>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

jak wyplacic wieksza sume ?

fiodorrr 0

fiodorrr

Użytkownik
WItam
Mam tego typu problem
w niedziele zglosilem sie po odbiór wygranej ponad 1000zl
Pani w sts powiedziala mi ze niestety nie jest na to przygotowana i ze sprobuje sciagnac kase z innego sts&#39;u. Umowilem sie z nia na srode.
Wczoraj jednak byla inna Pani, która również stwierdziła ze nie dysponuje taką gotówka i że moze zapytac inny punkt czy maja. Mi to niestety nie odpowiada, gdyż nie mam zamiaru jeździć od punktu do punku. Poinformowala mnie rowniez ze maja 14 dnia od mojego zgloszenia sie po odbior wygranej na wyplate. Tylko zadnego potwierdzenia nie chca mi wydac ze zglosilem sie w niedziele ani nawet w srode. Mam chodzic codziennie i pytac czy laskawie mi wyplaca ? Moze kontakt z glowna siedziba pomoze ? Mial ktos podobna sytuacje ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Weź telefon i dzwoń co godzinę ????
Jak się będzie to powtarzać to zadzwoń do centrali. Co to znaczy, że nie mają 1000zł? Przecież to nie jest żadna wielka kwota. No chyba, że chodzisz 5 minut po otwarciu ...
Edit
Do 1000 zł mają obowiązek wypłacić Ci kasę od razu. Z ich regulaminu &quot;Kapitat przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wynos i 1.000PLN&quot; Ogólnie polecam http://sts.pl/regulamin

Zaświadczenie też mają obowiązek Ci wydać. Jeśli tego nie chcą to postrasz ich regulaminem z ich strony, a jak to nie pomoże to dzwoń do centrali.

 
fiodorrr 0

fiodorrr

Użytkownik
do wyplaty mam 3000zl
a w regulaminie nie zauwazylem ze jest punkt o tym ze musza mi dac zaswiadczenie, jesli go widzisz to podaj mi prosze pojde i sie powolam na niego, a do sts przychodze po 18 bo wczesniej nie mam mozliwosci
 
P 0

peele

Użytkownik
ja miałem problem z wypłatą ok 1700zł, i chodziłem do nich dzień w dzień przez 8 dni aż w końcu się zmotywowali to wypłaty... za każdym razem proponowali mi obstawienie czegoś za np 300zł bo akurat w kasie mają ok 1400zł...
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Gdzie wy ludzie mieszkacie,sołtys tam asfalt zwija na noc?Ja mieszkam w mieścinie 70.000 mieszkańców i wypłacałem sumy 5000-6000zł dziesiątki razy w STS-ie. Pieniądze zawsze były od ręki i nie ważne o której godzinie bo od tego mają sejf na zapleczu żeby wypłacać.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Sejf na zapleczu? To nie bank żaden. Ja też miałem podobny problem co kolega, zadzwoń do centrali i powiedz jaki problem i jaki punkt. Kasę powinni podesłać. Może już nieaktualne ale piszę żeby inni wiedzieli na przyszłość...
 
S 0

suchapala

Użytkownik
Napisałem tylko jak było w moim przypadku.Nie wiem czy mają sejf ale zawsze tak było,że od ręki miał pracownik około 1000-1700 i po resztę szedł na zaplecze-mówił mi że idzie do sejfu i nie mam powodu aby w to wątpić.
Może po prostu pracownik nie wiedział jak zapytać ciebie o dowód osobisty ojca żeby nie było niezręcznie &lt;lol&gt;
 
Do góry Bottom