>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak najlepiej zweryfikować konto?

J 7

jjj

Użytkownik
Witam,

Jak najlepiej zweryfikować konto ? Czytam , że potrzeba weryfikacji dwoma sposobami . A jeśli ktoś chce robić transakcje Moneybookers-&gt;Konto bankowe-&gt;Wypłata , to jaki sposób najlepszy. Jak ktoś wie , wytłumaczcie.

Pozdrawiam.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam,
Jak najlepiej zweryfikować konto ? Czytam , że potrzeba weryfikacji dwoma sposobami . A jeśli ktoś chce robić transakcje Moneybookers-&gt;Konto bankowe-&gt;Wypłata , to jaki sposób najlepszy. Jak ktoś wie , wytłumaczcie.
Pozdrawiam.
Aby zweryfikować swoje konto bankowe należy przejść do Karty i Konta bankowe i kliknąć na &quot;Zweryfikuj&quot; obok docelowego konta bankowego.

W przypadku braku automatycznej opcji weryfikacji konta bankowego w twoim kraju i jeśli przycisk &quot;Zweryfikuj&quot; nie jest widoczny, to prosimy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej:

Krok 1. Prosimy zlecić wypłatę na kwotę poniżej 10 EUR na konto bankowe, które chcesz zweryfikować . Na wyciągu z konta bankowego, w polu referencji tej operacji znajduje się kod alfanumeryczny (na przykład: VRFCODE 1A2B3C)

Krok 2. Jak tylko otrzymasz swój kod weryfikacyjny, prosimy go wprowadzić w sekcji &quot;Karty i Konta bankowe&quot;, klikając na &quot;Zakończ weryfikację&quot; obok docelowego konta bankowego.

Jeżeli nie otrzymałeś swojego kodu weryfikacyjnego, w celu ręcznej weryfikacji prosimy wysłać do nas screenshot (zrzut ekranu) ze swojej bankowości online, zawierający: transakcja, która została przez nas wysłana; detale konta bankowego; twoje imię i nazwisko jako posiadacz konta bankowego.
Czy treść tego artykułu była pomocna?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Tak zrób na początek , pózniej konto bankowe. Czy jasne jest wszystko?
Aby zweryfikować tożsamość użytkownika, możemy wymagać:

  1. kolorowej kopii ważnego dokumentu tożsamości użytkownika, np. paszportu, dowodu osobistego (awers i rewers) lub prawa jazdy,
  2. dokumentu potwierdzającego adres siedziby, np. rachunku za media lub wyciągu bankowego wystawionego w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Rachunek lub wyciąg powinien zawierać imię i nazwisko oraz adres użytkownika konta Skrill.

Dokumentów nie trzeba wysyłać pocztą. Wystarczy odwiedzić i przesłać wymagane dokumenty.
 
J 7

jjj

Użytkownik
Trochę niebezpiecznie wysyłać kopie dowodu do jednego z tysiąca pracowników , nie wiadomo co się może stać , ale ok , mimo wszystko , dzieki.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
to jedyny sposób na weryfikację konta. To jest poważna firma i raczej nie sądzę aby któryś z pracowników zrobiłby manko z kopią dowodu osobistego. Ja mam konto w MB juz 5 lat i jakoś nikt mnie nie skroił na milionowy kredyt na podstawie kopi dowodu...
 
J 7

jjj

Użytkownik
&quot;Procedura weryfikacyjna jest szybka, prosta i nieodpłatna.
Wypełnij przynajmniej dwie z poniższych opcji:
1.Zweryfikuj kartę kredytową / debetową
2.Zweryfikuj konto bankowe
3.Zweryfikuj swój adres&quot;
sorry , że jestem upierdliwy , ale nie czaję ocb Tobie.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
&quot;Procedura weryfikacyjna jest szybka, prosta i nieodpłatna.
Wypełnij przynajmniej dwie z poniższych opcji:
1.Zweryfikuj kartę kredytową / debetową
2.Zweryfikuj konto bankowe
3.Zweryfikuj swój adres&quot;
sorry , że jestem upierdliwy , ale nie czaję ocb Tobie.
1. jak nie masz karty to odpuść sobie
2. Zrób tak a wypłacisz kasę na konto bankowe i zwiększy się Tobie limit w MB
3. Adres zweryfikuj lepiej na podstawie skanu dowodu i też zwiększy się Tobie limit.
I konto zweryfikowane i volia..
 
Do góry Bottom