>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak Odkodować Canal+ ??

damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Witam.

Mam pytanie.

Jak odkodować program CANAL + (cały pakiet) ???

Wiem, że należy kupić tuner, ale co potem ????

Kiedyś opowiadali mi o tym znajomi, ale to było dawno i teraz się pytam ogólnie jak odkodować sobie C+ i cieszyć się meczami ????

Z góry dzięki jak ktoś wie .. choć wiem, że jest w tym troche zabawy...to właśnie myślę o tym z Kolegą.

PZzdr !
 
L 72

loozer21

Użytkownik
teraz to juz to jest raczej nie mozliwe a jesli sie da to na 2-3dni i potem spowrotem zakodowują karte, ja kiedys mialem rozkodowaną karte ale to jeszcze w tamtym roku bo potem jakies tam zabezpieczenia zmienili i placilem 18zł a mialem wszystkie kanały ale teraz raczej mi sie wydaje ze to jest niemozliwe
 
B 4

bongo84

Użytkownik
mozliwe. wszystko co trzeba to specjalny dekoder, internet, program specjalny i kogos kto ma legalnie C+. dekoder jest podlaczony do kompa, komp do neta, przez neta program na biezaco wysyla Ci kody i mniej wiecej tak to wyglada :-D aa i jeszcze antene trzeba oczywiscie :p
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Aby odkodować Canal + należy wykupić abonament. Reszta jest w naszym kraju niedozwolona i karana.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Aby odkodować Canal + należy wykupić abonament. Reszta jest w naszym kraju niedozwolona i karana.
oczywiście, że tak, ale nikt nie pytał tutaj jak to zrobić legalnie bo to jest przecież oczywiste :-D
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
oczywiście, że tak, ale nikt nie pytał tutaj jak to zrobić legalnie bo to jest przecież oczywiste :-D
dokladnie tak..przede wszystkim dowiedziałem się że jest to nieopłacalne.
Wiec nie ma co próbować
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
dokladnie tak..przede wszystkim dowiedziałem się że jest to nieopłacalne.
Wiec nie ma co próbować
ciekawe co za znawca Ci to powiedzial? ubzdurales sobie cos ze czegos nie mozna czy jest nieoplacalne tak jak w temacie &quot;WRZUTA-Jak sciagac?&quot;
 
Do góry Bottom