>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grac? Pytanie zielonego.

swedi 23

swedi

Użytkownik
Witajcie. Na poczatku chcialem zaznaczyc ze wchodze z malym funduszem poniewaz gram praktycznie dla zabawy, nie dla zysku. A wiec moje pytanie. Jak grac? Powiedzmy ze mam w puli 100zl. Lepiej postwic 10zl na jakis typ i wygrac powiedzmy 5zl czy postawic 3zl i wygrac 1,5zl. Przy takiej malej kwocie lepiej malymi krokami czy wiekszymi? JAsne wiekszy zysk ale przy stracie trace 10% funduszy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zarówno 5zł od wsadu 10zł jak i 1.5zł od wsadu 3zł to zysk 50% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Różne są teorie. Jedna z nich mówi, aby nie grać za więcej niż 5% &quot;banku&quot;, czyli w Twoim przypadku 1 kupon za max 5 zł. Przy okazji możesz też dzielić kupony na pewniejsze i te np. bardzo ryzykowne np:
1/5 - kupon bardzo ryzykowny, mała szansa wg. Ciebie na trafienie - 1zł
2/5 (2zł)
3/5 (3zł)
4/5 (4zł)
5/5 - bardzo duża szansa na trafienie, pewniak - 5zł
W takim przypadku nawet przy paru porażkach z rzędu nie stracisz od razu całego kapitału i będziesz mógł grać dalej.
Pozdrawiam.
 
M 43

mania

Użytkownik
Witajcie. Na poczatku chcialem zaznaczyc ze wchodze z malym funduszem poniewaz gram praktycznie dla zabawy, nie dla zysku. A wiec moje pytanie. Jak grac? Powiedzmy ze mam w puli 100zl. Lepiej postwic 10zl na jakis typ i wygrac powiedzmy 5zl czy postawic 3zl i wygrac 1,5zl. Przy takiej malej kwocie lepiej malymi krokami czy wiekszymi? JAsne wiekszy zysk ale przy stracie trace 10% funduszy.
Witam,
Skoro nie dysponujesz dużym budżetem, na początek proponuję wpłacić kasę tam gdzie jest dostępny bonus od pierwszej wpłaty. Listę buków oferujących bonusy znajdziesz na forum w odpowiednim dziale. W ten sposób zamiast 100zl na początek będziesz miał np.200. Oblatujesz kilku buków i myślę, że jesteś w stanie pomnożyć swój początkowy kapitał spokojnie x10.
Dopiero później bym się zastanawiał nad strategią gry. Nikt ci tu nie poda złotego środka bo takiego nie ma, a jeśli jest to raczej nikt Ci nie wyłoży go na tacy ????
Różne są teorie. Jedna z nich mówi, aby nie grać za więcej niż 5% &quot;banku&quot;, czyli w Twoim przypadku 1 kupon za max 5 zł. Przy okazji możesz też dzielić kupony na pewniejsze i te np. bardzo ryzykowne np:
1/5 - kupon bardzo ryzykowny, mała szansa wg. Ciebie na trafienie - 1zł
2/5 (2zł)
3/5 (3zł)
4/5 (4zł)
5/5 - bardzo duża szansa na trafienie, pewniak - 5zł
W takim przypadku nawet przy paru porażkach z rzędu nie stracisz od razu całego kapitału i będziesz mógł grać dalej.
Pozdrawiam.
Tak jak napisał kolega wyżej, nie warto, przynajmniej według mnie, grać za więcej niż 5% kapitału. Niektórzy nawet twierdzą, że 2-3% to max.
 
trii 0

trii

Użytkownik
Najlepiej wcale nie grać! To się zupełnie nie opłaca. Nie da się wygrać! Najlepszym potwierdzeniem jest to, że istnieje bardzo dużo różnych bukmacherów. To jest świetny biznes. Ludzie przegrywają masowo.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Taaa. Pokaz bilans połroczny, roczny to uwierze. Bo wygranie dopiero po takm czasie mozna powiedziec ze sie wygraywa...
 
Do góry Bottom