>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

jak często nie wchodzą mecze 1,05-1,25

A 0

acdc

Użytkownik
witam . mam pytanie jak często nie wchodzą mecze 1,05-1,25
ile meczy na 100 nie wchodzi ? jaki jest % ,
Dziękuję za odpowedzi ????
 
A 0

acdc

Użytkownik
aha , powiecie mi , ale jaka liga , jaki sport .
To może inaczej się wyrażę . jak często nie wchodzą kursy 1,05-1,25 (wszystkie , wszystkie sporty itp ) czy jest do tego prowadzona jakaś statystyka , jeśli nie , to jak myślice ?
Dzięki
Pozdro Ac/dc
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
witam . mam pytanie jak często nie wchodzą mecze 1,05-1,25
ile meczy na 100 nie wchodzi ? jaki jest % ,
Dziękuję za odpowedzi ????
1 dzielisz przez kurs, mnożysz to przez marżę danego buka i voila
1/1,05 * 0,9 = 85,7%
1/1,25 * 0,9 = 72%
Przy kursie 1,05: 15 meczy przegranych. Kurs 1,25: 28 spotkań przegranych na 100.
 
N 0

nokaut

Użytkownik
gram takie kursy od dluzszego czasu (tylko live), powiem szczerze ciezko z tego wyżyć ???? poluje na 1.1 i średnio 1 na 10 nie wchodziło! Nie wchodziło dopóki grałem baby, odkąd zacząłem grać tylko mężczyzn to skuteczność poprawiła się o 23% więc sporo. Jak prosto policzyć wtedy wskakujesz na spory +
 
vde 119

vde

Użytkownik
1 dzielisz przez kurs, mnożysz to przez marżę danego buka i voila
1/1,05 * 0,9 = 85,7%
1/1,25 * 0,9 = 72%

Przy kursie 1,05: 15 meczy przegranych. Kurs 1,25: 28 spotkań przegranych na 100.
Przy założeniu, że bukmacher prawidłowo oszacował prawdopodobieństwo. Kursy często są zaniżane, ponieważ jest dużo zakładów na masowe typy i np. 1,25 na Polskę w siatkówkę, w dniu meczu, zazwyczaj nie do końca odpowiada prawdopodobieństwu ???? Teoretycznie zakładamy się wtedy, kiedy kontestujemy oszacowane przez bukmachera prawdopodobieństwo danego zdarzenia :razz:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jeżeli mam być szczery to nie da się &quot;wyżyć&quot; z meczy o kursie 1.01 - 1.30. Szanse na to, że mecz nie wpadnie są naprawdę duże na co nie wskazuje kurs danego spotkania. Jeżeli chodzi o piłkę nożna bo tym się głównie zajmuję wystarczy popatrzeć na tabele, wziąć pierwszych 5 zespołów i zobaczyć ile mają po np 15 spotkaniach remisów lub porażek. Pudłując spotkanie o tak niskim kursie czeka nas mozolne odrabianie. Najlepiej rozpisać sobie to wszystko na &quot;sucho&quot; i zobaczyć co się dzieje, gdy na 10 meczy nie wpada 1 / 2 / 3 !!
wszystko się da ;) może za krótko tak grałem ale 3 miesiące mi się udawało dzień w dzień grać po minimum 3-4 mecze... Teraz znowu zacząłem od 20 euro i mam 242 po 3 tygodniach gry ...
 
S 0

szffagier

Użytkownik
zakladam, ze kolega q7dwa9 nie gra na pale, a szuka value w takich niskich kursach. ;) to chyba klucz do wszystkich zakladow
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
było i na pałe i czaje nie się na okazję, i porównanie z innymi liniami np. ostatnio karteczki Leicester - Sevilla standardowa linia 4,5 a ja pograłem over 2,5 po 1,12...
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
było i na pałe i czaje nie się na okazję, i porównanie z innymi liniami np. ostatnio karteczki Leicester - Sevilla standardowa linia 4,5 a ja pograłem over 2,5 po 1,12...
Nie wazne czy na pałę czy wyselekcjonowane typy to i tak w koncu wtopa dopadnie. A ile pozniej trzeba to odrabiac ? Chyba ze bedziesz mial megaaaaaa dluga serie ze zdazysz wyjsc na ladny ✅ ktory pokryje wtope i jeszcze zostaniesz na ✅
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Nie wazne czy na pałę czy wyselekcjonowane typy to i tak w koncu wtopa dopadnie. A ile pozniej trzeba to odrabiac ? Chyba ze bedziesz mial megaaaaaa dluga serie ze zdazysz wyjsc na ladny ✅ ktory pokryje wtope i jeszcze zostaniesz na ✅
jakbym miał takie podejście to nawet bym nie grał... A po co się żyje jak i tak kiedyś każdy umrze ? :grin: to nie jest jedyny sposób jakim gram, zresztą zobaczcie sobie mój temat jak grałem...
 
Do góry Bottom