>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jak grać AKO singlami

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mając konta w kilku firmach bukmacherskich, możemy stosować taki prosty manewr jak:
z pozoru niemożliwa gra na AKO - ale singlami...
Załóżmy, że mamy wybrane do gry 3 zdarzenia - ale u każdego buka mają one inne
najkorzystniejsze kursy, czyli decydując się na tę grę na AKO jako treble u jednego z tych naszych
buków, stracimy na tym ponieważ nasze zdarzenie numer 1 ma najwyższy kurs 2 u buka A ,
zdarzenie numer 2 ma najwyższy kurs 2 u buka B a nasze zdarzenie numer 3 ma najwyższy kurs 2
u buka C.

Ale gdy zagramy to treble jako AKO u jednego z nich, to dostaniemy w najlepszym wypadku kursy 2 , 1.85 i 1.9 - tak więc przy budżecie na grę wynoszącym 3 jednostki ew. wygrana to 2*1.85*1.9*3j.=21.09j.

I tu z pomocą przychodzi ta trochę na gruncie bukmacherki zapomniana matematyka na szkolnym poziomie, pod nazwą prawa przemienności dodawania względem mnożenia i mnożenia względem dodawania:
bo ten nasz kupon AKO można przecież zagrać jako single u kilku buków mających najlepsze kursy, pod warunkiem że nie będą na siebie zachodzić godziny tych spotkań...

Bo jeśli masz jako najlepsze np. 3 mecze u 3 różnych buków z kursami np. po 2 , to
nie mogąc ich razem jako AKO nigdzie zagrać tym naszym budżetem na grę 3 jednostki,
czyli aby uzyskać ew. wygraną (2^3)*3=24j.
to gramy to oddzielnie:
a/ u buka A mecz nr 1 za 3 jednostki: 2*3j.=6
b/ u buka B mecz nr 2 za 6 jednostek: 2*6j.=12
c/ u buka C mecz nr 3 za 12 jednostek: 2*12j.=24

tak więc jak się pomyśli, to można grać AKO singlami... :cool:

.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
gorzej jeśli zawsze pod pozycję &quot;c&quot; zagrasz mecz, który zakończy się wtopą, a do tego od czasu do czasu zawiedzie &quot;a&quot; i &quot;b&quot;...
... albo nie kumam!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No raczej nie kumasz - bo to jest jasne jak słońce, że tu chodzi o to, aby zagrać dokładnie te same zdarzenia jakie chcesz grać na jednym kuponie AKO - ale grając je singlami po najlepszych kursach.
Jeśli będzie błąd w typowaniu tych zdarzeń, to przegrasz tę swoją stawkę zarówno grając to na jednym kuponie , czy też oddzielnie - ale jeśli typy wejdą , to więcej wygrasz gdy te zdarzenia z kuponu AKO zagrasz po najlepszych kursach:
w tym powyższym przykładzie ta różnica to wygrana 21.09 przy AKO i 24 przy singlach.
Pozdrawiam
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
gorzej jeśli zawsze pod pozycję &quot;c&quot; zagrasz mecz, który zakończy się wtopą, a do tego od czasu do czasu zawiedzie &quot;a&quot; i &quot;b&quot;...
... albo nie kumam!
bo ten nasz kupon AKO można przecież zagrać jako single u kilku buków mających najlepsze kursy, pod warunkiem że nie będą na siebie zachodzić godziny tych spotkań...
Zapomniałeś o tym warunku. Grasz mecze po kolei, następny dopiero wtedy jak wejdzie poprzedni. Bo z tego co ja rozumiem jeśli 3 mecze zaczną się tego samego dnia o godzinie 20:00 grając na wynik końcowy granie AKO singlami będzie niemożliwe.
Co do &quot;systemu&quot; o którym w innych tematach wielokrotnie już wspominałeś edi, dodatkowy plus oprócz różnicy w kursie to możliwość przemyślenia typów po ew. trafieniach i czasem można dojść do wniosku, że jednak tego 3 meczu nie opłaca się grać, jest więcej możliwości dysponowania stawką.
Niegłupie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
głupoty.
po cholerę stawkujesz kazdy singiel inaczej? Progresja?
jeśli nie progresją to co w tym ciekawego? że nagle wyszukam najlepszy kurs?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Edi a co sądzisz o możliwości gry tym sposobem zdarzeń, które się wzajemnie wspierają, mam na myśli grę na live zakładów których nie można normalnie zawrzeć bo system blokuje takie zdarzenia?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@OgarnijSie , masz rację bo o tym sposobie grania AKO singlami, napisałem w jednym z moich wątków na początku września i po kilku dniach dodałem go do innego - i nie miałem wtedy nawet zamiaru robić ( z tej w zasadzie informacji a nie żadnego &quot;systemu&quot; ) nowego wątku.
Ale wczoraj w prywatnej korespondencji z jednym zacnym userem , wyszło że on znając te różne moje wątki o metodach gry tu na forum - nie natrafił dotąd na to i dlatego postanowiłem jednak nadać temu taką postać jaką ma obecnie...

Pozdrawiam

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
głupoty.
po cholerę stawkujesz kazdy singiel inaczej? Progresja?
jeśli nie progresją to co w tym ciekawego? że nagle wyszukam najlepszy kurs?
Dajesz kolejny dowód na to, że jesteś totalnym lamerem - skoro nadal nie możesz zrozumieć, że zarówno grając AKO jako treble za np. 3 jednostki i grając to singlami od stawki 3 jednostki począwszy - dokładnie tyle samo ryzykujemy, bo tylko te 3 jednostki , ale wygrana w obu tych technikach gry jest znacząco różna!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
to ja Ci rozpiszę co napisałeś:
Mecz A gram u buka A za 3j po kursie 2,00
Hurrrrra, trafione, mam na czysto 3j
Mecz B gram u buka B za 6j po kursie 2,00
Co za pech, mam w piach 3j
Mecz C gram u buka C za 12j po kursie 2,00
Ach, znów się nie udało, wtopiłem 15j
Gdy w AKO chciałeś grać za 3j. Tego też by się nie trafiło, ale wtopa tylko 3j.


Zróbmy sobie opcję bardziej pozytywną:
Mecz A gram u buka A za 3j po kursie 2,00
Hurrrrra, trafione, mam na czysto 3j
Mecz B gram u buka B za 6j po kursie 2,00
Hurrra, ma już na czysto 9j.
Mecz C gram u buka C za 12j po kursie 2,00
Ach, znów się nie udało, wtopiłem ostatecznie 3j.

No dobra, ultra pozytywną.
Mecz A gram u buka A za 3j po kursie 2,00
Hurrrrra, trafione, mam na czysto 3j
Mecz B gram u buka B za 6j po kursie 2,00
Hurrra, ma już na czysto 9j.
Mecz C gram u buka C za 12j po kursie 2,00
Szok, ugrane razem... tak razem 21j plus! Owszem to blisko 3j więcej niż na AKO.
Ale raz nie trafić dwóch z trzech singli to strata spora!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@incubus7 , ha,ha,ha ???? ???? ????
Zmień lekarza albo przejdź na mocniejsze psychiatryki , bo te nie działają...
Człowieku, co za bzdury wypisujesz ????

Czy naprawdę nie możesz zrozumieć , że zaproponowany przeze mnie model gry na single odnosi się tylko i wyłącznie do ponoszenia takiego samego ryzyka utraty identycznej stawki jak przy grze na AKO - ale przy trafieniu 3/3 daje za to wyższą wygraną , niż przy grze na AKO ?
a/ u buka A mecz nr 1 za 3 jednostki: 2*3j.=6 ( wygrana idzie na stawkę w 2. kroku )
b/ u buka B mecz nr 2 za 6 jednostek: 2*6j.=12 ( wygrana idzie na stawkę w 3. kroku )
c/ u buka C mecz nr 3 za 12 jednostek: 2*12j.=24 (wyższa wygrana niż przy AKO )
Gdy gramy singlami i przegramy na 1. lub 2. kroku , to już gra jest zakończona i nie ma czego dalej stawiać i nie realizują się te wypisane przez Ciebie scenariusze.
Grając np. treble , tracimy całą stawkę przy obojętnie którym przegranym zdarzeniu - a grając to w 3 krokach , mamy do rozważenia ew. także i takie ruchy o których pisał @OgarnijSie , bo poza tym co ja napisałem o grze na 3 kroki , to możliwa jest i sytuacja wyjścia z gry z mniejszym zyskiem po ew. 1 wygranej / 2 wygranych itd.itp.

.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Gdy gramy singlami i przegramy na 1. lub 2. kroku , to już gra jest zakończona i nie ma czego dalej stawiać i nie realizują się te wypisane przez Ciebie scenariusze.
I to jest zdanie klucz!
Normalne granie singlami, jakie stosuje prawie każdy ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
to ja Ci rozpiszę co napisałeś:

Mecz A gram u buka A za 3j po kursie 2,00
Hurrrrra, trafione, mam na czysto 3j

Mecz B gram u buka B za 6j po kursie 2,00
Co za pech, mam w piach 3j

Mecz C gram u buka C za 12j po kursie 2,00
Ach, znów się nie udało, wtopiłem 15j

Gdy w AKO chciałeś grać za 3j. Tego też by się nie trafiło, ale wtopa tylko 3j.





Zróbmy sobie opcję bardziej pozytywną:

Mecz A gram u buka A za 3j po kursie 2,00
Hurrrrra, trafione, mam na czysto 3j

Mecz B gram u buka B za 6j po kursie 2,00
Hurrra, ma już na czysto 9j.

Mecz C gram u buka C za 12j po kursie 2,00
Ach, znów się nie udało, wtopiłem ostatecznie 3j.



No dobra, ultra pozytywną.

Mecz A gram u buka A za 3j po kursie 2,00
Hurrrrra, trafione, mam na czysto 3j

Mecz B gram u buka B za 6j po kursie 2,00
Hurrra, ma już na czysto 9j.

Mecz C gram u buka C za 12j po kursie 2,00
Szok, ugrane razem... tak razem 21j plus! Owszem to blisko 3j więcej niż na AKO.

Ale raz nie trafić dwóch z trzech singli to strata spora!
Tak to jest jak sie nie czyta watku uwaznie od poczatku:jezora:
edi8 ma niektore swoje techniki skomplikowane i czasem mozna ich odrazu nie skumac ale co w tej&quot;technice&quot;jest skomplikowanego???:;/:
powinienes sie :oops::oops::oops:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I to jest zdanie klucz!

Normalne granie singlami, jakie stosuje prawie każdy ????
To o czym ja napisałem , to jest granie kilku zdarzeń typowanych do kuponu AKO - jako utworzenie z nich łańcucha kolejnych gier i kolejno rosnących stawek , powstałych z poprzednich wygranych , w ramach gry z identycznym budżetem na grę i identycznym polem ryzyka jak przy AKO, ale za to z możliwością uzyskania wyższej wygranej przy tej samej skuteczności trafień.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Przepraszam, że ośmieliłem się skrytykować system...
A odnośnie tego: Edi8 kontra totomix - gratulacje! Ale to jest tylko potwierdzeniem tego, co napisałem (w skasowanym już poście) - czyli bukmachera można ograć tylko grając valuebety.
Skoro ako 1.15 było rozliczane nawet tak samo jak ako 3.39 (screen - ostatnie zdanie) to chyba jasne, że były to valuebety.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Co do tamtej gry , to podstawą opisanego sukcesu było przede wszystkim takie wymuszanie na ich systemie komputerowym, odpowiednimi co do stawki i rozpisu ale także i sposobu nadawania - zagraniami w ramach gry zakładami systemowymi , aby powstawała konieczność oczekiwanych , korzystnych wypłat...
.........................
Mylisz się z tymi valuebetami że tylko one dają wygrane, bo mając skuteczność 33% przy grze 3 typów dwudrogowych np. 1x i x2 lub under/ over bądź odd/even itd. - a więc trafiając tylko 1z3 , można spokojnie wygrywać bez valuebetów...
O takiej grze przeczytasz w opisie mojej metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html
( w tym odniesieniu do zamkniętego już wątku sprzed 3 lat ) .
I znam wiele technik grania , do których valuebety nie są mi potrzebne ????
.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Przepraszam, że ośmieliłem się skrytykować system...
A odnośnie tego: Edi8 kontra totomix - gratulacje! Ale to jest tylko potwierdzeniem tego, co napisałem (w skasowanym już poście) - czyli bukmachera można ograć tylko grając valuebety.

Skoro ako 1.15 było rozliczane nawet tak samo jak ako 3.39 (screen - ostatnie zdanie) to chyba jasne, że były to valuebety.
ehh..jeśli wierzysz tylko w valuebety to co Ty tu robisz?..
Funt gra z Edim i jakoś nie narzeka..
Metoda &quot;Mix z trzech meczów&quot;
Brazylia
A Circiuma vs Sao Caetano (6 XI 2012 - godz.22.30*)
0:2
B Gremio Barueri vs Caeara (6 XI 2012 - godz.22.30*)
0:0
CGuarani vs ASA AL (6 XI 2012 - godz.22.30*) 2:1
A X @ 3,40 N @ 2,00 2-3 @ 2,05
B X @ 3,50 N @ 2,00 2-3 @ 2,05
C X @ 3,40 N @ 1,95 2-3 @ 1,95
Treble
Stawka: 6 * 20 £ = 120 £
✅ 800 PLN (160 GBP)

to swiezutkie z wczoraj.. ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tamta gra była prowadzona przeze mnie od 16.08 do 10.11.2010 roku , bo tego dnia o godzinie 11.00 zablokowali dalszą możliwość zawierania takich dla nich bardzo bolesnych ???? zakładów.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Edi8
Dzięki za wyjaśnienie... ale i tak pozostanę przy swoim zdaniu:razz: Choćbyś nie wiem jakiego systemu nie stosował, to w zakładach bez value, nie będziesz w dłuższym czasie zarabiał. To jest moja opinia...
&quot;...a więc trafiając tylko 1z3 , można spokojnie wygrywać bez valuebetów...&quot;
To prawda, ale trzeba to &quot;tylko 1z3&quot; spokojnie trafiać.
----------------------------------------------------------------------
Funt
gratulacje, ale to tylko jeden kupon - mógł być efektem szczęścia. Jeśli zrobisz takich kilkaset - tym systemem, to wtedy się przekonasz...
----------------------------------------------------------------------
Dobra, spadam trzymajcie się:razz:
 
Do góry Bottom