>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jak to jest z tym Betafir...

ester 87

ester

Użytkownik
Jesli jest taki genialny ten betfair to czemu tak mało osób z forum gra w nim??
Trzeba skan dowodu? Trzeba byc pełnoletnim żeby się zarejestrowac?
- bo poza sporadycznymi wyjątkami nie da się grać zakładów akumulacyjnych
- bo trzeba grać w obcej walucie
- bo nie ma klarownego bonusu 100%
- bo to całe back/lay wydaje się dość skomplikowane i nie każdemu chce się w to zagłębiać
- bo trzeba mieć 18 lat, a nie jak w bahu obojętnie ile :jezora:

Jest więc parę rzeczy &quot;na nie&quot;.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
- bo poza sporadycznymi wyjątkami nie da się grać zakładów akumulacyjnych
- bo nie ma klarownego bonusu 100%
- bo to całe back/lay wydaje się dość skomplikowane i nie każdemu chce się w to zagłębiać
- bo trzeba mieć 18 lat, a nie jak w bahu obojętnie ile :jezora:
Jest więc parę rzeczy &quot;na nie&quot;.
Chcoiażby co ?? Wymień - wysłucham
-Lepsze kursy
-Większa oferta
-LIVE
??
- bo trzeba grać w obcej walucie
Przy dobrek grze [tak od wakacji] w BF i obecnej sytuacji na rynkach światowych zysk jest nieco większy właśnie poprzez walute
Jesli jest taki genialny ten betfair to czemu tak mało osób z forum gra w nim??
Spytaj userów czemu mało graja tam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Poprzez grę w obcej walucie, w ciągu jednego dnia, nic nie robiąc, nieco zarobiłem. Złotówka słabnie, czyli kurs euro rośnie. Jak wpłacałem był ok 3,40 a teraz ponad 3,50. A czy gra tam mało userów, to nie wiem. Wydaje mi się, że całkiem sporo. Mi podoba się ilość różnorodnych rynków, bogata oferta live, wysokie kursy, i właśnie to całe BACK/LAY to daje BF olbrzymią przewagę nad normalnymi bukami. A co do bonusu 100% to dla mnie w każdym buku był to problem. Przecież obrócić taki bonus jest dośc trudno, a wcześniej nie można nic wypłacić. Ja wole bez bonusu ale swobodnie wypłacać kasę.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jasne że można zyskać, ale ogólny trend jest jednak spadkowy, poza tym przewalutowania też robią swoje. Zresztą ja tylko wymieniłem powody, które wg mnie decydują, że betfair ma dużo mniej użytkowników, niż bah, bwin, expekt itd i myślę, że konieczność gry w obcej walucie też ma tu znaczenie, bo większość osób woli jednak mieć złotówki i nie interesować się jakimiś tam kursami walut.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Otóż to, ogólna zasada to wydawać w takiej walucie w której się zarabia. Grając w innej raz zyskasz, raz stracisz ...
Zgadzam się z tym. Sam też wole grać w złotówkach niż w euro, jednak jeśli chodzi o BF to nie robi mi to różnicy. Ale pewnie macie racje, że większość userów nie lubi waluty.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
większość userów, nie lubi betfair za minimalną stawkę: 4€.
Nie łudźmy się, to prawie 15 zł, a większość graczy bawi się kwotami 2-10 zł...
Minimalna stawka to nie problem. Można postawić i 0,01 euro tylko trzeba pogłówkować jak to zrobić.
 
Do góry Bottom