>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak wypłacac??

T 2

teresa1978

Użytkownik
Zastanawiam sie jak wypłacac gruba kase z bukow internetowych by nie doczeipla sie skarbowka. Czytalem wiele artykółow i nie wiem skad wiekszosc ma takowa wiedze ze ponizej 40 tys zl miesiecznie na jedno konto bankowe mozna wypłacac i bank nie powiadomi urzad skarbowy , Wydaje mi sie ze przy takowych wyplatach mozna byc pewnym ze wlasnie bedziesz sie musial tlumaczyc w urzedzie.
Mam kilka propozycjii i chcialbym abyscie sie wypowiedzieli odnosnie ich:

1-Uwazam ze wyplaty po 2-3 tys na jedno konto bankowe miesiecznie nie bedzie zadnych problemow choc niekoniecznie. Mamy kilkadziesiat bankow w polsce mozna zalozyc po koncie jednym w kazdym z nich , wyplacic w ciagu kilku miesiecy ( 2-3 tys miesiecznie ) i zamknac konto. Pytanie do ludzi pracujacych w bankach , Czy takie konto ktore zostanie zamkniete jest do wgladu np: przez urzad skarbowy i przez jaki czas po jego zamknieciu, i po jakim czasie takie konto jest nie do odtworzenia??

2- Czy moneybookers netteler musza dac wglad dla urzedu skarbowego polskiego jesli to beda chcieli???

3- Czy moneybookers netteler moga robic problemy jesli bedzie duzo przelewow miedzy tymi samimi kontami w moneybookersie. -przyklad , kolega ja, brat siostra, szwagier i corka pelnoletnia maja konta u bukow i w moneybookersie i robie przelewey miedzy tymi kontami w moneybookersie po to miedzy innymi by wyplacic z moneybookersa taty i szwagra na konto bankowe

4- Jasna sprawa ale chcialbym potwierdzenia ze rzekomo buki internetowe nie dadza wgladu np : do mojego konta na bwin i unibecie dla urzedu skarbowego

5- Czy z bukow stacjonarnych jesli ktos wyplaca po kilka tysiecy miesiecznie to w ciagu roku sie nazbiera czy tzreba to uwzglednic w PIT??
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
co do punktu 5 to juz chyba placisz podatek od wygranej w przypadku obstawiania w naziemnych wiec moim zdaniem nie trzeba

a co do kont bankowych - ja mam konto w mbanku zalozone i mam 2 rachunki - wiec moze i w innych bankach bys mial tak ze pod jedno by bylo podpiete a jednak inne ????
i nie musial bys latac po 55 roznych plackowkach
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam Cię,
Byłem kilka miesięcy temu założyć konto w ING i grzecznie zapytałem się babki tak: Kto ma dostęp do mojego konta, gdyż pracuję &quot;na lewo&quot; i nie chcę mieć problemów. Pani bardzo miła, odpowiedziała mi, że do konta mają dostęp tylko ja i bank. Później to sąd, jeżeli będzie zalegał np. za mandat lub nie spłacasz kredytów. Jest jeszcze takie coś jak policja skarbowa.
40 tysięcy to nie jest aż taka wysoka kwota, byś musiał się czegoś bać, zwłaszcza skarbówki. Wyrażę swoje zdanie na twoje pytania:
1. Według mnie za dużo zabawy. Pół roku temu przelewałem z konta Inteligo na ING (oba moje) XX tysięcy złoty i do tej pory nic nie przyszło i nie sądzę by w ogóle ktoś się tego doczepił. Możesz posiadać 2-3 konta bankowe i na nie robić przelewy kwot np po 10 tysięcy. Nie musisz również zamykać kont, gdyż są one bardzo tanie w utrzymaniu np. mbank, inteligo.
2. Nie słyszałem o podobnej sytuacji, wg mnie MB i urząd skarbowy w Polsce nic do siebie nie mają.
3. Nie, jeżeli wszystko zgonie z zasadami czyli każdy ma powyżej 18 lat to nie będzie problemów. Do tego w końcu służy MB.
4. Nie dadzą, chyba że sąd o to poprosi.
5. Nie musisz.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Witam , urzad skarbowy moze zagladac do 5 lat w tyl i wtedy mozemy ponosic konsekwencje . Mowiac o zamykaniu konta mialem na mysli to ze jesli go zamkne i go de facto nie bedzie juz go to tez nie bedzie zadnego dowodu dla Uzredu skarbowego ze robilem takie przelewey z moneybookersa czyli moge byc czysty. a jesli nie zamkne takiego konta to zawsze w archuwium bedzie mozna wejsc i zobaczyc tak naprewde ze w ciagu kilku lat zostalo wyplacone duz ajuz suma.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Kasa z buków z UE jest legalna, więc przed czym chcesz się tłumaczyć?
Np przed tym ze jest to dochod ( nie mowie tu o graczach ktorzy dorabiaja sobie miesiecznie 100-200zl , mowie tu o profesjonalistach ktorzy z tego zyja a sa tacy ktorzy maja po kilkanascie tys zlotych miesiecznie a to roznica )
 
S 11

support75

Użytkownik
1. chcesz miec podkladke ? graj u naziemnych
2. jak juz bardzo chcesz u internetowego, korzystac tylko z neteller i wyplacaj za pomoca ich karty w bankomatach - nie mieszaj do tego naszych bankow.
3. skoro us ma wglad przez 5 lat, wiec logiczne ze bank zobowiazany jest trzymac archiwizacje przynajmniej 5-letnia.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Np przed tym ze jest to dochod ( nie mowie tu o graczach ktorzy dorabiaja sobie miesiecznie 100-200zl , mowie tu o profesjonalistach ktorzy z tego zyja a sa tacy ktorzy maja po kilkanascie tys zlotych miesiecznie a to roznica )
No tak, jak ktoś chce oszukiwać US to jest różnica...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tego, że na konto Ci ktoś wejdzie i sprawdzi, to się nie bój. Co prawda banki mają obowiązek zgłaszać przelewy pow. 40 tys., ale Urząd Skarbowy nic z tym nie robi, chyba, że dostanie donos od życzliwego sąsiada.
Oprócz zawistnych sąsiadów unikaj zakupów, które zgłasza się do Urzędu Skarbowego - czyli lepiej, żebyś miał podkładkę na kwotę zakupu, jeśli kupujesz samochód albo mieszkanie. Takiej na przykład elektroniki nie musisz już zgłaszać, więc nikt się nie doczepi.
1-Uwazam ze wyplaty po 2-3 tys na jedno konto bankowe miesiecznie nie bedzie zadnych problemow choc niekoniecznie. Mamy kilkadziesiat bankow w polsce mozna zalozyc po koncie jednym w kazdym z nich , wyplacic w ciagu kilku miesiecy ( 2-3 tys miesiecznie ) i zamknac konto. Pytanie do ludzi pracujacych w bankach , Czy takie konto ktore zostanie zamkniete jest do wgladu np: przez urzad skarbowy i przez jaki czas po jego zamknieciu, i po jakim czasie takie konto jest nie do odtworzenia??
Oczywiście, że jest do wglądu i dane te na pewno będą trzymane dłużej, niż wynosi przedawnienie nieudokumentowanych przychodów.
2- Czy moneybookers netteler musza dac wglad dla urzedu skarbowego polskiego jesli to beda chcieli???
Nie muszą i nie dadzą. Skarbówka nawet nie będzie próbowała.
3- Czy moneybookers netteler moga robic problemy jesli bedzie duzo przelewow miedzy tymi samimi kontami w moneybookersie. -przyklad , kolega ja, brat siostra, szwagier i corka pelnoletnia maja konta u bukow i w moneybookersie i robie przelewey miedzy tymi kontami w moneybookersie po to miedzy innymi by wyplacic z moneybookersa taty i szwagra na konto bankowe
Mogą i na pewno będą. Szczególnie ostatnio po tym, jak weszły w życie w GB nowe przepisy, mają na tym punkcie fioła. Będą kazać wysyłać skany przeróżnych dokumentów, w tym potwierdzenia od notariusza, będą też prosić o tłumaczenie powiązań między wami i o charakter transakcji.
4- Jasna sprawa ale chcialbym potwierdzenia ze rzekomo buki internetowe nie dadza wgladu np : do mojego konta na bwin i unibecie dla urzedu skarbowego
Urząd Skarbowy ich nawet o to nie poprosi.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Tu nie chodzi o oszukiwanie Urzedu skarbowego bo pewnie ta liczba osob ktora z tego niezle zyje chcialaby placic z tego podatek ale.............nie ma takiej mozliwosci na dane chwile wiec czym predzej powinni zalegalizowac . Bo nie jest zakazane wyplacanie pieniedzy od bukow ktore sie wygralo tylko zakazane jest granie wiec jesli ktos z nas przynajmniej raz postawil zaklad u buka internetowego to........a jest nas kilka milionow na pewno ????
pozdr
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ci co z tego zyja dobrze wiedza jak sobie wyprac kase, badz graja tez czesto w naziemnych i zatrzymuja potwierdzenia wygranych.
proste.
Sorry, ale to połowa moich dochodów, a mimo to nie wiem, jak tę kasę wyprać, więc nie zamykajmy tematu stwierdzeniem, że kto wygrywa, ten wie, jak wyprać.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ghs odpowiedz juz byla. Neteller + karta. Nikt nic wtedy nie wie, limit dzienny wyplat to 1000$ oczywiscie traci sie pare $ za przewalutowania itd ale to najbezpieczniejszy sposob.
 
G 46

ghs

Użytkownik
To żadna odpowiedź na to, jak te pieniądze wyprać, tylko wypłacić. Kupię za to mieszkanie, albo nawet samochód i już mam US na karku.
 
K 0

kris7777

Użytkownik
No ale co taki us może zrobić jak sie dowie co i jak? Przecież nie wsadzą mnie do paki za to że grałem u buka. Jak to wygląda w Polsce jak np us dowie się że z bukmacherki czerpie się regularne (wysokie!) zyski?

Pozdrawiam ????
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
Po pierwsze to każdy, ale to każdy przelew powyżej kwoty 15 000 zł (i rownowartości w innej walucie) jest sprawdzana, archiwizowana, itp, itd. Pracowałem jakis czas temu w pko bp i mielismy szkolenia z zakresu bezpieczenstwa. Czyli nieważne, czy wrociłes z zagranicy i wplacasz kase na konto, dostales spadek, sprzedales samochod, masz kase od buka - każda kasa powyzej 15k jest sprawdzana!!

Przecież nie wsadzą mnie do paki za to że grałem u buka.
Nie, do paki Cie nie wsadza. Ale dopieprzą Ci 75% podatek.
 
K 0

kris7777

Użytkownik
A można to ominąć w ten sposób że np mam u buka 20k i nie chcąc żeby mnie sprawdzono wypłacam to np 4x5k w ratach?

Dziwne są zasady w Polsce. Niby legalne a jednak nie do końca. Wszyscy o tym trąbią zwłaszcza przed ME żeby się rejestrować i stawiac zakłady a jak przychodzi do wypłaty to są komplikacje.

PS. a czy działa to w dwie strony? To znaczy jeśli buk wyciągnie od graczy kilkaset tysięcy zł, też musi kombinować żeby go nie złapali?

Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom