>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać będąc w Hiszpanii

L 3

lucassss

Użytkownik
Witam.Jestem obecnie w Hiszpanii, chciałbym nadal grać w Williamie i Bet365 tak jak to robiłem będąc w Polsce. Co mam zrobić aby nie zablokowali mi konta? jak to wszystko obejść
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Jeśli przyjechałeś na krotko to nie pograsz,bo bukmacherka ONLINE jest tutaj tylko dla Hiszpanów oraz rezydentów(posiadajacych numer NIE)-ty przypuszczam takiego nie posiadasz wiec nie kombinuj,a jak koniecznie musisz grac to udaj sie po bylejakiego ziemniaka(bwin,sportium,codere...na kazdym rogu masz)
Pzdr
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pograsz wystarczy że zmienisz ip na polskie. Kupujesz jakiś program VPN (koszt w granicach 10-20 dolarów na miesiąc) i możesz grać tak jak byś był w Polsce.
Tego jest pełno, najlepszy jaki móglbym Ci polecić( ma najwięcej kraji i adresów do wyboru ) to hide my ass.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy ktoś pomógłby ustawić? Skąd polski adres proxy?
znajdz sobie jakieś polskie proxy pełno tego jest ale adresy proxy to nie jest rozwiązanie bo większosc jest maskarycznie wolna i do tego żeby znaleść jakiś dobry działający i do tego high anonimity to naprawdę ciężko.
Poszukaj programów z wersją trial, np easy hide my ip ale nie wiem czy akurat z polski ma adresy. Najprosciej zainwestuj pare zł, 10 dolarów na miesiac to dużo ? ????

możesz też używać tora ale tylko raczej do samej gry. Poszukaj w google jak ustawic w nim ip z danego kraju. Z tego co kojarze to musisz znalesc plik torrc, otworzyć i dodac na koncu jakas regułke i bd miał polskie ip.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
wez pierwszy lepszy darmowy vpn i tyle.
na przyszlosc zamiast pisac na forum i czekac 3 dni na odpowiedz to naucz sie obslugiwac google i taka informacje znajdziesz w pare minut.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Zamierzam zacząć korzystać z usług VPN, chyba zdecyduję się na CyberGhost.
Mam kilka pytań:
Czy bukmacher jest w stanie wykryc że korzystamy z VPN i nas przez to zablokować?
Jak jest z ilością adresów IP, Czy mogę mieć ich wiele, ciągle je zmieniać? (potrzebuję ich jak najwięcej)
Czy jest duża szansa że trafię na IP które jest na czarnej liście danego bukmachera?
 
Do góry Bottom