>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak rozliczą?:D

tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Mam bardzo ciekawą sytuację i ciekawi mnie jak bet365 to rozliczy.
Zakład tenisa live Gracz A vs Gracz B 3:0.
W tym momencie postawiłem jak to zwykle robię under 6,5 gema z zamiarem skontrowania i zrobienia surebeta.
Po chwili zakład zniknął z oferty ku moimi niepocieszeniu i nie miałem możliwości skontrowania. Set zakończyl się szczęśliwie 6:0 dla Gracza A.
Problem dotyczy tego, że w momencie 3:0 to Gracz B wygrywał z Graczem A, a nie tak jak oni pokazywali. Nie ma znaczenia czy o tym wiedziałem czy nie. Ale wyszło, że mam do wygrania kilkanaście tysięcy złotych i myślą jak rozliczyć ten zakład od 2h;D
Jestem przekonany, że jakby skończyło się przykładowo 6:1 to od razu by rozliczyli jako przegrany, bo wedle ich regulaminu oni nie ponoszą odpowiedzialności za wyniki live. Bardzo mnie ciekawi jak to rozliczą;D
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mogą zrobić zwrot, pieniędzy na pewno nie przegrasz, ale tak naprawde nikt nie wie co bet365 ma w zamiarze to rozliczyć, daj znac jak bedzie po wszystkim
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Dokładnie przydałby się jakiś screen bo nie bardzo wiem jak to zrobiłeś- bo przecież skoro u nich był zły wynik to kursy były podporządkowane wynikowi z ich strony a nie z prawdziwego wyniku..
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Dokładnie przydałby się jakiś screen bo nie bardzo wiem jak to zrobiłeś- bo przecież skoro u nich był zły wynik to kursy były podporządkowane wynikowi z ich strony a nie z prawdziwego wyniku..
Gracz, który wygrywał 3:0 nie był faworytem...
I screen
link
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
No ja te pieniądze założyłem, że przegram jako, że nie miałem opcji skontrowania surbetem, bo wycofali z oferty z live. Mówi się trudno - pomyślałem. Odrobi się. A tu miła w sumie to podwójna niespodzianka.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Nie, tam nie ma żadnych problemów z wypłatami. Jeszcze się nie spotkałem i nie mówię tutaj o wypłatach w kwotach 10,20 tys. tylko znacznie wyższych. 2 dni i zawsze mam całość na koncie karty kredytowej.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Mam bardzo ciekawą sytuację i ciekawi mnie jak bet365 to rozliczy.

Zakład tenisa live Gracz A vs Gracz B 3:0.

W tym momencie postawiłem jak to zwykle robię under 6,5 gema z zamiarem skontrowania i zrobienia surebeta.

Po chwili zakład zniknął z oferty ku moimi niepocieszeniu i nie miałem możliwości skontrowania. Set zakończyl się szczęśliwie 6:0 dla Gracza A.

Problem dotyczy tego, że w momencie 3:0 to Gracz B wygrywał z Graczem A, a nie tak jak oni pokazywali. Nie ma znaczenia czy o tym wiedziałem czy nie. Ale wyszło, że mam do wygrania kilkanaście tysięcy złotych i myślą jak rozliczyć ten zakład od 2h;D

Jestem przekonany, że jakby skończyło się przykładowo 6:1 to od razu by rozliczyli jako przegrany, bo wedle ich regulaminu oni nie ponoszą odpowiedzialności za wyniki live. Bardzo mnie ciekawi jak to rozliczą;D
Zrobiles o tyle dobrze, ze nie postawiles DW 6-0 dla zawodnika prowadzacego, a under 6,5 gema w secie i tylko dlatego nie masz zwrotu ???? Teoretycznie powinni Ci rozliczyc po wyzszym kursie skoro bylo 3-0 dla underdoga, ale do tego juz sie nie przyznaja. Po wyzszym kursie chyba jeszcze nigdy nikomu nie rozliczyli, ale po nizszym wielokrotnie ????
 
Do góry Bottom