A teraz to chyba kazdy bank oferuje konta internetowe z mozliwością przelewów. Zakładam, że jakieś 2-3 banki znajda sie w Twojej miejscowości, tak wiec najlepiej rusz do każdego z nich, zapytaj czy oferuja konta internetowe i jakie sa opłaty. To tyle. ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Znasz może jakiś bank gdzie za darmo założę konto bankowe z możliwością przelewów przez internet?
Być może jeszcze są.
Nie wiem jak na dziś sytuacja wyglada np. w VolksWagen Banku ...
Natomiast,
jeśli zrezygnujesz z karty debetowej, to na pewno w MERITUMBANKU
jest taka możliwość.
Jeśli z niej nie zrezygnujesz to z tego co pamiętam będziesz płacił za nią 2 zł/m-c a to nie jest już chyba wielki problem?
Poza tym, wzywasz pomocy jakby Ci się dom palił. Pali się? Po cholerę tak krzyczysz?
Takie wołanie powinno być zarezerwowane dla chwili zagrożenia życia i śmierci a Ty chcesz chłopie zagrać u buka. Dostrzegasz różnicę?
 
M 0

matysboss007

Użytkownik
Krzyczę dlatego bo chce jak najszybciej informację... generalnie lekko pali sie grunt. Od jutra zaczynam działać. Buki obsługują wszystkie banki?? Czy może też są jakieś wyjatki?? Jak np wczesniej wspomniany bank PKO w mojej mieścinie...
Dzięki za informacje !
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
generalnie lekko pali sie grunt
Po tych słowach stwierdzam, że chcesz za wszelką cenę odrobić jakieś straty, a uwierz w bukmacherce tak się nie da, już lepiej założyć lokatę w Amber Gold, tu strata i tu strata.
Jeżeli chodzi o pytanie to w większości tak PKO raczej jest obsługiwany przez wszystkie buki
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Rozumiem Matysboss007, że jesteś poirytiwany sytuacją w kraju i chcesz zarabiać. To już coś, choć u bukmacherów takiej gwarancji nie ma. Ale jak włączysz rozum, będziesz rozsądny, cierpliwy i pracowity, to masz szansę na sukces.
Załóż sobie konto w Alior Banku. Nie musisz mieć żadnych dochodów, za konto nic nie płacisz, a jak zrezygnujesz z karty, to utrzymanie będzie Cię kosztować zero zlotych.
Wypełniasz wniosek przez neta, a resztę dostarczy Ci kurier. Konto zakładasz na swoje nazwisko.
Jak chcesz grać na legalu, to masz do wyboru tylko buk Fortuna i ziemniaki, ale tych ostatnich u Ciebie nie ma.
Wtedy robisz przelewy Alior - Fortuna i odwrotnie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@matysboss007 , z tego co piszesz ( brak buków w Twojej miejscowości oraz brak konta w banku ) to dotąd jeszcze nigdy nie grałeś.
Może więc zanim wpłacisz te 50 zł i zaczniesz grać, to zrób sobie test swojej typerskiej skuteczności, poprzez założenie tu wątku w dziale z kuponami i grę w ramach tego budżetu.
Bo to bezboleśnie powie Ci , gdzie jako gracz aktualnie jesteś...

Ponadto możesz wziąć udział w konkursach typerskich ( krajowych lub międzynarodowych ) gdzie dobrzy typerzy są nagradzani realnymi wygranymi.

P.s: a piszę to jako ktoś, kto 11 lat temu zagrał po raz pierwszy w życiu i przegrał oba kupony nadane po 300zł , myśląc że przecież minimum jeden MUSI ???? ???? ???? mi wejść, ponadto do obu kuponów dając tego samego &quot;pewniaka&quot; ???? ???? - tak więc kto miał wielce nieudane &quot;wejście&quot; w bukmacherkę...
Obyś nie powielil tego mojego błędu nowicjusza.
Pozdrawiam

.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
11 lat temu to chyba tylko w STS ???? Też ich kiedyś ładnie zasponsorowałem.
Co do darmowych kont to na pewno teraz najlepszą ofertę ma alior i konto sync,do którego również karta jest darmowa,jesli popatrzysz sobie np groupon to możesz znaleźć oferte gdzie jeszzcze dostaniesz 50 zł za założenie konta.Mbank również jest darmowy - tylko karta kosztuje 2zł/msc ,a kurier bez problemu do ciebie dojedzie,no ale to nie to forum.
Jedyną(full legal) opcją w tej chwili jest Fortuna,ale na dniach zapowiada urochomienie zakładów internetowych STS, zwłaszcza,że ma już na to pozwolenie,podejrzewam,że tworzą system- kto wie może zdażą przed świętami.
Co do zakładów to tak jak mówi Edi - załóż sobie temat, graj na sucho i broń Boże nie obstawiaj taśm z wszystkimi faworytami weekendu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Adhemar, 11 lat temu to u nas były już firmy takie jak Betako, STS , Profesjonal ( obecna Fortuna ) i Totomix ( obecny Totolotek ) .

Totomix rozpoczął działalność w 1992 roku, zaś pierwszym zagranicznym ziemniakiem było Betako, które wystartowało w roku 1995 , Profesjonal to 1996 rok a STS ruszył w 1997 roku.


.
 
Do góry Bottom