>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jak włączyć live w betsson

chyny 0

chyny

Użytkownik
W betsson jest live i sa mecze piłki nożnej umie to włączyć i często obstawiam a interesują mnie mecze tennisa bo tez kolo niektorych pisze live a nie wiem jak to włączyć wie ktoś?
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Nie gram w Betssonie ale z tego co wiem u innych buków trzeba wykupic subskrypcje za jakąś kasę żeby oglądac AO na live, z reguły jakaś stawka na dany mecz do obstawienia np.20 zł i włączają ci relację z tego kortu (tak jest w Unibecie) lub np 40 za cały turniej bez ryzyka stawiania, odejmują ci po prostu z konta gracza. Wydaje mi się z w Betssonie jest podobnie ale nie wiem do końca jak jest naprawdę.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie gram w Betssonie ale z tego co wiem u innych buków trzeba wykupic subskrypcje za jakąś kasę żeby oglądac AO na live, z reguły jakaś stawka na dany mecz do obstawienia np.20 zł i włączają ci relację z tego kortu (tak jest w Unibecie) lub np 40 za cały turniej bez ryzyka stawiania, odejmują ci po prostu z konta gracza. Wydaje mi się z w Betssonie jest podobnie ale nie wiem do końca jak jest naprawdę.
Lol, pierwszy raz się spotykam z czymś takim w Unibecie. Może to było dawno temu albo buki pomyliłeś, bo ja jak mam włączony LIVE Unibet a leci jakieś video to widzę je choć wcale nie postawiłem na dany mecz nawet złotówki
 
chyny 0

chyny

Użytkownik
Tylko mi nie chodzi o oglądanie tylko obstawianie na live ;) ale dzis cały dzien próbowałem i pisalem do supportu na live czacie i sami nie wiedzą hehe powiedzieli mi ze mi dadza znać na maila czego przy tenisie pisza live a nie da sie wlaczyc tylko piłka live sie wlancza.:spokodfhgfh:
 
chyny 0

chyny

Użytkownik
Już wiem jak to włączyć


ta opcja była ukryta na dole i słabo ja bylo widac bo sie nie swiecila na zielono tylko była szara.Gdy ja sie nacisnie to staje sie widoczna na całe pole i jest zielona
P.S proszę post przenisc do betsson bo to lepszy będzie temat niż porady dla poczatkujacych
 
Do góry Bottom