>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jak wypłacić ?

K 33

kovalem

Użytkownik
Witam. Gram na Bahu już kilka miesięcy, uzbierało się trochę i chcę wypłacić.
Tylko mam problem.

Nie mam konta bankowego.
Jak mam wypłacić więc pieniądze ? Na konto siostry nie mogę ..
Więc ?

Jakieś pomysły ?
Czy muszę iść i założyć te konto ? ..
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zawsze pozostaje jeszcze możliwość założenia konta Moneybookers + wyrobienie karty.
Konto bankowe jest już jednak w dzisiejszych czasach standardem więc polecam właśnie to rozwiązanie.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Zakładam że kolega jest nieletni ^^ a jeśli nie to idź do najbliższego oddziału BZWBK i załóż tam konto &lt;30 ( do 30 lat czy coś takiego ) jest całkowicie darmowe ... mi ostatnio w Ing jakieś prowizje walnęli po 10zł miesięcznie : /
 
K 33

kovalem

Użytkownik
No właśnie jestem pełnoletni, tylko moi starzy jakoś odradzają mi konto bankowe w takim młodym wieku. Moją kasę trzymam na ich koncie ;//
Zakładać konto bez wiedzy rodziców, czy przez WesterUnion ( wysokie prowizje ). ?
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Zawsze pozostaje jeszcze możliwość założenia konta Moneybookers + wyrobienie karty.
Konto bankowe jest już jednak w dzisiejszych czasach standardem więc polecam właśnie to rozwiązanie.
Ale do tego też chyba trzeba mieć konto, jeśli dobrze pamiętam to Moneybookers pobiera pewną kwotę z konta w celu weryfikacji. Rzeczywiście załóż sobie konto w banku, to wiele ułatwia, poszukaj jakiegoś darmowego albo prawie darmowego.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No właśnie jestem pełnoletni, tylko moi starzy jakoś odradzają mi konto bankowe w takim młodym wieku. Moją kasę trzymam na ich koncie ;//
Zakładać konto bez wiedzy rodziców, czy przez WesterUnion ( wysokie prowizje ). ?
???? ???? ????
Co za ciemnogród????
Jak wplaciles pieniadze do bah?Przez poczte i myslales,ze mily pan listonosz przyniesie Ci pieniadze jak rente babci?????
Swoja droga ciekawe jak wygladala Twoja rozmowa z rodzicami o seksie????
 
D 2

decoo

Użytkownik
Hej, mam pytanko:
Gdy wypłacę pieniądze od buka to w miejscu adresata co będzie pisało? bet_and_home?
Czy przelewanie pieniędzy przez moneybookers jest w jakiś sposób bezpieczniejsze?
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Nie będzie pisało. Nie mam pod ręką przelewu z bah, bo ponad pół roku tam nie wypłacałem, ale np. z Unibetu wygląda to tak EARTHPORT PLC 21 NEW STREET, BISHOPSGATE GB-LONDON EC2M 4TP, ENGLAND. Po prostu nazwa spółki i jej adres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom