>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak bezpiecznie wypłacać z buka?

R 76

radler

Użytkownik
Wiadomo jeśli chodzi o wpłatę można bezpiecznie przez przelewy 24 ale zaś ta opcja nie obsługuje wypłat. Wypłaty realizowane są tylko z konta bukmachera na nasze konto. Jak więc mogę bezpiecznie móc wypłacać gdy wpłaciłem właśnie przez przelewy a nie mogę przez nie zrobić wypłaty. Bardzo proszę o pomoc, z góry dzięki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeżeli to nie jest duża kwota to możesz wypłacić i z firmy bukmacherskiej normalnie na polskie konto. Nic się nie powinno stać i raczej nic Ci nie grozi.
Cała afera z firmą Bet-at-home wyszła na jaw bo WYCIEKŁY informacje... Założę się, że do dzisiaj ludzie robią normalnie przelewy z konta w banku na konto u bukmachera i nic się z tego powodu poważnego nie dzieje.
Lepiej być jednak przezornym - zawsze ubezpieczony. Załóż konto Skrill i tyle, problem z głowy na przyszłość.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niby kwota wolna od podatku w Polsce to tak około 3000 zł, ale nie wierzcie w to, jak przekroczycie tą kwotę nic się raczej nie stanie, nie powinniście dostać żadnego wezwania do skarbówki - tak to by każdy budowlaniec pracujący na czarno musiał tłumaczyć się urzędom, a tak jak dobrze wiemy nie jest.
Przelewy które bank musi zgłaszać to są chyba powyżej 10 tysięcy €, ale nie powiem Ci dokładnie bo nie wiem. Jak będziesz wpłacał na konto po 500 zł przykładowo czy tam nawet 1500 zł to uwierz mi, ale na 99% nic się nie powinno stać. To jest trochę tak jak z przejściem na czerwonym świetle.
Wypłać tą kwotę którą masz i załóż portfel internetowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 13

maniek1906

Użytkownik
Witam, jakbym zrobił kilka wypłat po 1000 zł z bet365 tak jedna po drugiej to raczej też nie rzuci się nikomu w oczy prawda?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Normalnie zakładasz konto na skrillu. Zasilasz skrilla, następnie wpłacasz do buka. Późniejsza wypłata z buka idzie do skrill. Następnie ze skrilla, albo wypłacasz na konto bankowe (wypłacającym jest skrill, nie bukmacher więc jesteśmy 100% bezpieczni). Albo alternatywnie, wyrabiamy dodatkowo kartę mastercard skrill. I natychmiastowo, wypłacamy kasę z bankomatu. Plusem tego rozwiązania jest to, że niektórzy bukmacherzy/kasyna wypłacają nawet natychmiastowo (po weryfikacji) na skrill również w soboty/niedziele i święta. Mając kartę skrill (koszt wyrobienia 10 euro), mamy natychmiastowy dostęp do kasy. Bez czekania na przelewy bankowe.
 
Do góry Bottom