>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

jak sie uchronic przed KRYZYSEM

djarek18 0

djarek18

Użytkownik
kto ma pomysły swoje sugestei co najlepiej robic zeby sie przed tym wszedobylskim kryzyem uchronic albo w miare nie popaść w biede lub inne dolegliwosci zwiazane z brakiem kasy.... moze jakies pomysły ???i co wogole o tym sadzicie
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
kto ma pomysły swoje sugestei co najlepiej robic zeby sie przed tym wszedobylskim kryzyem uchronic albo w miare nie popaść w biede lub inne dolegliwosci zwiazane z brakiem kasy.... moze jakies pomysły ???i co wogole o tym sadzicie
jesli pracujesz to idź na tacierzyński ;) nie zwolnią Cię wtedy :jezora:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
kto ma pomysły swoje sugestei co najlepiej robic zeby sie przed tym wszedobylskim kryzyem uchronic albo w miare nie popaść w biede lub inne dolegliwosci zwiazane z brakiem kasy.... moze jakies pomysły ???i co wogole o tym sadzicie
Wejść do Strefy Zamkniętej na tym forum. Zapewniam Cię, że kryzys wtedy nie straszny.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Wejść do Strefy Zamkniętej na tym forum. Zapewniam Cię, że kryzys wtedy nie straszny.
no prosze jakie to proste... jest male ale, kryzys dotyka glownie zwyklych szarych obywateli...

Musisz być zalogowany
lub posiadać specjalne uprawnienia
aby przeglądać ten dział. rownie dobrze moglbys mu poradzis zeby wszedl do Business Centre Club... :/​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
a no właśnie jaki widzicie sens strefy zamkniętej skoro nieliczni maja do niej dostęp pewnie tam niema nic ciekawego niema bo zbyta mało ludzi ja odwiedza co za tym idzie jest tam pewnie mało postów, mówię pewnie bo nigdy tam nie byłem ale tak przypuszczam
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
czyli strefa zamknieta to VIPY co... to powiedz mi czy dzieki te,u ze jestes w tej strefie faktycznie kryzys cie nie siagnie gdyz masz &quot;pewne&quot; typy czy co... czy nie mozesz tego powiedziec zwykłym ludzia &lt;-- nam
 
Do góry Bottom