>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak z 4 zł zrobić przynajmniej 50??

K 0

kamilc87

Użytkownik
Tak jak w temacie? kto zna jakiś dobry sposób żeby z 4 zł zrobić te 50 zł.Bardzo mi na tym zależy, więc jeśli możecie to napiszcie swoje propozycje oraz taktyki na ten sposób:spokodfhgfh:
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Dobry sposób to dobre typy
Z takiej kwoty ugrac chociaż te 50 jest bardzo trudno, bo mowa o 12 ktotnym powiększniu budzetu. Moze ci sie udac i puscisz tasme i wszystko wejdzie ale szanse są minimalne. Mozesz zagrac za 4 do wygrannia 10, potem za 10 do wygrania 20. Masz 20 to grasz za 50% buzetu czyli 10 pln i tak sobie grasz aż ugrasz te 50. Mozna sie bawic, alew będzie Ci bardzo trudno,jesli będzie ci sprzyjalo szczescie to mzoe sie udac
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Jest to realne ale potrzeba dużo szczęścia w wybieraniu meczyków do grania. Powoli do przodu i pamietaj nie zrobisz tego w jeden czy dwa dnia potrzeba na to pewnie koło tygodnia.
 
Q 0

qra

Użytkownik
ja proponuje wybrac najpewniejsze mecze z oferty calotygodniowej i puscic je na jednym kuponie i liczyc ze nie bedzie wałkowych wynikow :jezora:
 
D 152

damian0012

Użytkownik
ja proponuje wybrac najpewniejsze mecze z oferty calotygodniowej i puscic je na jednym kuponie i liczyc ze nie bedzie wałkowych wynikow :jezora:
predzej trafisz szostke w lotka niz wszystkie pewniaki z calego tygodnia...
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
ja proponuje wybrac najpewniejsze mecze z oferty calotygodniowej i puscic je na jednym kuponie i liczyc ze nie bedzie wałkowych wynikow :jezora:
ciekawe co to są te &quot;najpewniejsze z całego tygodnia&quot; i o jakich wałkach mówisz jezeli barcelona przegra z drużyną z 6 ligi Angielskiej w sparingu to rozumiem ze to jest wałek korupcja i wogóle powinnismy wszystkich zamknąć . a jesli już to beda to same mecz po kursie 1,2 1,3 ja proponuje pusc po 1,2 mecz ena kuponie najpierw za 100% zeby było ako około 2.0 i sobie podwoisz potem inwestujesz 50% i w miare wzrostu stawek i kwoty jaką masz mozesz obniżac procent całej kwoty stawianej np do 30% i niebezpieczenstwo utraty spada i za tydzien spokojnie bedziesz miał 50zł bez zbednego ryzyka
 
Q 0

qra

Użytkownik
predzej trafisz szostke w lotka niz wszystkie pewniaki z calego tygodnia...
ja wcale nie mialem na mysli pewniakow, czyli znajac podejscie &quot;typerow&quot; - zdarzen z malymi kursami. Grunt to dobry dobor meczow, kursy sa mniej istotne, od lat gram takie kupony i jestem zadowolony z wynikow. Wedlug mnie predzej trafisz tasme 4-&gt;50 niz ugrasz z 4 zeta 50 grajac singlami, dublami, bo mowa tu o 12-krotnym zwiekszeniu budzetu - co jest wynikiem, wedlug mnie, nie osiagalnym, grajac takim sposobem (no chyba ze poswiecisz na to kilka lat)
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
ciekawe co to są te &quot;najpewniejsze z całego tygodnia&quot; i o jakich wałkach mówisz jezeli barcelona przegra z drużyną z 6 ligi Angielskiej w sparingu to rozumiem ze to jest wałek korupcja i wogóle powinnismy wszystkich zamknąć . a jesli już to beda to same mecz po kursie 1,2 1,3 ja proponuje pusc po 1,2 mecz ena kuponie najpierw za 100% zeby było ako około 2.0 i sobie podwoisz potem inwestujesz 50% i w miare wzrostu stawek i kwoty jaką masz mozesz obniżac procent całej kwoty stawianej np do 30% i niebezpieczenstwo utraty spada i za tydzien spokojnie bedziesz miał 50zł bez zbednego ryzyka
i ten sposób wydaje mi się najbardziej realnym sposobem, też o nim myślałem! wielkie dzięki ;)
 
Q 0

qra

Użytkownik
ciekawe co to są te &quot;najpewniejsze z całego tygodnia&quot; i o jakich wałkach mówisz jezeli barcelona przegra z drużyną z 6 ligi Angielskiej w sparingu to rozumiem ze to jest wałek korupcja i wogóle powinnismy wszystkich zamknąć . a jesli już to beda to same mecz po kursie 1,2 1,3 ja proponuje pusc po 1,2 mecz ena kuponie najpierw za 100% zeby było ako około 2.0 i sobie podwoisz potem inwestujesz 50% i w miare wzrostu stawek i kwoty jaką masz mozesz obniżac procent całej kwoty stawianej np do 30% i niebezpieczenstwo utraty spada i za tydzien spokojnie bedziesz miał 50zł bez zbednego ryzyka
jezeli chcesz zwiekszyc swoje koto 12-krotnie i chcesz odrazu postawic wszystko co masz na ako 2.0, i pozniej grac tak jak napisales, to wedlug mnie nie osiagniesz swojego celu. I wcale nie pisalem o sparingach barcelony z 6-ligowcem, bo granie takich meczow jest bez sensu, w tygodniu masz okolo 10 spotkan na ktore warto zagrac, z czego moze 3 na weekendzie. Ja gram tak juz dlugo i jestem zadowolony, oczywiscie nie stawiam tylko jednego kuponu na tydzien, a kilka, i wiadomo ze wszstkie nie wchodza, baaa wiekszosc nie wchodzi.
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
np. masz 4 zł grasz dwa kupony po kursie 2,0 za 2 zł w przypadku trafienia dwóch kuponów masz 8 zł w przypadku trawienia jednego masz 4 zł.Masz te 8 zł i znowu puszczasz 2 kupony tym razem po 4 zł i tak grasz aż do 50zł.Nie jest dobrym sposobem?
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
ja uwazam że z 4 złotymi to niezaszalejesz dzieląc je trzeba zaryzykować na poczatku i postawić 100% ja tak zawsze robie a jak przegram to w koncu to tylko 4zł a potem juz trzeba troche zmienić taktyke i np nie grac dwuch kuponow za połowe kazdy bo przegrasz wszystko naraz jesli zaden nie siadzie a jak bedziesz grał za powiedzmy 30% lub 20% całosci i potem znowu za 30% tego co zostało jak przegrasz to sie tak szybko kasy nie pozbedziesz ale na początku mysle że trzeba ugrac wiekszy kapitał i warto ryzykować
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
aha, czyli mam rozumieć że na początku ryzykuje i stawiam 100% na dubelka albo singla o AKO 2,0 wchodzi i gram potem np za 3 zł tez AKO 2,0 i w przypadku wygranych stawki lekko podnosić tak?
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
no jesli wygrywasz to ten porcent podnosisz jak przegrasz to lepiej zejsc troche w dół musisz sobie sam ustalic te granice a ako tez mozesz podniesc ale mysle ze 2,0 to taki dobry pułap taki złoty srodek . i w puxniejszych fazach lepiej nie wychodzić ponad 50% bo przykładowo ugrałeś juz 30zł to nie stawiasz za 15 tylko ja bym postawił za np 7,8zł owszem jak wygram to bede miał tylko 38zł ale jak przegram to 22zł a nie 15 i po 3 takich ruchach wroce sie do poczatku lepiej ostrożnie i powoli niz raz i potem żałowac decyzja należy do ciebie
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tak jak w temacie? kto zna jakiś dobry sposób żeby z 4 zł zrobić te 50 zł.Bardzo mi na tym zależy, więc jeśli możecie to napiszcie swoje propozycje oraz taktyki na ten sposób:spokodfhgfh:
Masz 7% szans, żeby ten cel osiągnąć. Słownie siedem procent. Tak więc lepiej będzie, jak pójdziesz sobie kupić loda na wypasie i delektując się jego smakiem cieszyć się, że nie straciłeś tych 4 zł.
Jeżeli jesteś nastolatkiem, który ma 4 zł i potrzebuje 50 zł, a nie jest ekspertem bukmacherki, to nawet nie próbuj.
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
Masz 7% szans, żeby ten cel osiągnąć. Słownie siedem procent. Tak więc lepiej będzie, jak pójdziesz sobie kupić loda na wypasie i delektując się jego smakiem cieszyć się, że nie straciłeś tych 4 zł.
Jeżeli jesteś nastolatkiem, który ma 4 zł i potrzebuje 50 zł, a nie jest ekspertem bukmacherki, to nawet nie próbuj.
Poporostu jestem ciekawy czy idzie taki efekt uzyskać, są ludzie którzy potrafią z marnych pieniędzy zrobić naprawdę interesującą sume.I wierz mi nie trzeba być &quot; ekspertem bukmacherskim &quot; tak jak ty to nazwałeś bo takich ekspertów nie ma! i nie będzie! nie ty decydujesz o tym jakie dzisiaj będą wyniki tylko ludzie którzy o ten wynik cięzko pracują.W bukmacherce siedze już kilka lat i wiem o co chodzi, nie grałem nigdy &quot; singlami &quot;czy tym podobne, od ponad 6 lat siedzę w systemach &quot; 4 z 5 do 4 z 9 &quot; a to jest rożnica żeby z takiego systemu nagle spróbowac swojich sił w czymś innym.
PS:A tak apropo, te marne 4 zł to nie moja pieniądze, tylko pięniądze bonusowe;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
PI wierz mi nie trzeba być &quot; ekspertem bukmacherskim &quot; tak jak ty to nazwałeś bo takich ekspertów nie ma! i nie będzie! nie ty decydujesz o tym jakie dzisiaj będą wyniki tylko ludzie którzy o ten wynik cięzko pracują
I tutaj mylisz się gruuubo. Ale życzę powodzenia.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Siedzisz w bukmacherce od ponad 6 lat i sie pytasz ludzi, jak z 4 zl zrobic 50? Jakos mi sie nie chce wierzyc, no chyba, ze siedzisz w niej od 10 roku zycia.
 
Do góry Bottom