>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

jak to jest z tymi bonami BET24?

K 0

kamikos

Użytkownik
Mam jedno konto w bet24. Kupilem 2 bony po 100zl oraz 2 bony po 75zl(z LIVE7)
na allegro. Zrealizowalem na swoim koncie po jednym z tych bonow.
Czy moge skorzystac na moim koncie z tych dwoch bonow(100zl i 75zl)co mi zostaly?
Bo gdzies znalazlem informacje,ze z jednej promocji mozna skorzystac tylko
raz na jedenym koncie. Jezeli tak jest, to czy wszystkie bony po 100zl sa traktowane
jak z jednej pormocji?

Czy jezeli zaloze teraz nowe konto w bet24(np.na mojego kolege) to wtedy on bedzie mogl z nich skorzystac?
Jaka w ogole okres waznosci maja te bony?
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
Raz że ma mało systemow do gry, nie można obstawiać z podwójnej szansy (albo ja przynajmniej nie znalazłem ???? ) a Dwa że nie jest taki wcale wyplacalny... kasa idzie koło 5-7 dni a przy wypłacaniu najpierw zamieniaja kase na euro a pozniej znowu na złotówki więc my tracimy :| no ale fakt plus ma taki ze daje bonu na lewo i prawo i ze 100 zł mam juz 1000 zł ;]

pozdro...
 
W 0

wojtas1987

Użytkownik
no widac ze nie wyplacales kaski :p wcale nie tracimy o dziwo dostajemy wiecej ???? 2 razy juz tak mailem :p najpierw wyplacilem 20 zl i przyszlo 20.77 a pozniej 105 i przyszlo 108 z gorszami :p
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
no widac ze nie wyplacales kaski :p
No nie wypłacałem, ale to nie zmienia faktu ze najpierw zamieniaja złotówki na euro po obecnym kursie a za pare dni zamieniaja kase z euro na złotówki po kursie obecnym. Tak wiec to róznie moze byc zalezy jak akurat euro stoi ???? Widac tobie się udało.. a jeszcze jedno tam przypadkiem na bet24 nie ma limitu 150 zł zeby wypłacic?:&gt;
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
no widac ze nie wyplacales kaski :p wcale nie tracimy o dziwo dostajemy wiecej ???? 2 razy juz tak mailem :p najpierw wyplacilem 20 zl i przyszlo 20.77 a pozniej 105 i przyszlo 108 z gorszami :p
Czy dlugo czeka sie na kaske ?
Czy przelewasz kaske na swoje konto czy NETeller ?
I czy brales udzial w jakiejs cpromocji typu bony 100zl?
Jezeli sie obroci trzy razy to jet jakas informacja w menu TRANSAKCJE?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Raz że ma mało systemow do gry, nie można obstawiać z podwójnej szansy (albo ja przynajmniej nie znalazłem ???? ) a Dwa że nie jest taki wcale wyplacalny... kasa idzie koło 5-7 dni a przy wypłacaniu najpierw zamieniaja kase na euro a pozniej znowu na złotówki więc my tracimy :| no ale fakt plus ma taki ze daje bonu na lewo i prawo i ze 100 zł mam juz 1000 zł ;]

pozdro...
Jezeli sie obroci trzy razy kase promocyjna (naprzyklad bon 100zl) to jet jakas informacja w menu TRANSAKCJE ze juz mozna wyplacac kaske czy ie ma informacji zadnej ale mimo tego kase mozna wyplacac?
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
Jezeli sie obroci trzy razy kase promocyjna (naprzyklad bon 100zl) to jet jakas informacja w menu TRANSAKCJE ze juz mozna wyplacac kaske czy ie ma informacji zadnej ale mimo tego kase mozna wyplacac?
Ja ci powiem tak, bo w sumie nie wiem czy dobrze zrozumiałem to obracanie, a zrozumiałem tak: zeby móc wypłacic kase to trzeba obrócic minimum 3X100zł czyli w sumie 300 zł, tzn ze suma wydanej kasy na kupony musi byc minimum 300 zł w ilu tam sie chce zakladach...

Lecz moja suma wydanych pieniedzy z bonusa na kupony to 140 zł w 4 kuponach i dzisiaj sprawdzalem czy moge sobie wypłacic i tak mogłem wypłacic...

A co do tego czy cie powiadamiaja gdzies czy mozesz juz wypłacic to nie... Ja przynajmniej takiego powiadomienia nie widziałem... i na maila tez nic nie dostałem...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja wiem czy takie gowno. Wyciagnalem z nich juz 350zl, wiec chyba nie az tak zle, co :wink: :?:
Dokładnie. Bet24 jest bardzo dobre. Szkoda tylko że nie mają typów z podpórką.
Mnie również udało się już część wypłacić. A w niedzielę sporo bym zarobił gdyby nie mój jebnięty współlokator :x
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
A jesli ja jestem zarejestrowany na karte bankomatowa visa electron to bez problemu mozna wypłacic? Czy to trzeba byc zarejestrowany na karte kredytowa?
 
G 0

gribo

Użytkownik
na vise bezproblemowo wypłacają bo sam wypłacałem tylko na inteligo zakładają blokade na kase chyba 30 dni nie mozesz nic z nimi zrobić :p
 
K 0

kkamillo

Użytkownik
no i zagrałem tego freebeta na livebetting za 50PLN na Chelsea-Newcastle ???? postawiłem ok. 40 minuty na under 2,5 po 1,95 i weszło ???? tak więc z 50 zrobiło się 97,50 ???? więcj taki free proszę ????
 
Do góry Bottom