>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jak tworzyc Kupon? Help me !

witko2006 0

witko2006

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników!

Mam pewien problem. A mianowicie nie potrafie stworzyc jakiegos naprawde fajnego kuponu. Nie wiem jak szukac naprawde dobrych ofert. Nie wiem co dokladnie brac pod uwage. Czesto mnie korci zeby dorzucic jakis meczyk i zeby wygrac te 40 zl stawiajac 2-10 zl a nie z np. 2 zl 8 zl ???? Ale to chyba wielu gnębi ???? Jezeli moglibyscie mi pomoc..jakies metody na co patrzec; linki mile widziane. Obstawiam w buku PROFESJONAL. Bralem pod uwage takze strony gdzie podaja procenty ale to chyba niewypal ????
Z gory Dziekuje!
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jezeli juz ci wogole nie idzie to zrob sobie przerwe, potem przeznacz jakas kase na zaklady i bezwzglednie trzymaj sie zasady, zeby nigdy nie grac tuz po przegraniu kuponu po to zeby odegrac stracona kase
polecam regularnie zagladac do vip typow, tam sa ludzie naprawde wiedzacy jak ograc buka, sam czesto korzystam z typow filipa i almighty&#39;ego, jakos te ich typy do mnie trafiaja, analizy mnie przekonuja, czasem nawet sam wymysle jakies typy takie jak oni ???? oczywiscie nie warto stawiac niskich kursow (jak napisal jasiek09)
oczywiscie recepty na ogranie buka nie ma, to co ci napisalem to jest jakis malutki ulamek tego co powinienes wiedziec, ale spoko, do wszystkiego dojdziesz
tymczasem polecam duzo spokoju i vip typy
powodzenia
 
michu26 0

michu26

Użytkownik
Witam,ja gram w internecie w Betgunie systemem 5 z 7 i gram za 21 zlotych i do wygrania mam kwoty np.120-200 zł w zależności od stawek i głownie patrze na statystyki meczowe danego zespołu np.jaki zespół,z kim ostatnio grał i jakie miał wyniki w ostatnich 5 meczach np.5 ostatnich meczy u siebie i na wyjezdzie
 
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
HEY!
Ja też gram w profiku:-D a Twój problem to chyba problem każdego gracza.
Ja gram właśnie tak jak to opisałeś,żeby wygrać te 40 do100 zł.Jak wiadomo niespodzianki się zdarzają przez to lubię sobie puścić jakiś ryzykancki kuponik za 5 zł.Biorę na celownik kilka zespołów i obserwuję jak grają szukam w aktualnościach wiadomości o składach,kontuzjach itd.
Jak napisał Tosterkm zajrzyj do vip typów jak wygrasz kaskę to spróbuj sam coś pokombinować :spokodfhgfh:
POWODZENIA
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
I przedewszytskim! nie szukaj ofert typu: &quot;typy do zakładów- x dni za y złotych&quot; pare ludzi sie już na takie cos nabrało.... analizuj forum, i stawiaj tylko to na czym w miare sie znasz, znaczy pomijaja lige singapurską itp :d to tyle, powodzenia ????
 
Do góry Bottom