>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak dobieracie Stawki ??

krecik1991 0

krecik1991

Użytkownik
Witam ponownie mam kolejne pytanie w waszą stronę jak to mówią kto pyta nie błądzi a ja jestem początkującym i trochę się gubię więc wale.
Jak dobieracie stawki do zakładów macie jakąś metodę powiedzmy ze zawsze na weekend gram kilka kuponów i czasami jest tak ze trafiam np 2/5 i jestem na plus mało ale jestem (starałem się zawsze dobierać zbliżone stawki) ale czasami nie jest tak dobrze i tafia się 3/5 i jest się na minusie. Może tutaj zapytam się zanim postawicie sprawdzacie jakoś czy buk nie zaniża kursu albo nie zawyża, bo czasami tak to jest ze łatwiej jest coś trafić po kursie 1,9 niż po 1,5 który zdaje się bardziej pewny.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Witam ponownie mam kolejne pytanie w waszą stronę jak to mówią kto pyta nie błądzi a ja jestem początkującym i trochę się gubię więc wale.

Jak dobieracie stawki do zakładów macie jakąś metodę powiedzmy ze zawsze na weekend gram kilka kuponów i czasami jest tak ze trafiam np 2/5 i jestem na plus mało ale jestem (starałem się zawsze dobierać zbliżone stawki) ale czasami nie jest tak dobrze i tafia się 3/5 i jest się na minusie. Może tutaj zapytam się zanim postawicie sprawdzacie jakoś czy buk nie zaniża kursu albo nie zawyża, bo czasami tak to jest ze łatwiej jest coś trafić po kursie 1,9 niż po 1,5 który zdaje się bardziej pewny.

Podaj jaką sumą dysponujesz to łatwiej będzie określic stawki.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Zawsze dobieraj stawkę pod kątem tego, ile chcesz wygrać. Jeśli sądzisz, że wygra drużyna z kursem np. 2,50 i chcesz wygrać 25zł, to stawiasz 10zł. Jeśli chcesz wygrać tyle samo, a myślisz, że wygra drużyna z kursem 1,30, to stawiasz 20zł.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Proponuje gre 3 typów dziennie po kursie koło 1,5.
Kiedy wejdą 2 jesteś na 0, kiedy 3 +150zł może stac sie tak, że wejdzie tylko 1 :-| To tylko propozycja:-D
nie mozesz sobie ustalac czegos takiego ze kazdego dnia musiasz grac np. te 3 typki NIE ! grasz tyle typkow ile wydaje ci sie pewnych, jesli w danym dniu nie znalazlez zadnego porzadnego typa to lepiej odpuscic (po co byc na minusie jak mozna odpuscic i wyjsc na zero... a jutro na plus)
najlepieszy sposob moim zdaniem to gra za jakas czesc kapitalu np. tak jak ja za 3% kapitalu jaki posiadam stawiam typki po duzych kursach tak zwane niespodzianki lub kupony ktorych jestem powidzmy malo pewny, 6% to taka podstawowa stawka ktora gram wiekszosc kuponow, za 10 mojego budrzetu stawiam typki ktorych jestem raczej pewny lub gdy mi nie wszedl wczesniejszy kupon i chcem sie szybciej odegrac :/ chociarz tego odgrywania sie to nie polecam. z kwota 400 pln spokojnie mozesz zaczac tak grac... wygrane na poczatku moze nie beda jeszcze zbyt imponujace ale z czasem bedziesz przeciesz stawail coraz wiecej a co za tym idzie wiecej wygrywal.
zycze powodzenia majestic
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem wszystko w zależności od pewności spotkań czytaj wiele na forum wtedy dowiesz się na temat dobranych spotkań wszystkiego od A do Z i będzie ci łatwiej dobierać stawki czasem warto zaryzykować grubo czasem mniej to już wszystko zależy od budżetu jaki posiadasz a nie że ustalisz sobie stawkę z góry bo wtedy jesteś skazany na porażkę.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom