>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

jak to jest z tymi bonami BET24?

K 0

kamikos

Użytkownik
Mam jedno konto w bet24. Kupilem 2 bony po 100zl oraz 2 bony po 75zl(z LIVE7)
na allegro. Zrealizowalem na swoim koncie po jednym z tych bonow.
Czy moge skorzystac na moim koncie z tych dwoch bonow(100zl i 75zl)co mi zostaly?
Bo gdzies znalazlem informacje,ze z jednej promocji mozna skorzystac tylko
raz na jedenym koncie. Jezeli tak jest, to czy wszystkie bony po 100zl sa traktowane
jak z jednej pormocji?

Czy jezeli zaloze teraz nowe konto w bet24(np.na mojego kolege) to wtedy on bedzie mogl z nich skorzystac?
Jaka w ogole okres waznosci maja te bony?
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
Raz że ma mało systemow do gry, nie można obstawiać z podwójnej szansy (albo ja przynajmniej nie znalazłem ???? ) a Dwa że nie jest taki wcale wyplacalny... kasa idzie koło 5-7 dni a przy wypłacaniu najpierw zamieniaja kase na euro a pozniej znowu na złotówki więc my tracimy :| no ale fakt plus ma taki ze daje bonu na lewo i prawo i ze 100 zł mam juz 1000 zł ;]

pozdro...
 
W 0

wojtas1987

Użytkownik
no widac ze nie wyplacales kaski :p wcale nie tracimy o dziwo dostajemy wiecej ???? 2 razy juz tak mailem :p najpierw wyplacilem 20 zl i przyszlo 20.77 a pozniej 105 i przyszlo 108 z gorszami :p
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
no widac ze nie wyplacales kaski :p
No nie wypłacałem, ale to nie zmienia faktu ze najpierw zamieniaja złotówki na euro po obecnym kursie a za pare dni zamieniaja kase z euro na złotówki po kursie obecnym. Tak wiec to róznie moze byc zalezy jak akurat euro stoi ???? Widac tobie się udało.. a jeszcze jedno tam przypadkiem na bet24 nie ma limitu 150 zł zeby wypłacic?:&gt;
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
no widac ze nie wyplacales kaski :p wcale nie tracimy o dziwo dostajemy wiecej ???? 2 razy juz tak mailem :p najpierw wyplacilem 20 zl i przyszlo 20.77 a pozniej 105 i przyszlo 108 z gorszami :p
Czy dlugo czeka sie na kaske ?
Czy przelewasz kaske na swoje konto czy NETeller ?
I czy brales udzial w jakiejs cpromocji typu bony 100zl?
Jezeli sie obroci trzy razy to jet jakas informacja w menu TRANSAKCJE?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Raz że ma mało systemow do gry, nie można obstawiać z podwójnej szansy (albo ja przynajmniej nie znalazłem ???? ) a Dwa że nie jest taki wcale wyplacalny... kasa idzie koło 5-7 dni a przy wypłacaniu najpierw zamieniaja kase na euro a pozniej znowu na złotówki więc my tracimy :| no ale fakt plus ma taki ze daje bonu na lewo i prawo i ze 100 zł mam juz 1000 zł ;]

pozdro...
Jezeli sie obroci trzy razy kase promocyjna (naprzyklad bon 100zl) to jet jakas informacja w menu TRANSAKCJE ze juz mozna wyplacac kaske czy ie ma informacji zadnej ale mimo tego kase mozna wyplacac?
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
Jezeli sie obroci trzy razy kase promocyjna (naprzyklad bon 100zl) to jet jakas informacja w menu TRANSAKCJE ze juz mozna wyplacac kaske czy ie ma informacji zadnej ale mimo tego kase mozna wyplacac?
Ja ci powiem tak, bo w sumie nie wiem czy dobrze zrozumiałem to obracanie, a zrozumiałem tak: zeby móc wypłacic kase to trzeba obrócic minimum 3X100zł czyli w sumie 300 zł, tzn ze suma wydanej kasy na kupony musi byc minimum 300 zł w ilu tam sie chce zakladach...

Lecz moja suma wydanych pieniedzy z bonusa na kupony to 140 zł w 4 kuponach i dzisiaj sprawdzalem czy moge sobie wypłacic i tak mogłem wypłacic...

A co do tego czy cie powiadamiaja gdzies czy mozesz juz wypłacic to nie... Ja przynajmniej takiego powiadomienia nie widziałem... i na maila tez nic nie dostałem...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja wiem czy takie gowno. Wyciagnalem z nich juz 350zl, wiec chyba nie az tak zle, co :wink: :?:
Dokładnie. Bet24 jest bardzo dobre. Szkoda tylko że nie mają typów z podpórką.
Mnie również udało się już część wypłacić. A w niedzielę sporo bym zarobił gdyby nie mój jebnięty współlokator :x
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
A jesli ja jestem zarejestrowany na karte bankomatowa visa electron to bez problemu mozna wypłacic? Czy to trzeba byc zarejestrowany na karte kredytowa?
 
G 0

gribo

Użytkownik
na vise bezproblemowo wypłacają bo sam wypłacałem tylko na inteligo zakładają blokade na kase chyba 30 dni nie mozesz nic z nimi zrobić :p
 
K 0

kkamillo

Użytkownik
no i zagrałem tego freebeta na livebetting za 50PLN na Chelsea-Newcastle ???? postawiłem ok. 40 minuty na under 2,5 po 1,95 i weszło ???? tak więc z 50 zrobiło się 97,50 ???? więcj taki free proszę ????
 
Do góry Bottom