>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jak grać AKO singlami

D 77

dalik

Użytkownik
Jak słyszę ten valuebet to mnie trzepie....
Bukmacherzy ustawiają kursy wg statystyk, przewidywań, wystawionych składów , formy , kartek, kontuzji etc, etc... i gdy ustalą kurs na 2.00, a z minuty na minutę będą im wpływały typy na to zdarzenie od graczy z całego świata to automatycznie bedą obiżać kurs dla tej drużyny.
Od razy powiesz: &quot;To value!&quot;
Rozpocznie się mecz, wyłapią kartkę , przeciwnik dowali im 3 bramki i co z twoim value?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Valuebet -
Broda bukmacherki, jak i inna np. &quot;inwestycja&quot;, albo &quot;zarabiać&quot;. ????
Valuebet to subiektywna, hmmm... wartość, czyli kurs po którym opłaci się narazić na ryzyko. Czyli Barcelony za 1,15 nie zagram, ale za 1,70 to mega value Panowie. ???? I tyle w tym temacie. Dla jednego 1,15 będzie value, dla innego już nie...
Dziś value w moim odczuciu były: Man. Utd, Chelsea, VEF Riga, Tromsoe, Tranmere, Bastia, Auxerre, Dundee Utd, Kuban, Cajasol. A czym dla pana Adama Adama, to pojęcia nie mam...
 
D 77

dalik

Użytkownik
U mnie value ostatnich spotkań było:
Chelsea - Shakhtar (2.04) ✅
Djoko - Murrey po pierwszym wygranym secie (3.70) ✅
Colo Colo - O&#39;Higgins (1.70) ✅
Berdych - Tsonga (2.20) ⛔
Jeżyk - Tipsa ✅
Celtic - Barca przy stanie 1:0 (4.00) ✅
Milan - Malaga (3.20) ⛔
I na dzisiaj:
Sporting - Genk x2
Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder
Del Potro J.M. (Arg) - Tipsarevic J. (Srb) (3.00) 3 sety
????
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
ehh..jeśli wierzysz tylko w valuebety to co Ty tu robisz?..
Funt gra z Edim i jakoś nie narzeka..
Napisał Funt

Metoda &quot;Mix z trzech meczów&quot;
Brazylia
A Circiuma vs Sao Caetano (6 XI 2012 - godz.22.30*)
0:2
B Gremio Barueri vs Caeara (6 XI 2012 - godz.22.30*)
0:0
CGuarani vs ASA AL (6 XI 2012 - godz.22.30*) 2:1
A X @ 3,40 N @ 2,00 2-3 @ 2,05
B X @ 3,50 N @ 2,00 2-3 @ 2,05
C X @ 3,40 N @ 1,95 2-3 @ 1,95
Treble
Stawka: 6 * 20 £ = 120 £
✅ 800 PLN (160 GBP)

to swiezutkie z wczoraj.. :smile:
Możesz wyjaśnić skąd u Ciebie tylko 6 kuponów?
Jakąs drabinkę poproszę;)
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Jak słyszę ten valuebet to mnie trzepie....
Bukmacherzy ustawiają kursy wg statystyk, przewidywań, wystawionych składów , formy , kartek, kontuzji etc, etc... i gdy ustalą kurs na 2.00, a z minuty na minutę będą im wpływały typy na to zdarzenie od graczy z całego świata to automatycznie bedą obiżać kurs dla tej drużyny.
Od razy powiesz: &quot;To value!&quot;
Rozpocznie się mecz, wyłapią kartkę , przeciwnik dowali im 3 bramki i co z twoim value?
Ehh Dalik...
Nic się nie stanie - value nie jest złe, może być tylko &quot;chybione&quot;. Przecież napisałem, że w dłuższej perspektywie nie będziesz zarabiać a Ty wyskakujesz z jednym meczem.
Przecież to logiczne - najprostszy przykład z value dla rzutu monetą. Jak wiemy prawdopodobieństwo trafienia reszki bądź orła wynosi 50%. Ty jednak jesteś miszcz, we wszystkim najlepszy:)cool ???? , więc sądzisz że bez problemu będziesz trafiał reszki, dlatego jeśli wypada reszka - zarabiasz 9j (kurs1.9), wypada orzeł tracisz 10j. Ja wybieram orła, ale chcę dostać za każde postawione 10j w przypadku trafionego rzutu, 12j (kurs 2.2).
Wykonaliśmy 7 prób (tak jak w Twoim przypadku). 5x wypadła reszka, 2x orzeł - czyli na razie Ty prowadzisz. Całą zabawę jednak ustaliliśmy na ...700 rzutów. Ostatecznie 351x razy wypadła reszka, 349 orzeł. Kto wyjdzie lepiej w takiej sytuacji?
I tak samo jest z bukmacherką, przecież te kursy odzwierciedlają prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. I jeśli będziesz zakładał się po ujowych kursach, to będziesz w plecy bez względu na systemy. Oczywiście największą sztuką jest wyłapać to value, ale dlatego mówi się, że na bukmacherce ledwie 2,3% grających osiąga zyski.
Koniec, kropka. Nie mam nic więcej do dodania.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Przecież to logiczne - najprostszy przykład z value dla rzutu monetą. Jak wiemy prawdopodobieństwo trafienia reszki bądź orła wynosi 50%. Ty jednak jesteś miszcz, we wszystkim najlepszy(), więc sądzisz że bez problemu będziesz trafiał reszki, dlatego jeśli wypada reszka - zarabiasz 9j (kurs1.9), wypada orzeł tracisz 10j. Ja wybieram orła, ale chcę dostać za każde postawione 10j w przypadku trafionego rzutu, 12j (kurs 2.2).
Dobre. ????
Reszka 1,90
Orzeł 2,20
Adamadambet.com dał surebeta +1,95% ????
Zapewniam Cię, choć wiem, że to przykład, że w tym przypadku każdy buk da równy kurs, z równą marżą.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Dajesz kolejny dowód na to, że jesteś totalnym lamerem - skoro nadal nie możesz zrozumieć, że zarówno grając AKO jako treble za np. 3 jednostki i grając to singlami od stawki 3 jednostki począwszy - dokładnie tyle samo ryzykujemy, bo tylko te 3 jednostki , ale wygrana w obu tych technikach gry jest znacząco różna!
Sorry, ale ja też teraz nie kumam... Skoro ryzykujemy tyle samo, a wygrana w obu tych technikach jest znacząco różna (!) to ja mam proste pytanie. Dlaczego nie grać tylko tej lepszej techniki - czyli singli? Po co właściwie to AKO?
Edi8 jeśli możesz, wyjaśnij mi.
dzięki
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Masz problemy...
Nie wszyscy mają konta w kilku firmach bukmacherskich i nie wszyscy grają mecze dosyć w czasie odległe, ale nawet niektórzy mając takie możliwości - nie zwracają na to uwagi i właśnie o tym jest ten wątek , aby pokazać mniej doświadczonym , jaką można uzyskać różnicę w wygranej gdy to co gramy jako to przykładowe AKO treble tylko u 1 buka, rozłożymy na grę w kilku firmach...
Stosując technikę stawek powiązanych w tzw. łańcuch , zyskujemy - przy trafieniu ( tu 3/3 ) - nie tylko na wysokości końcowej wygranej , ale także poprzez to , że nie tracimy kontroli nad naszą grą , jak ma to miejsce po nadaniu kuponu AKO z taką samą stawką za jaką przy grze singlowej gramy tylko pierwsze zdarzenie.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Sorry, ale ja też teraz nie kumam... Skoro ryzykujemy tyle samo, a wygrana w obu tych technikach jest znacząco różna (!) to ja mam proste pytanie. Dlaczego nie grać tylko tej lepszej techniki - czyli singli? Po co właściwie to AKO?
Edi pominął pewną rzecz...
Wyobraź sobie, że chcesz zagrać AKO w Pinku z kosza rumuńsko-bułgarsko-fińskiego... W Rumunii mecz jest o 10.00, Bułgarii o 13.30 a w Finlandii o 17.45...
Różna wygrana??? A jakim cudem???
Jeżeli chcesz postawić 10zł na AKO, a każdy z meczów ma kurs 2,00:
z AKO wyjdzie 10x2x2x2=80zł
z singlowania: 10x2=20x2=40x2=80zł
Po co jest AKO?
- Choćby po to by gracz wydawał swoje pieniądze przez pryzmat potencjalnej wygranej...
- By buk mnożył swoją marżę...
- By znacznie zmniejszyć potencjalne szanse na osiągnięcie przez gracza korzystnego wyniku...
Choć grasz same value, kursy wystawiasz jak łajza, to najgorsze jest, że masz fundamentalne zaległości z matematyki i podstaw gry...
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Cock
chyba Ty czegoś nie rozumiesz... Po co sobie coś wyobrażać?? Cały ten wątek to &quot;masło maślane&quot; i nadaje się do kosza.
Albo grasz single, albo grasz AKO!
Każdy wie, co jest bardziej opłacalne...
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie-wiercicie dziure w calym!
edi8 zwrocil tylko uwage na potencjalna mozliwosc zwiekszenia wygranej poprzez zawieranie zakladu z kilku zdarzen odleglych w czasie u kilku bukmacherow wybierajac najwyzszy kurs.
A marza i zwiekszone ryzyko jakie ako kilku zdarzen niesie ze soba POZOSTAJE!
Sam tak robie czasem u...jednego buka a mianowicie na Betfair.Na multizakladach gdzie mozna w BF zawierac ako kursy niczym nie roznia sie(a czasem in minus)od innych bukmacherow.Ale grajac kursy dwoch odleglych w czasie meczy na BF mozna sobie spokojnie podniesc wysokosc ako o 5-10%
Przyklad;pod wieczor jest mecz Aston Villa-M.Utd.
Na Bwin kurs na M.Utd jest 1.44
A na Betfair 1.51
A na Pinnacle 1.50
Ako z dwoch meczy po kursie 1.44 to 2.07
Ako z dwoch meczy po kursie 1.50 to 2.25 czyli blisko 9% wiecej ????
W bukmacherce ten co wychodzi w miesiacu 10% na plus jest dobry.Jak widac te 10% zarobku moze nam czasem przyniesc takie kombinowanie. ????
I o to pewnie chodzilo Ediemu.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Cock
chyba Ty czegoś nie rozumiesz... Po co sobie coś wyobrażać?? Cały ten wątek to &quot;masło maślane&quot; i nadaje się do kosza.
Albo grasz single, albo grasz AKO!
Każdy wie, co jest bardziej opłacalne...
Ryzykujesz taką samą kwotę a potencjalne zyski są o kilka do kilkunastu % wyższe dzięki tej metodzie. Twój móżdżek już to ogarnia?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Następny inteligentny. Człowieku z wielkim mózgiem, to nie jest żadna metoda gry a jedno wielkie ...science fiction i to z dużym naciskiem na fiction.
Mam sobie wyobrazić, że chce grać AKO, ale zamiast tego AKO mam zagrać trzy (w tym przykładzie) mecze jako single po najwyższych kursach u różnych buków. Przecież to jakaś abstrakcja...
Mojemu małemu móżdżkowi coś mówi, że to się sprowadza do zwykłej ...progresji odwróconej.:]
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ale tu nie ma czego ogarniać... ;)
Jeżeli miałeś zamiar zagrać AKO, jeżeli mecze nie zachodzą na siebie w czasie, to grając za zwrot (czyli stawka+zysk)(nie myl z wygraną) z poprzedniego zakladu wychodzi z tego AKO!
Nie ważne gdzie, ważne że z jednego portfela.
Przestań wątpić w inteligencję innych, sprawdź swoją: zsumuj sobie, a właściwie poddaj iloczynowi stawki i kursy zdarzeń...
Tu nikt nie pisze o wyższości AKO nad singlami, bo jak już pisałem akumulator zmniejsza szanse gracza, zwieksza marżę buka, itd, tylko jak już taki orzeł AKO klei niech robi to z jak największym potencjalnym zyskiem!
PS. Większość systemów Ediego uważam za nadęte, i sam nimi gardzę, ale ideę takiej gry zrozumieć mi łatwo, więc kwestii mojej inteligencji nie podważaj. Już dałeś przykład &quot;valuebeta z monetą&quot;, a tu ktoś mało inteligentny zdarł z Ciebie 1,95% bez względu na wynik.
To by było na tyle.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Cock...
Wiesz co to jest progresja rosnąca (fachowo - sytem Paroli) ?? Bo moim zdaniem, to właśnie Edi8 zaprezentował pod przykrywką AKO. Nic nie mam do Twojej inteligencji...
I co tych chcesz od mojego przykładu? W kursie 1.90 value nie było, w kursie 2.20 było - a o to mi chodziło:razz: A dlaczego akurat takie kursy (nierówne), bo tak sobie dla przykładu(!) wymyśliłem i tyle...
Adamadambet.com mógł anulować tego surebeta, bo kurs został wystawiony w wyniku błędu - i co??
Ja o value, Ty o surebetach... masakra.:grin:
 
Do góry Bottom