>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak szybko i skutecznie przegrać 10 000 pln

zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Nie znalazłem podobnego problemu na forum , a ponieważ sam już drugi raz w swojej kilkuletniej przygodzie z bukami spotkałem się z taką sytuacją, myślę że temat wart jest przedyskutowania

Problem :
Wyobrażmy sobie że niejaki pan XY połasił się na 100% bonus u jednego z internetowych buków w wysokości raptem 40 pln . Ponieważ własny bonus już wykorzystał u tego buka , pomyslał sobie tak : Założę konto na swojego psa ,wezmę bonus szybko przegram go z kilkuprocentową stratą przez asekurację u innego buka i mam ten bonusik w kieszeni. Jak pomyslał tak zrobił . Założył konto na fikcyjne dane , wpłacił 40 pln , buk dopisał drugie 40 , zatem miał już 80 . chciał szybko przegrać więc postawił na remis w hokeju , asekurując to na Betfair . Niestety po dwóch kolejnych trafionych remisach w hokeju , z 80 pln zrobiło się 1400 , a po kolejnych dwóch badbetach , tym razem na fuksy w tenisie , miał juz u tego buka ponad 10K . Pal licho , gdyby były to pieniądze wygrane , niestety to kasa która przemieściła się z kont u innych buków . W tym momencie , gość z konsternacją zauważa , że oto właśnie 80% kapitału ma zamrożone u buka , od którego nie może tej kasy wypłacić :kwasny4565:

I tu pojawia się pytanie : Czy mieliscie podobne przygody i jak sobie z nimi poradziliście ?

P.S. Ewentualnym szydercom wyjaśniam, że opisywana sytuacja nie dotyczy ani mnie , ani mojego psa Azora :jezora:
 
ester 87

ester

Użytkownik
Skoro zakładamy konto, z którego i tak nie będziemy mogli nigdy wypłacić pieniędzy po co w taki razie w ogóle stawiać tam jakieś zakłady, w żaden sposób nie ubezpieczają nas one przed ew. przegraną na betfair. Nie ma żadnej różnicy między graniem wyłącznie owej - jak ją nazwałeś - asekuracji na betfair, a graniem tej asekuracji + kontrowaniu u buka, z którego i tak nie można nic wypłacić.
Cała procedurę &quot;psiego&quot; konta równie dobrze możesz sobie wyłącznie wyobrazić i grać po prostu na betfair... Wejdzie - super, nie wejdzie - przegrałeś całą kasę. Co ma do tego jakieś dodatkowe konto?
 
A 2

areklipno

Użytkownik
ja bym wziął wpłacił z moneybookers na psie konto jakie 500 zł. zagrał 2-3 razy (tak po 20-30 zł) obojętnie na co (strata czy zysk mało ważne - można poświecic 500 zł dla wypłaty 10 tys) później wypłacil (zakladam ze minal okolo tydzien) jakie 2-3 tys na moneybookers (nie powinien być chyba potrzebny rzaden skan dowodu czy coś takiego) i sytuacje powtorzyc do wypłaty kwoty jaka chcemy...
a jak co to nawet moneybookersow założyc &quot;na psa&quot; (jakby byl potrzebny skan - powiedziec ze sie nie ma sie dostepu do skanera ale screen z okienka mb mozna pokazac) wazne zeby wydostać na moneybookers a reszta to juz chyba nie problem - przelac na własciwe konto ????
najważniejsze zeby sie nie śpieszyc i nie czyścić konta od razu bo to podejrzanie wyglada
(oczywiscie zakladłem ze problem jest z wypłata)
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
ja bym wziął wpłacił z moneybookers na psie konto jakie 500 zł. zagrał 2-3 razy (tak po 20-30 zł) obojętnie na co (strata czy zysk mało ważne - można poświecic 500 zł dla wypłaty 10 tys) później wypłacil (zakladam ze minal okolo tydzien) jakie 2-3 tys na moneybookers (nie powinien być chyba potrzebny rzaden skan dowodu czy coś takiego) i sytuacje powtorzyc do wypłaty kwoty jaka chcemy...
a jak co to nawet moneybookersow założyc &quot;na psa&quot; (jakby byl potrzebny skan - powiedziec ze sie nie ma sie dostepu do skanera ale screen z okienka mb mozna pokazac) wazne zeby wydostać na moneybookers a reszta to juz chyba nie problem - przelac na własciwe konto ????
najważniejsze zeby sie nie śpieszyc i nie czyścić konta od razu bo to podejrzanie wyglada
(oczywiscie zakladłem ze problem jest z wypłata)
hahahahaha, to tylko w marzeniach sennych tak prosto ci sie wydaje z MB sprawy zalatwiac
dobrze sie czujesz ? :jezora:
 
ester 87

ester

Użytkownik
ja bym wziął wpłacił z moneybookers na psie konto jakie 500 zł. zagrał 2-3 razy (tak po 20-30 zł) obojętnie na co (strata czy zysk mało ważne - można poświecic 500 zł dla wypłaty 10 tys) później wypłacil (zakladam ze minal okolo tydzien) jakie 2-3 tys na moneybookers (nie powinien być chyba potrzebny rzaden skan dowodu czy coś takiego) i sytuacje powtorzyc do wypłaty kwoty jaka chcemy...
a jak co to nawet moneybookersow założyc &quot;na psa&quot; (jakby byl potrzebny skan - powiedziec ze sie nie ma sie dostepu do skanera ale screen z okienka mb mozna pokazac) wazne zeby wydostać na moneybookers a reszta to juz chyba nie problem - przelac na własciwe konto ????

najważniejsze zeby sie nie śpieszyc i nie czyścić konta od razu bo to podejrzanie wyglada
(oczywiscie zakladłem ze problem jest z wypłata)
Bukmacher, który dał Ci bonus 100% wypłaci Ci kasę na mb bez weryfikacji dowodu? W jakim Ty świecie żyjesz?
 
A 2

areklipno

Użytkownik
mi wypłacił :p po bonusie - fakt ze było to jakiś czas temu (koło roku bedzie albo i lepiej) i kwota nie była aż taka bo tylko kilkaset zł i to jeszcze w 2 transzach ale się udało.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Tak, oprócz tobet i stanjames bo tam bonusów nie miałem. W niektórych już ma po drugim bonusie (nie koniecznie 100% np unibet, betsson) i jeszcze żaden z nich nie wołał skanu.
No tak, ale u większości buków które wymieniłeś bonus uzyskuje się jedynie po wpłacie z osobistego konta bankowego. Tak więc w zasadzie już wtedy odbywa się weryfikacja. Wyjątkiem gamebookers, ale mnie tam jakoś prosili o dowód, więc na pewno nie jest regułą, że można wypłacać bez żadnego sprawdzenia tożsamości.
 
P 1

premi

Użytkownik
Pisałeś o wypłacie na mb bez weryfikacji dowodu.
No ale przyznam że do prawie każdego (tam gdzie otrzymałem pierwszy bonus) to wpłacałem ze swojego konta bankowego.
 
Do góry Bottom