>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jak obstawiac?

P 48,7K

person100

Użytkownik
czesc, chcialbym sie spytac jak obstawiac w sts-ie, totolotek zamkniety trzeba znalezc cos nowego dokladnie chodzi mi o numerki zakladu i ich typ przykladowy numerek
[2 drużyna strzeli - tak/nie .] - 23454 TAK 1.3 i mam po prostu przepisac numerek 23454 i obok napisac TAK ?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
dodatkowo jak przenosisz się z Totolotka do STS to możesz dołączyć bezpłatnie do ich klubu i otrzymać kartę, a na niej 10 złotych do wykorzystania na zakłady. Zawsze jakąś taśmę może skleić ???? Informacja zaczerpnięta z ich Facebooka
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
A jak mam już kartę STS idzie coś jeszcze zdziałać z tą dyszką? Czy już lipa ? Zawsze chyba można drugą kartę sobie wyrobić , albo dać koledze do wyrobienia ? Można tak zrobić czy nie za bardzo ?? ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A jak mam już kartę STS idzie coś jeszcze zdziałać z tą dyszką? Czy już lipa ? Zawsze chyba można drugą kartę sobie wyrobić , albo dać koledze do wyrobienia ? Można tak zrobić czy nie za bardzo ?? ????
Ja także miałem kartę STS i dziś Pani &quot;z okienka&quot; dodała mi dyszkę na moją obecną kartę, więc nie trzeba zakładać nowej karty
 
A 14

anu

Użytkownik
Przecież bonusowe 10zł jest za kartę Totomix, więc musiał ją mieć ;)
Bonus dostaje każdy klient, który odda do punktu swoją kartę Totomix.
 
Do góry Bottom