>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak prowadzić fanpage?

rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Jak prowadzić fanpage na facebook&#39;u? :cool:
Krótka piłka, jest nas tutaj duża rzesza osób, wiele osób tworzyło fanpage.
Niektórzy również byli na szkoleniach nt. dobrego prowadzenia fanpage&#39;u na fb.
Moje pytanie jest następujące, co zrobić by się wybić? Jakie istnieją zasady?
Główne pytanie, to ile mniej więcej dodawać postów dziennie, w jakiej częstotliwości.
Reszta dobrych rad, również mile widziana.
Pytam, ponieważ prowadzę: [B][URL='https://www.facebook.com/PikejKrulHipHopu']https://www.facebook.com/PikejKrulHipHopu[/B][/url]
No i jak na razie fajnie się wszystko *klei*, ale trzeba iść do przodu.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Haha! Hhurwa ładnie się bawicie :cool: - Na sam wjazd narzuca mi się pytanie jaka jest zabawa z prowadzenia takiego fan page&#39;a? Albo po co go prowadzisz? - Nie wiem jak to jest ale chyba chodzi o szmal z reklam czy coś takiego? - Da się na czymś takim zarobic?

Ile postów dodawac i w jakiej częstotliwości? - No a jak myślisz? Twoim targetem jest młoda i zdolna młodzież która wraca do domu po swoich obowiązkach w Gimnazjum w godzinach 13-15 i włącza komputer zaraz po przyjściu ze szkoły dopóki Starzy nie wrócą zatyrani po robocie do domu... i użytkuje go dopóki Mama nie przekręci klucza w drzwiach... - Młody ma szlaban, więc ewidentnie masz czas na wklejanie postów w godzinach od ostatniego dzwonka w szkole do pierwszego przekręcenia się klucza w drzwiach wejściowych.

Myślę, że na stronie Głównego Urzędu Statystycznego - czyli na stronie http://www.stat.gov.pl/gus znajdziesz informacje dotyczące godzin zakończenia lekcji w danym dniu w Gimnazjach w Polsce. Możesz wyciągnąc jakąś średnią i wtedy będziesz mądrzejszy o to w jakich godzinach wypluwac nowe posty.

Taka sytuacja. - Ale jestem ciekaw czyjejś odpowiedzi na temat: Czy da się z tego kręcic jakiś szmal? - Bo sam się kiedyś zastanawiałem czy nie rozbudowac jakoś swojej stronki, postawic jej jakąś domenę i tak dalej...
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Na sam wjazd narzuca mi się pytanie jaka jest zabawa z prowadzenia takiego fan page&#39;a? Albo po co go prowadzisz? - Nie wiem jak to jest ale chyba chodzi o szmal z reklam czy coś takiego?
- Da się na czymś takim zarobic?
Powiem szczerze, mi to sprawia osobiście ogromną radość i frajdę i głównie dlatego to robię.
Lubie sobie *coś* prowadzić, utrzymywać porządek i tak dalej, zwłaszcza kiedy popularność rośnie.
Co do korzyści, wiesz, mam już prawie 2k like&#39;ów, więc mogę w przyszłości sobie reklamować coś swojego.
Co do innych korzyści, nie myślę też tak o tym, robię to z przyjemności raczej bardziej.
Chociaż...dzięki temu fan-pagowi dwie dobre duperki przypadkiem poznałem ????
Gystlik o kirwa, Twoja odpowiedź zbiła mnie z nóg. ???? Ale coś jest na rzeczy.
Chociaż przyznam, że raczej oczekiwałem ogólnej odpowiedzi, ogólnie jeśli chodzi o fanpage.
 
S 0

snake11

Użytkownik
Przede wszystkim warto utrzymywać kontakt z uczestnikami fan page&#39;a. Im lepszą treść publikujesz, im bardziej jest ona wartościowa dla potencjalnej grupy docelowej, tym większe masz szanse na zdobycie dużej ilości lajków. Ponadto warto udzielać się poprzez fan page na pokrewnych tematycznie stronach. Jeśli pokażesz się w roli eksperta, istnieje duże prawdopodobieństwo, że czytelnicy zainteresują się również Twoim fan page ;).
 
Do góry Bottom